Liga Robin Hooda w Goleszowie
15.10.2007 0:00
W minioną sobotę w Goleszowie rozegrano zawody Szkolnej Ligi Robin Hooda w łucznictwie.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali Alina Wrona, Monika Boruta (obie UKS Olik Goleszów), Marcin Jakubiec (ULKS Grom Jasienica) oraz Mateusz Kasperek (UKS Dziesiątka Komes Jaworze).
W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła drużyna z Jasienicy.
Wyniki:
Dziewczęta młodsze (dystanse 5 + 10 m)
Chłopcy młodsi (dystanse: 5 + 10 m)
Dziewczęta starsze (dystanse 10 + 15 m)
Chłopcy starsi (dystanse: 10 + 15 m)
Klasyfikacja zespołowa
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali Alina Wrona, Monika Boruta (obie UKS Olik Goleszów), Marcin Jakubiec (ULKS Grom Jasienica) oraz Mateusz Kasperek (UKS Dziesiątka Komes Jaworze).
W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła drużyna z Jasienicy.
Wyniki:
Dziewczęta młodsze (dystanse 5 + 10 m)
1 | Alina Wania | ULKS Orlik Goleszów | 257 pkt. | 123 + 134 |
2 | Gabriela Mroszczyk | UKS Dziesiątka Komes Jaworze | 256 pkt. | 112 + 144 |
3 | Agnieszka Strzelczyk | ULKS Grom Jasienica | 254 pkt. | 123 + 131 |
4 | Magdalena Ganczarczyk | ULKS Grom Jasienica | 239 pkt. | 108 + 131 |
5 | Kinga Kral | ULKS Grom Jasienica | 196 pkt. | 70 + 126 |
6 | Justyna Kral | ULKS Grom Jasienica | 170 pkt. | 53 + 117 |
7 | Elżbieta Zwias | ULKS Orlik Goleszów | 139 pkt. | 47 + 92 |
8 | Justyna Zwias | ULKS Orlik Goleszów | 76 pkt. | 10 + 66 |
Chłopcy młodsi (dystanse: 5 + 10 m)
1 | Marcin Jakubiec | ULKS Grom Jasienica | 260 pkt. | 122 + 138 |
2 | Przemysław Głuszek | UKS Dziesiątka Komes Jaworze | 243 pkt. | 114 + 129 |
3 | Sebastian Gruszczyk | ULKS Grom Jasienica | 239 pkt. | 104 + 135 |
4 | Szymon Stroka | ULKS Grom Jasienica | 199 pkt. | 72 + 127 |
5 | Mateusz Cieślar | ULKS Orlik Goleszów | 185 pkt. | 88 + 97 |
6 | Damian Pilch | ULKS Orlik Goleszów | 158 pkt. | 60 + 98 |
7 | Dawid Machalica | ULKS Orlik Goleszów | 157 pkt. | 56 + 101 |
8 | Krzysztof Ciemała | ULKS Orlik Goleszów | 102 pkt. | 7 + 95 |
9 | Marcin Rączka | ULKS Grom Jasienica | 61 pkt. | 36 +25 |
Dziewczęta starsze (dystanse 10 + 15 m)
1 | Monika Boruta | ULKS Orlik Goleszów | 223 pkt. | 93 + 130 |
2 | Gabriela Cieślar | ULKS Orlik Goleszów | 209 pkt. | 87 + 122 |
3 | Daria Błahut | ULKS Orlik Goleszów | 205 pkt. | 106 + 99 |
Chłopcy starsi (dystanse: 10 + 15 m)
1 | Mateusz Kasperek | UKS Dziesiątka Komes Jaworze | 242 pkt. | 117 + 125 |
2 | Maciej Jakubiec | ULKS Grom Jasienica | 234 pkt. | 99 + 135 |
3 | Tomasz Strzelczyk | UKS Dziesiątka Komes Jaworze | 221 pkt. | 99 + 122 |
4 | Tomasz Madzia | ULKS Grom Jasienica | 209 pkt. | 89 + 120 |
5 | Łukasz Szewczyk | ULKS Orlik Goleszów | 178 pkt. | 77 + 101 |
6 | Robert Czepczor | ULKS Orlik Goleszów | 176 pkt. | 79 + 97 |
7 | Marcin Włoch | ULKS Grom Jasienica | 152 pkt. | 52 + 100 |
8 | Michał Raszczyk | ULKS Orlik Goleszów | 144 pkt. | 50 + 94 |
9 | Jonasz Cieślar | ULKS Orlik Goleszów | 105 pkt. | 50 + 55 |
Klasyfikacja zespołowa
1 | ULKS Grom Jasienica | 2160 pkt. |
2 | ULKS Orlik Goleszów | 2031 pkt. |
3 | UKS Dziesiątka Komes Jaworze | 962 pkt. |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: