Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6111komentarzy: 5

Prezydent w Istebnej

05-03-2016 16:00

Dziś rano przez kilka godzin prezydent RP Andrzej Duda szusował na nartach w ośrodku Złoty Groń w Istebnej razem z podopiecznymi fundacji ''Dorastaj z nami''. Prezydent wręczył również dyplomy i medale dzieciom które wzięły udział w zawodach narciarskich.
Prezydent Andrzej Duda rankiem szusował w Istebnej fot: Michał Fielek Prezydent Andrzej Duda rankiem szusował w Istebnej fot: Michał Fielek

Zgromadzeni dziennikarze pytali głowę państwa  o początki swojej przygody z narciarstwem prezydent wspominał, że pierwsze narty ze stałymi wiązaniami dostał kiedy miał około sześciu lat. - Pierwszy zjazd był w Bukowinie Tatrzańskiej, zjazd na wprost, i trafiłem niestety w stertę śmieci - wspominał ze śmiechem.

Na stoku prezydent zaapelował o używanie kasków - Głowa jest ważna, ochronienie jej jest sprawą podstawową, a bardzo dużo wypadków polega niestety na zdarzeniu na stoku i częstym również uderzeniu głową  - podkreślił. 

Po południu Para Prezydencka będzie oglądać  konkurs Pucharu Świata w Skokach Narciarskich na skoczni w Wiśle Malince. Niestety ze względu na wiatr kwalifikacje zostały odwołane.  Zawody początkowo zaplanowano  na godzinę 16:00, później zostały przesunięte  na 16:30, a następnie na 17:00. Nie wiadomo, czy w ogóle zawody uda się przeprowadzić.

Aktualizacja (godz. 16:46,  03.05.2016)
Niestety, sobotni  konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle został odwołany. Powodem takiej decyzji organizatorów jest bardzo mocno wiejący wiatr, uniemożliwiający bezpieczne przeprowadzenie zawodów.


Autorem fotoreportażu jest Michał Fielek

Zobacz wideo
 

(red/prezydent.pl)

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 05-03-2016 16:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
05-03-2016 17:26
1234567890
No niech chodzi w kasku i to nawet w limuzynie niech nosi :)
[konto zostało usunięte]
05-03-2016 17:28
[konto zostało usunięte]
Śmiga na tych nartach,aż miło ;) :)
Charles
05-03-2016 23:25
Charles
Ciekawe kto dostanie po jajach za tą pękniętą oponę.
as355
06-03-2016 08:00
as355
Podopieczni fundacji ,,Dorastaj z nami ..oraz dzieci z okolicznych szkół ,miały przyjemność zabawy z prezydentem RP.Natomiast wpisy na OX podopiecznych fundacji ,,Dobrze że jesteś ,, nic nie zmienią .Czyżby zazdrość przemawiała przez POzostałych .???.Wystarczyło pojechać do Istebnej i bawić się z wszystkimi .Media informowały o tym wydarzeniu więc POco ta nienawiść ???.
yerbasmakuje
06-03-2016 10:21
yerbasmakuje
Podobno leżał kawałek brzozy na drodze z wystającym gwoździem. Macier to wyjaśni :D
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 150komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 247komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 594komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1351komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1712komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!