Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4856komentarzy: 7

Czarne Pantery na podium

29-03-2010 18:55

fot: Łukasz Dudkiewicz fot: Łukasz Dudkiewicz

Nie chcą ich w Cieszynie, ale chcą i zapraszają gdzie indziej. W sobotę 27 marca nasza amatorska drużyna hokejowa Czarne Pantery zagrała w Pierwszych Otwartych Mistrzostwach Oświęcimia w Hokeju Amatorskim i zajęła bardzo dobre, drugie miejsce.

 W turnieju zorganizowanym w Oświęcimiu wzięło udział 6 drużyn, wśród nich były i Czarne Pantery, które reprezentują Cieszyński hokej. Rywalizacja była zacięta, a zawodnicy i drużyny prezentowały wysoki poziom. Jednak najważniejsza była zabawa i szczytny cel - W trakcje zawodów przeprowadzono kwestę z której pieniądze zostaną przeznaczone na koszty leczenia Igora Bartosza, czterolatka walczącego z nowotworem złośliwym.

Najlepiej w turnieju wypadli Wojownicy Oświęcim, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce wywalczyły Czarne Pantery a na trzecim uplasowała się drużyna Radko Hockey Team - Był wyrównany poziom, dlatego było bardzo fajnie. Często graliśmy w takich turniejach w Czechach i te drużyny poziomem odstawały. Ciężko się gra, kiedy przegrywa się po 8:2. Tutaj grało się bardzo fajnie. - powiedział Marcin Słama zawodnik Czarnych Panter w rozmowie z serwisem oswiecimskie24. Organizatorzy, zawodnicy i sędziowie są pewni że potrzeba więcej tego typu imprez. - Było bardzo dużo ambicji i woli walki, świetna zabawa i o to w tym chodzi. – podsumował turniej sędzia Paweł Kobielusz.

Gratulujemy drużynie i mamy ogromną nadzieję, ze jednak kiedyś hokej nad Olzę powróci.

 

Drużyny:
Wojownicy Oświęcim
Czarne Pantery
White Wolves
Vikings Oświęcim
Żubry Kraków
Radko

Wyniki meczy Czarnych Panter:

CZARNE PANTERY - ŻUBRY 9:1
CZARNE PANTERY - VIKINGS 4:1
CZARNE PANTERY - WOJOWNICY 3:7



[PL]
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 29-03-2010 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

nula1
30-03-2010 01:53
nula1
A szkoda,że w Cieszynie nie chcą trenować młodych .
Mój syn uczył się w Poloni Bytom , teraz musiałby dojeżdżać do Trzyńca lub Jastrzębia - za daleko ,zbyt dużo czasu ...
karol50
30-03-2010 09:01
karol50
Brawo! a co Wy na to "Cieszyńska władza" nie jest Wam wstyd,że u nas nie mogą trenować i grać!!!! tragedia, zastanówcie się co robicie !! bandy i pleksy będą dalej czyste bo nie będzie miał ich kto zbrudzić.......
kris197
30-03-2010 21:28
kris197
Gratulacje mam nadzieje że to nasz pan burmistrz jest wszystkiemu winien coś mi się zdaje że woli jazdę figurowa na lodzie niż hokej może się mylę ale to trzeba wyjaśnić z chęcią wybrał bym się z kolegami na hokej a jakoś łyżwiarze figurowi mnie nie kręcą


unreal
30-03-2010 22:18
unreal
Gratulacje!! Szkoda że nie w Cieszynie.... A swoją drogą to nieźle sobie wygląda tych kilkunastu pięćdziesięcioparoletnich zapaleńców, jak powiedział niedawno o Czarnych Panterach burmistrz Cieszyna w wywiadzie w TVN Katowice, chyba mu się coś pomieszało :)
unreal
30-03-2010 22:21
unreal
TVP Katowice - miało być...
tomek22073
31-03-2010 17:21
tomek22073
gratulacje
martingocz
02-04-2010 09:13
martingocz
http://www.tvp.pl/katowice/gospodarcze-publicystyczne/tygodnik-regionalny/wideo/22-marca/1490360
Panie burmistrzu, nie wiem skąd te dane, ale w Czarnych Panterach jest jedna sosba po 50 - tce. Natomiast jeśli Pan chce aby hala przeznaczona była dla jak najszerszego grona, to nie trzeba rezygnować z ślizgawek, przecież te kończą się o 20.00. Więc skoro hokeiści jeżdzą do Jastrzębia na trening który zaczyna się o 22.00, to godzina 21.00 w Cieszynie była by jak najbardziej komfortowa.
Te argumenty poprost sa niezrozumiałe dla mnie, gdzie tu jakakolwiek logika?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Paulina Hławiczka

23-08-2017 19:00

Gość Ox.pl - Paulina Hławiczka. Kobieta-ksiądz w Kościele, uchodźcy, emigracja i Brexit - to główne wątki rozmowy.

wyświetleń: 1937komentarzy: 1

Co nowego od jesieni na Scenie Polskiej?

23-08-2017 17:00

Pomału kończą się wakacje i czas przygotować się na sezon artystyczny 2017/2018 w Teatrze Cieszyńskim. Jakich premier możemy spodziewać się na Scenie Polskiej? Tradycyjnie będzie to sześć nowych przedstawień, wśród których znajdzie się dramaturgia współczesna, klasyka i propozycje rozrywkowe. Na afiszu znajdziemy też cieszące się popularnością spektakle z poprzednich sezonów.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Świetlica w Koralowej Arenie

23-08-2017 15:10

300 tysięcy złotych kosztować będzie nabudowa budynku zaplecza sportowego stadionu „Koralowa Arena”. Na powstałych w ten sposób 200 metrach pojawi się Świetlica Środowiskowa oraz sale masażu, magazyny i umywalnie.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Skontroluj swoje znamiona - akcja bezpłatnych badań dermatologicznych w Brennej

23-08-2017 13:40

Już 31 sierpnia mieszkańcy Brennej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.

wyświetleń: 1594komentarzy: 0

Wyremontowali Na Węgrach

23-08-2017 12:20

Kolejny odcinek ulicy Na Węgrach w Międzyrzeczu Dolnym w Gminie Jasienica został wyremontowany.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Rajd Barum: Szejowie przed najważniejszą rundą Mistrzostw Czech

23-08-2017 11:00

Po starcie w Rajdzie Rzeszowskim Jarek i Marcin Szeja po raz drugi stają do rywalizacji z najlepszymi załogami Mistrzostw Europy. Po zeszłorocznym zwycięstwie w Grupie N, w tym roku bracia z Ustronia zmierzą się z odcinkami Rajdu Barum w aucie klasy R5. Na dwie rundy przed końcem sezonu załoga GK Forge Metkom Rally Team walczy o trzeci stopień podium w mistrzostwach Czech.

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Święto rękodzieła przed nami po raz piąty

23-08-2017 09:15

Już w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) odbędzie się w Cieszynie kolejny już Cieszyński Jarmark Piastowski. Będzie to piąta odsłona tej imprezy, a do nadolziańskiego grodu ponownie zjadą rękodzielnicy i pracownie rękodzieła z różnych części Polski.

wyświetleń: 1201komentarzy: 1

Zamkną most na Al. Łyska!

23-08-2017 07:30

28 sierpnia br. (poniedziałek) most na Al. Łyska w Cieszynie zostanie wyłączony z ruchu.

wyświetleń: 3195komentarzy: 3

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.