Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Drugie miejsce braci Szeja na 42. Rajdzie Bohemia

4. runda Mistrzostw Czech zakończona sukcesem zespołu GK Forge Rally Team. Załoga stanęła na drugim miejscu podium w klasie 3 i zajmuje 14. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.

Zaledwie 5 sekund zabrakło braciom Szeja do najwyższego miejsca na podium w swojej klasie. Ostatecznie zespół wrócił z Mlada Boleslav, gdzie mieściło się serce rajdu, z dwoma srebrnymi pucharami: Rajdu Bohemia oraz Regional Rally Cup (RRC).

- Meta Rajdu Bohemia zaliczona –
cieszy się pilot Marcin Szeja. Dojechaliśmy szczęśliwie na drugim miejscu w klasie, zdobyliśmy ważne punkty, które w rezultacie końcowym, mamy nadzieję, dadzą miejsce na podium Mistrzostw Czech. Bohemia to trudny rajd, a w dodatku pogoda zafundowała nam dwa dni zmagań w upale. Mimo ukropu udało nam się jechać bezbłędnie i cieszymy się z wyniku.

- Plan taktyczny przyniósł pozytywny rezultat – zaczyna kierowca Jarosław Szeja. Zaplanowana spokojniejsza jazda pierwszego dnia pokierowana była mnogością „niewidocznych zakrętów”, celem były punkty. Drugiego dnia powalczyliśmy o lokatę na szerszych drogach i szybszych odcinkach. Nie obyło się bez niespodzianek. Pierwszego dnia przejazdy testowe przerwała awaria skrzyni biegów. Drugiego dnia, na pierwszej pętli dobraliśmy zbyt miękkie opony na panujące wówczas wysokie temperatury, a na drugim przejeździe pojawiły się problemy techniczne. Pomimo to nadrobiliśmy sporo i mamy wysokie 2. miejsce w klasie!

Pisaliśmy:

Szejowie gotowi do walki
Szejowie na półmetku Rajdu Bohemia


red./mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: