Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Protest trwa

Do Radia Bielsko dotarło oświadczenie podpisane przez Monikę Łojkowską, specjalistę ds. Public Relations K -TEL Sp. z o.o. Dotyczy ono rozmów, do których zasiedli wczoraj z Zarządem K-Tela przedstawiciele śląsko-dąbrowskiej "Solidarności". Oto jego fragment:
"Rozmowy negocjacyjne trwały do godz. 24:00. Zostało wyjaśnionych wiele punktów dzięki dużym ustępstwom ze strony Zarządu K-TEL. Jednak ciągle pozostaje jeden punkt sporny. Pracownicy Oddziału Bielsko - Biała żądają gwarancji pracy i płacy, na co Zarząd K-TEL nie może przystać. Zarząd K-TEL poprosił stronę strajkuj±c± o wyznaczenie kolejnego terminu spotkania."
I tyle. W oświadczeniu tym nie wyjaśniono, jakie to punkty zostały wyjaśnione, ani jakie to duze ustępstwa poczynił zarząd firmy.
Tuż po wiadomościach Radia Bielsko o godzinie 9:00 do redakcji dotarł także faks z drugiej strony barykady. Jest to kopia pisma, jakie pracownicy bielskiego oddziału K-tela przesłali do władz spółki. Oto jego treść:
"W związku z tym, ze w dalszym ciągu nie widzimy dobrej woli ze strony Państwa do rozwiązania tego konfliktu uwazamy za bezcelowe prowadzenie dalszego dialogu w atmosferze jej pozorowania. Związki Zawodowe przystępują zatem do kontynuacji i zaostrzenia formy protestu. Dalsze skutki protestu tak dla firmy, jak i równiez spokoju społecznego obciążają tylko i wyłącznie pracodawcę. Jesteśmy gotowi w każdej chwili podpisać porozumienie, (...), które zawiera daleko id.ący kompromis ze strony pracowników."
W faksie tym brak równiez bliższych szczegółów na temat treści owego proponowanego porozumienia.
źródło: Radio Bielsko
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: