Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4913komentarzy: 7

Czarne Pantery na podium

29-03-2010 18:55

fot: Łukasz Dudkiewicz fot: Łukasz Dudkiewicz

Nie chcą ich w Cieszynie, ale chcą i zapraszają gdzie indziej. W sobotę 27 marca nasza amatorska drużyna hokejowa Czarne Pantery zagrała w Pierwszych Otwartych Mistrzostwach Oświęcimia w Hokeju Amatorskim i zajęła bardzo dobre, drugie miejsce.

 W turnieju zorganizowanym w Oświęcimiu wzięło udział 6 drużyn, wśród nich były i Czarne Pantery, które reprezentują Cieszyński hokej. Rywalizacja była zacięta, a zawodnicy i drużyny prezentowały wysoki poziom. Jednak najważniejsza była zabawa i szczytny cel - W trakcje zawodów przeprowadzono kwestę z której pieniądze zostaną przeznaczone na koszty leczenia Igora Bartosza, czterolatka walczącego z nowotworem złośliwym.

Najlepiej w turnieju wypadli Wojownicy Oświęcim, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce wywalczyły Czarne Pantery a na trzecim uplasowała się drużyna Radko Hockey Team - Był wyrównany poziom, dlatego było bardzo fajnie. Często graliśmy w takich turniejach w Czechach i te drużyny poziomem odstawały. Ciężko się gra, kiedy przegrywa się po 8:2. Tutaj grało się bardzo fajnie. - powiedział Marcin Słama zawodnik Czarnych Panter w rozmowie z serwisem oswiecimskie24. Organizatorzy, zawodnicy i sędziowie są pewni że potrzeba więcej tego typu imprez. - Było bardzo dużo ambicji i woli walki, świetna zabawa i o to w tym chodzi. – podsumował turniej sędzia Paweł Kobielusz.

Gratulujemy drużynie i mamy ogromną nadzieję, ze jednak kiedyś hokej nad Olzę powróci.

 

Drużyny:
Wojownicy Oświęcim
Czarne Pantery
White Wolves
Vikings Oświęcim
Żubry Kraków
Radko

Wyniki meczy Czarnych Panter:

CZARNE PANTERY - ŻUBRY 9:1
CZARNE PANTERY - VIKINGS 4:1
CZARNE PANTERY - WOJOWNICY 3:7



[PL]
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 29-03-2010 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

nula1
30-03-2010 01:53
nula1
A szkoda,że w Cieszynie nie chcą trenować młodych .
Mój syn uczył się w Poloni Bytom , teraz musiałby dojeżdżać do Trzyńca lub Jastrzębia - za daleko ,zbyt dużo czasu ...
karol50
30-03-2010 09:01
karol50
Brawo! a co Wy na to "Cieszyńska władza" nie jest Wam wstyd,że u nas nie mogą trenować i grać!!!! tragedia, zastanówcie się co robicie !! bandy i pleksy będą dalej czyste bo nie będzie miał ich kto zbrudzić.......
kris197
30-03-2010 21:28
kris197
Gratulacje mam nadzieje że to nasz pan burmistrz jest wszystkiemu winien coś mi się zdaje że woli jazdę figurowa na lodzie niż hokej może się mylę ale to trzeba wyjaśnić z chęcią wybrał bym się z kolegami na hokej a jakoś łyżwiarze figurowi mnie nie kręcą


unreal
30-03-2010 22:18
unreal
Gratulacje!! Szkoda że nie w Cieszynie.... A swoją drogą to nieźle sobie wygląda tych kilkunastu pięćdziesięcioparoletnich zapaleńców, jak powiedział niedawno o Czarnych Panterach burmistrz Cieszyna w wywiadzie w TVN Katowice, chyba mu się coś pomieszało :)
unreal
30-03-2010 22:21
unreal
TVP Katowice - miało być...
tomek22073
31-03-2010 17:21
tomek22073
gratulacje
martingocz
02-04-2010 09:13
martingocz
http://www.tvp.pl/katowice/gospodarcze-publicystyczne/tygodnik-regionalny/wideo/22-marca/1490360
Panie burmistrzu, nie wiem skąd te dane, ale w Czarnych Panterach jest jedna sosba po 50 - tce. Natomiast jeśli Pan chce aby hala przeznaczona była dla jak najszerszego grona, to nie trzeba rezygnować z ślizgawek, przecież te kończą się o 20.00. Więc skoro hokeiści jeżdzą do Jastrzębia na trening który zaczyna się o 22.00, to godzina 21.00 w Cieszynie była by jak najbardziej komfortowa.
Te argumenty poprost sa niezrozumiałe dla mnie, gdzie tu jakakolwiek logika?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kosmiczne doznania w cieszyńskim Teatrze

17-12-2017 23:22

W Teatrze im. A. Mickiewicza było kosmicznie i to dosłownie. Na scenie wylądował statek kosmiczny, pojawili się obcy z odległych planet, nie zabrakło miss galaxis - kto jeszcze odwiedził cieszyński Teatr, a także co wydarzyło się podczas misji naukowo-turystycznej, zobacz w materiale filmowym.

wyświetleń: 114komentarzy: 0

Stoch drugi, Żyła w ''10''

17-12-2017 19:45

Konkursy w Engelbergu napawają optymizmem przed 66. Turniejem Czterech Skoczni. Stoch dwukrotnie stawał na podium, a Żyła, dzięki dobrym rezultatom, awansował do czołowej "10" klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

wyświetleń: 209komentarzy: 0

Najmłodsi stela 97/622/2017

17-12-2017 17:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2147komentarzy: 0

Błachowicz znowu górą!

17-12-2017 16:00

W kanadyjskim Winnipeg, odbyła się gala UFC on Fox 26. Nie zabrakło na niej Jana Błachowicza, który pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów, Jareda Cannoniera.

wyświetleń: 550komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 379komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

17-12-2017 12:10

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 714komentarzy: 0

Oczami niewidomego: pomagaj innym - dbaj o siebie

17-12-2017 10:50

''Dlacze­go tak jest, że pot­ra­fimy po­magać i radzić in­nym, a sa­mym so­bie nie...'' Tak zdarza się często, że potrafimy resztkami sił jeszcze próbować pomóc drugiemu i myśleć o drugiej osobie, a o swoim zdrowiu czy szczęściu zapominamy lub zaniedbujemy je. 

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Wisła na dłużej

17-12-2017 09:20

W Wiśle rozpoczęła się druga, zimowa edycja akcji „Wisła… zostaję dłużej – dostaję więcej”. Wiślanie liczą na sukces podobny do pierwszej edycji.

wyświetleń: 1360komentarzy: 0

Uczniowie nie chcą smogu - warsztaty

17-12-2017 07:55

Od wtorku (12.12) w ustrońskich szkołach rozpoczęły się warsztaty, dotyczące ekologii. Do tej pory w warsztatach prowadzonych przez Ustroński Alarm Smogowy wzięło udział ponad 180 uczniów, planowane są dalsze działania w tym zakresie. W czasie trwania zajęć, prowadzący kładą szczególny nacisk na problem smogu oraz uświadomienie najmłodszym, w jaki sposób można ograniczyć emisję pyłów do powietrza, a co za tym idzie przeciwdziałać problemowi zanieczyszczonego powietrza.

wyświetleń: 701komentarzy: 10

Msze i nabożeństwa online

17-12-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.