Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Start załogi 2Brally Team w Barum Rally Zlin 2006

Start załogi 2Brally Team Bartłomiej Boruta/Slawomir Grabarkiewicz w Barum Rally Zlin 2006 przebiegał wg identycznego scenariusza jak w ubiegłym roku.

Po drugim odcinku specjalnym załoga zajmowała 3 miejsce w klasie A7 ze stratą 4,2 sekundy do jadącego Oplem Astra Pavla Karlika. Na 4 km przed metą odcinka 3 Pindula ścięło szpilki w prawym przednim kole. Awaria ta zmusiła zespół do kolejnego skorzystania z systemu SupeRally. Podobnie w ubiegłym roku na tym samym odcinku 3 Pindula scięło sworzeń w prawym przednim kole.

Bartek: " Wspaniały rajd. Perfekcyjny pod względem organizacji, trudny technicznie i wymagający. Dodatkowo panujące warunki pogodowe zmusiły nas do ekstra koncentracji. O to nam właśnie chodziło by doświadczyć jak najwięcej. Nie było mam jednak pojechać całego pierwszego dnia. Pindula jest jakimś trafem dla nas pechowa. Co roku na tym odcinku coś się ucina. Teraz szpilki w ubiegłym roku sworzeń.żeby było śmieszniej zawsze są to nowe elementy. Cieszy jednak każdy przejechany w trudnych warunkach kilometr i fakt, że sprawdził się nowy system opisu. Powstał on dzięki współpracy z Wiesławem Cyganem, za co dziękujemy. Jest jeszcze sporo pracy i wymaga on dopasowania szczegółów ale kierunek jest dobry.
Wynik jest dobry, choć zawsze pozostaje żal. Strata 35 minut kary z tytułu SupeRally zdecydowała ostatecznie. Dzięki rownież wszystkim kibicom z Polski za doping."

Ostatecznie załoga zajęła 3 miejsce w klasyfikacji A7 i 57 w
klasyfikacji generalnej.

Kolejny start zespołu 2Brally Team za dwa tygodnie w Rajdzie Nikon.
źródło: www.2brally.pl
dodał: MF

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: