Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 4820komentarzy: 7

Czarne Pantery na podium

29-03-2010 18:55

fot: Łukasz Dudkiewicz fot: Łukasz Dudkiewicz

Nie chcą ich w Cieszynie, ale chcą i zapraszają gdzie indziej. W sobotę 27 marca nasza amatorska drużyna hokejowa Czarne Pantery zagrała w Pierwszych Otwartych Mistrzostwach Oświęcimia w Hokeju Amatorskim i zajęła bardzo dobre, drugie miejsce.

 W turnieju zorganizowanym w Oświęcimiu wzięło udział 6 drużyn, wśród nich były i Czarne Pantery, które reprezentują Cieszyński hokej. Rywalizacja była zacięta, a zawodnicy i drużyny prezentowały wysoki poziom. Jednak najważniejsza była zabawa i szczytny cel - W trakcje zawodów przeprowadzono kwestę z której pieniądze zostaną przeznaczone na koszty leczenia Igora Bartosza, czterolatka walczącego z nowotworem złośliwym.

Najlepiej w turnieju wypadli Wojownicy Oświęcim, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce wywalczyły Czarne Pantery a na trzecim uplasowała się drużyna Radko Hockey Team - Był wyrównany poziom, dlatego było bardzo fajnie. Często graliśmy w takich turniejach w Czechach i te drużyny poziomem odstawały. Ciężko się gra, kiedy przegrywa się po 8:2. Tutaj grało się bardzo fajnie. - powiedział Marcin Słama zawodnik Czarnych Panter w rozmowie z serwisem oswiecimskie24. Organizatorzy, zawodnicy i sędziowie są pewni że potrzeba więcej tego typu imprez. - Było bardzo dużo ambicji i woli walki, świetna zabawa i o to w tym chodzi. – podsumował turniej sędzia Paweł Kobielusz.

Gratulujemy drużynie i mamy ogromną nadzieję, ze jednak kiedyś hokej nad Olzę powróci.

 

Drużyny:
Wojownicy Oświęcim
Czarne Pantery
White Wolves
Vikings Oświęcim
Żubry Kraków
Radko

Wyniki meczy Czarnych Panter:

CZARNE PANTERY - ŻUBRY 9:1
CZARNE PANTERY - VIKINGS 4:1
CZARNE PANTERY - WOJOWNICY 3:7



[PL]
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 29-03-2010 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

nula1
30-03-2010 01:53
nula1
A szkoda,że w Cieszynie nie chcą trenować młodych .
Mój syn uczył się w Poloni Bytom , teraz musiałby dojeżdżać do Trzyńca lub Jastrzębia - za daleko ,zbyt dużo czasu ...
karol50
30-03-2010 09:01
karol50
Brawo! a co Wy na to "Cieszyńska władza" nie jest Wam wstyd,że u nas nie mogą trenować i grać!!!! tragedia, zastanówcie się co robicie !! bandy i pleksy będą dalej czyste bo nie będzie miał ich kto zbrudzić.......
kris197
30-03-2010 21:28
kris197
Gratulacje mam nadzieje że to nasz pan burmistrz jest wszystkiemu winien coś mi się zdaje że woli jazdę figurowa na lodzie niż hokej może się mylę ale to trzeba wyjaśnić z chęcią wybrał bym się z kolegami na hokej a jakoś łyżwiarze figurowi mnie nie kręcą


unreal
30-03-2010 22:18
unreal
Gratulacje!! Szkoda że nie w Cieszynie.... A swoją drogą to nieźle sobie wygląda tych kilkunastu pięćdziesięcioparoletnich zapaleńców, jak powiedział niedawno o Czarnych Panterach burmistrz Cieszyna w wywiadzie w TVN Katowice, chyba mu się coś pomieszało :)
unreal
30-03-2010 22:21
unreal
TVP Katowice - miało być...
tomek22073
31-03-2010 17:21
tomek22073
gratulacje
martingocz
02-04-2010 09:13
martingocz
http://www.tvp.pl/katowice/gospodarcze-publicystyczne/tygodnik-regionalny/wideo/22-marca/1490360
Panie burmistrzu, nie wiem skąd te dane, ale w Czarnych Panterach jest jedna sosba po 50 - tce. Natomiast jeśli Pan chce aby hala przeznaczona była dla jak najszerszego grona, to nie trzeba rezygnować z ślizgawek, przecież te kończą się o 20.00. Więc skoro hokeiści jeżdzą do Jastrzębia na trening który zaczyna się o 22.00, to godzina 21.00 w Cieszynie była by jak najbardziej komfortowa.
Te argumenty poprost sa niezrozumiałe dla mnie, gdzie tu jakakolwiek logika?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Siedziba akceleratora gier wideo już otwarta

24-06-2017 19:30

Czy Cieszyn stanie się stolicą produkcji gier wideo? Czy miasto stawiając na gry ma szansę stać się małą doliną krzemową? To póki co strefa marzeń, ale powołanie spółki ARP Games i otwarcie siedziby akceleratora gier wideo w Cieszynie to pierwszy krok by pomóc młodym polskim twórcom w tej branży.

wyświetleń: 6komentarzy: 0

Noc świętojańska na Wzgórzu Zamkowym

24-06-2017 17:00

Obraz, słowo, dźwięki i inne zmysły – a to wszystko na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie. Wczoraj (23.06) z okazji nocy świętojańskiej zorganizowano Noc Słowa. To nowa propozycja Zamku Cieszyn oraz Wzgórza 23.

wyświetleń: 166komentarzy: 0

Hasło 68 TE: NOWE

24-06-2017 15:40

Nowe to hasło 68. Tygodnia Ewangelizacyjnego (TE) w Dzięgielowie, który rozpoczyna się już w sobotę 1 lipca i trwać będzie do niedzieli 9 lipca. W trakcie obejmującego dwa weekendy Tygodnia, odbędzie się dziewięć spotkań ewangelizacyjnych o godz. 17.00, osiem koncertów o 20.30 oraz wykłady, seminaria, warsztaty i zajęcia dla dzieci. Wstęp na wszystkie spotkania i koncerty jest wolny. Wystąpią m.in. zespoły: Fruhstuck, Full Power Spirit, Exodus 15, Cześć, CME.

wyświetleń: 243komentarzy: 0

Ankieta w sprawie budowy sieci gazowej

24-06-2017 13:00

W środę 21 czerwca 2017 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. z mieszkańcami oraz władzami gminy Istebna, dotyczące planowanej budowy sieci gazowej w gminie.

wyświetleń: 640komentarzy: 0

WPR: Weekendowe Propozycje Rowerowe (WPR, Trasa 23): Trójstyk

24-06-2017 10:15

Trójstyk to ciekawe miejsce w Jaworzynkce Trzycatku, gdzie zbiegają się granice trzech państw: Polski, Czech i Słowacji.  Miejsce jest bardzo urocze, położone w dolince i częściowo w lesie. Po dotarciu tam można odpocząć w zadaszonej wiacie na terytorium jednego z trzech krajów.

wyświetleń: 983komentarzy: 0

Pogórze: Ranił dwie osoby nożem

24-06-2017 07:30

W Pogórzu podczas libacji alkoholowej mężczyzna ugodził nożem dwie osoby.

wyświetleń: 5854komentarzy: 1

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w ZS im. Szybińskiego

23-06-2017 19:00

Uczniowie zakończyli kolejny rok szkolny.  Przed nimi dwa miesiące wakacji. W szkołach w całej Polsce nie zabrakło dziś (23.06) uroczystości związanych z tym wydarzeniem. Portal OX.PL odwiedził Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie, gdzie odbyło się powiatowe zakończenie roku szkolnego.

wyświetleń: 2066komentarzy: 0

Powiadomienia z urzędu

23-06-2017 18:00

Urząd Gminy Brenna w celu informowania mieszkańców wprowadził System Powiadamiania Klienta.

wyświetleń: 1688komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (8) 23.06.2017

23-06-2017 16:00

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 978komentarzy: 0

Nowe ogrodzenie przedszkola

23-06-2017 14:30

Przy Przedszkolu Publicznym w Zabłociu zakończyły się prace przy wymianie ogrodzenia ogrodu przedszkolnego.