Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 4887komentarzy: 7

Czarne Pantery na podium

29-03-2010 18:55

fot: Łukasz Dudkiewicz fot: Łukasz Dudkiewicz

Nie chcą ich w Cieszynie, ale chcą i zapraszają gdzie indziej. W sobotę 27 marca nasza amatorska drużyna hokejowa Czarne Pantery zagrała w Pierwszych Otwartych Mistrzostwach Oświęcimia w Hokeju Amatorskim i zajęła bardzo dobre, drugie miejsce.

 W turnieju zorganizowanym w Oświęcimiu wzięło udział 6 drużyn, wśród nich były i Czarne Pantery, które reprezentują Cieszyński hokej. Rywalizacja była zacięta, a zawodnicy i drużyny prezentowały wysoki poziom. Jednak najważniejsza była zabawa i szczytny cel - W trakcje zawodów przeprowadzono kwestę z której pieniądze zostaną przeznaczone na koszty leczenia Igora Bartosza, czterolatka walczącego z nowotworem złośliwym.

Najlepiej w turnieju wypadli Wojownicy Oświęcim, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce wywalczyły Czarne Pantery a na trzecim uplasowała się drużyna Radko Hockey Team - Był wyrównany poziom, dlatego było bardzo fajnie. Często graliśmy w takich turniejach w Czechach i te drużyny poziomem odstawały. Ciężko się gra, kiedy przegrywa się po 8:2. Tutaj grało się bardzo fajnie. - powiedział Marcin Słama zawodnik Czarnych Panter w rozmowie z serwisem oswiecimskie24. Organizatorzy, zawodnicy i sędziowie są pewni że potrzeba więcej tego typu imprez. - Było bardzo dużo ambicji i woli walki, świetna zabawa i o to w tym chodzi. – podsumował turniej sędzia Paweł Kobielusz.

Gratulujemy drużynie i mamy ogromną nadzieję, ze jednak kiedyś hokej nad Olzę powróci.

 

Drużyny:
Wojownicy Oświęcim
Czarne Pantery
White Wolves
Vikings Oświęcim
Żubry Kraków
Radko

Wyniki meczy Czarnych Panter:

CZARNE PANTERY - ŻUBRY 9:1
CZARNE PANTERY - VIKINGS 4:1
CZARNE PANTERY - WOJOWNICY 3:7



[PL]
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 29-03-2010 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

nula1
30-03-2010 01:53
nula1
A szkoda,że w Cieszynie nie chcą trenować młodych .
Mój syn uczył się w Poloni Bytom , teraz musiałby dojeżdżać do Trzyńca lub Jastrzębia - za daleko ,zbyt dużo czasu ...
karol50
30-03-2010 09:01
karol50
Brawo! a co Wy na to "Cieszyńska władza" nie jest Wam wstyd,że u nas nie mogą trenować i grać!!!! tragedia, zastanówcie się co robicie !! bandy i pleksy będą dalej czyste bo nie będzie miał ich kto zbrudzić.......
kris197
30-03-2010 21:28
kris197
Gratulacje mam nadzieje że to nasz pan burmistrz jest wszystkiemu winien coś mi się zdaje że woli jazdę figurowa na lodzie niż hokej może się mylę ale to trzeba wyjaśnić z chęcią wybrał bym się z kolegami na hokej a jakoś łyżwiarze figurowi mnie nie kręcą


unreal
30-03-2010 22:18
unreal
Gratulacje!! Szkoda że nie w Cieszynie.... A swoją drogą to nieźle sobie wygląda tych kilkunastu pięćdziesięcioparoletnich zapaleńców, jak powiedział niedawno o Czarnych Panterach burmistrz Cieszyna w wywiadzie w TVN Katowice, chyba mu się coś pomieszało :)
unreal
30-03-2010 22:21
unreal
TVP Katowice - miało być...
tomek22073
31-03-2010 17:21
tomek22073
gratulacje
martingocz
02-04-2010 09:13
martingocz
http://www.tvp.pl/katowice/gospodarcze-publicystyczne/tygodnik-regionalny/wideo/22-marca/1490360
Panie burmistrzu, nie wiem skąd te dane, ale w Czarnych Panterach jest jedna sosba po 50 - tce. Natomiast jeśli Pan chce aby hala przeznaczona była dla jak najszerszego grona, to nie trzeba rezygnować z ślizgawek, przecież te kończą się o 20.00. Więc skoro hokeiści jeżdzą do Jastrzębia na trening który zaczyna się o 22.00, to godzina 21.00 w Cieszynie była by jak najbardziej komfortowa.
Te argumenty poprost sa niezrozumiałe dla mnie, gdzie tu jakakolwiek logika?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nagrody im. ks. Leopolda Jana Szersznika przyznane

19-10-2017 21:54

Kazimierz Węgrzyn, Małgorzata Mendel oraz Jadwiga i Marian Dudysowie - to tegoroczni laureaci przyznawanej przez Powiat Cieszyński nagrody w dziedzinie kultury im. ks. Leopolda Jana Szersznika. Uroczystość uhonorowania ludzi kultury odbyła się wczoraj (18.10) w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 458komentarzy: 1

Motywacja błyskawiczna w 6 krokach - warsztaty

19-10-2017 18:00

Jak w końcu zabrać się za nielubiane obowiązki bez niechęci? W jaki sposób sprawić, żebyśmy mieli chęci do działania i byli w stanie podejmować szereg efektywnych działań nastawionych na realizację celu? Jak przekonać kogoś do podjęcia jakiś działań? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedział Kamil Zieliński – psycholog biznesu, podczas spotkania w Sali konferencyjnej cieszyńskiego zamku w środę 18. Października.

wyświetleń: 571komentarzy: 1

Skofot zaprasza!

19-10-2017 17:30

Już po raz trzeci Skoczów na dwa dni stanie się mekką pasjonatów fotografii. W najbliższy weekend 20-21 październik w Teatrze Elektrycznym odbędzie się Festiwal Fotografii Analogowej Skofot.

wyświetleń: 478komentarzy: 0

Proces o miliony przeciwko UG w Brennej

19-10-2017 15:30

Zmaiana planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Brenna znalazła swój finał w sądzie. Wszystko za sprawą zmiany planu, która miała miejsce w 2010 roku. Zmiany dotknęły między innymi działek usytuowanych w Górkach Wielkich, na których usytuowany był zakład produkcyjny przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem zniczy.

wyświetleń: 2103komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

19-10-2017 13:29

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 245komentarzy: 0

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.

wyświetleń: 2817komentarzy: 6

Goleszów: zmiany w Radzie Gminy. Rafał Glajcar zrezygnował

19-10-2017 13:10

Rada Gminy Goleszów zmieniła swój skład. Z funkcji radnego zrezygnował Rafał Glajcar (Puńców). Podczas środowej (18.10) sesji wybrano nowego wiceprzewodniczącego Rady.

wyświetleń: 2511komentarzy: 2

Niemcy budowali w Szczyrku

19-10-2017 12:55

Grupa niemieckich wolontariuszy budowała zadaszenie ogniska przy parafii w Szczyrku Salmopolu. To nie pierwsza taka akcja.

wyświetleń: 749komentarzy: 2

Protestantyzm w Czechach - spotkanie w kawiarni Avion

19-10-2017 12:00

Śląsk Cieszyński jest regionem dosyć nietypowym. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wykształcone tradycje, czy też o coś tak prozaicznego, jak ukształtowanie terenu. Przede wszystkim Śląsk Cieszyński jest regionem wielowyznaniowym. Dotyczy to zarówno polskiej części regionu, jak i tej, usytuowanej po drugiej stronie Olzy. W Cieszynie rok 2017 to huczne obchody 500-lecia reformacji. Również w Czeskim Cieszynie fakt ten nie został pominięty.

wyświetleń: 564komentarzy: 1

Organizowali nielegalny pobyt

19-10-2017 10:30

Zatrzymano 3 członków grupy przestępczej, którzy zajmowali się organizowaniem nielegalnej migracji obywatelom Ukrainy.