Złoty Dzięgiel po raz trzeci dla Jakuba Glajcara
8.10.2007 0:00
Jakub Glajcar z Wisły po raz trzeci z rzędu został zwycięzcą Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego 'O Złoty Dzięgiel', który odbył się wczoraj w Dzięgielowie.
Drugi na metę dobiegł Jan Michałowski z Krakowa, a na trzeciej pozycji uplasował się Jarosław Głowinkowski z Drogomyśla.
Wśród kobiet dystans 10 kilometrów najszybciej przebiegła Natalia Pszczółka z Bażanowic.
Drugi na metę dobiegł Jan Michałowski z Krakowa, a na trzeciej pozycji uplasował się Jarosław Głowinkowski z Drogomyśla.
Wśród kobiet dystans 10 kilometrów najszybciej przebiegła Natalia Pszczółka z Bażanowic.
VII Bieg Uliczny 'O Złoty Dzięgiel' - fotorelacja
Wyniki:
Bieg główny - dystans 10 km
Kobiety
1 | Natalia Pszczółka | Bażanowice | 43.38,4 |
2 | Marta Basik | Kraków | 45.12,9 |
Mężczyźni
1 | Jakub Glajcar | Wisła | 33.02,2 |
2 | Jan Michałowski | Kraków | 34.57,8 |
3 | Jarosław Głowinkowski | Drogomyśl / Ziemia Cieszyńska | 35.06,2 |
4 | Kornel Rakus | Kisielów | 35.28,3 |
5 | Szymon Jagosz | KS Sprint Bielsko-Biała | 35.51,3 |
6 | Andrzej Siwczyk | Chemia-Hurt Rybnik | 38.41,5 |
7 | Andrzej Rak | Zwardoń | 40.22,8 |
8 | Tadeusz Kuczera | Jankowice | 41.50,7 |
9 | Zbigniew Bujok | Goleszów | 45.05,3 |
10 | Henryk Kołosiński | Bielsko-Biała | 45.53,0 |
11 | Adolf Garncarz | Ustroń | 51.08,0 |
Biegi młodzieżowe
Juniorki - rocznik 1988-91
1 | Magdalena Nabielec | KS Sprint Bielsko-Biała | 8.57,5 |
2 | Adrianna Dobska | MUKS SZS Cieszyn | 9.07,8 |
3 | Monika Kliś | MUKS SZS Cieszyn | 9.09,0 |
4 | Ilona Potrzebowska | MUKS SZS Cieszyn | 9.16,2 |
Juniorzy - rocznik 1988-91
1 | Maciej Cieślar | LKS Pogórze | 7.13,4 |
2 | Mikołaj Góralik | MKS Centrum Dzięgielów | 7.20,7 |
3 | Paweł Szymończyk | KS Sprint Bielsko-Biała | 7.22,9 |
4 | Tomasz Kawik | LKS Pogórze | 7.24,7 |
5 | Tomasz Cieślar | LKS Pogórze | 7.55,5 |
6 | Maciej Iwański | MKS Centrum Dzięgielów | 7.56,7 |
7 | Arkadiusz Raszka | I LO im. A. Osuchowskeigo Cieszyn | . |
8 | Adam Sułek | KS Sprint Bielsko-Biała | . |
9 | Przemysław Gorzołka | I LO im. A. Osuchowskeigo Cieszyn | . |
Młodziczki - rocznik 1992-93
1 | Patrycja Wawrzyńska | MUKS SZS Cieszyn | 6.55,0 |
2 | Magdalena Kamińska | Gimnazjum Pogwizdów | 7.02,1 |
3 | Sylwia Branny | MKS Centrum Dzięgielów | 7.50,9 |
4 | Katarzyna Palonka | Gimnazjum Pogwizdów | 8.18,6 |
Młodzicy - rocznik 1992-93
1 | Jakub Kasztura | MUKS SZS Cieszyn | 6.01,5 |
2 | Klaudiusz Sobala | MUKS SZS Cieszyn | 6.10,0 |
3 | Bartłomiej Matuszny | MUKS SZS Cieszyn | 6.24,5 |
4 | Kamil Grzybek | MUKS SZS Cieszyn | 6.26,4 |
5 | Sebastian Janisz | MUKS SZS Cieszyn | 6.40,0 |
Dziewczęta - rocznik 1994
1 | Daria Madzia | MKS Centrum Dzięgielów | 7.11,8 |
2 | Angelika Sztwiertnia | MKS Centrum Dzięgielów | 7.46,3 |
3 | Sylwia Adamik | LKS Pogórze | 8.25,1 |
4 | Izabella Nielaba | Gorzyce | 9.32,0 |
Chłopcy - rocznik 1994
1 | Seweryn Obracaj | Dębowiec | 6.57,7 |
2 | Dominik Hanzel | Gimnazjum nr 2 Cieszyn | 7.17,7 |
3 | Mateusz Pyka | Gimnazjum nr 2 Wodzisław Śl. | 9.30,1 |
Dziewczęta - rocznik 1995-96
1 | Barbara Wojtyła | LKS Pogórze | 3.10,1 |
2 | Kaja Łanda | SP Pogwizdów | 3.12,0 |
3 | Klaudia Mendrok | SP Hażlach | 3.22,1 |
4 | Kornelia Śliwka | SP Dzięgielów | 3.23,6 |
5 | Aleksandra Filipczak | SP Pogwizdów | 3.24,9 |
6 | Karolina Puczok | SP-4 Cieszyn | 3.26,7 |
7 | Zofia Kołodziejczyk | LKS Pogórze | . |
8 | Karolina Piskorz | SP Pogwizdów | . |
9 | Dagmara Błaszczyk | SP Pogwizdów | . |
10 | Dominika Bujak | SP Pogwizdów | . |
11 | Karolina Sztwietnia | Goleszów | . |
12 | Olga Poźniak | SP Pogwizdów | . |
13 | Monika Oleksiak | SP Pogwizdów | . |
14 | Anna Jaworska | SP Pogwizdów | . |
15 | Marta Cywka | SP-8 Wodzisław Śl. | . |
Chłopcy - rocznik 1995-96
1 | Michał Pydych | LKS Pogórze | 2.53,8 |
2 | Radosław Greń | SP-2 Brenna | 2.59,4 |
3 | Jan Greń | SP-2 Brenna | 3.00,7 |
4 | Tomasz Jaworski | SP-2 Brenna | 3.04,3 |
5 | Przemysław Bujak | SP Pogwizdów | 3.06,4 |
6 | Dominik Kurek | SP Ogrodzona | 3.08,5 |
7 | Jan Raubo | KS Sprit Bielsko-Biała | . |
8 | Łukasz Kałuża | SP Simoradz | . |
9 | Radosław Pawłowiccz | SP Pogwizdów | . |
10 | Daniel Madzia | LKS Pogórze | . |
11 | Michał Natkaniec | SP Pogwizdów | . |
12 | Nikodem Sikora | SP Orodzona | . |
13 | Jan Basik | SP-32 Bielsko-Biała | . |
14 | Tomasz Paszkowiak | SP Pogwizdów | . |
15 | Paweł Nielaba | SP-2 Gorzyce | . |
16 | Mateusz Stoszek | SP-6 Cieszyn | . |
17 | Grzegorz Witoszek | SP Hażlach | . |
18 | Andrzej Holisz | SP Pogwizdów | . |
19 | Michał Żwak | MKS Centrum Dzięgielów | . |
20 | Michał Szewczyk | SP-3 Cieszyn | . |
21 | Kamil Stusek | SP-3 Cieszyn | . |
22 | Patryk Żebrowski | SP-3 Cieszyn | . |
23 | Kacper Pyka | SP-5 Wodzisław Śl. | . |
24 | Kamil Tyrna | SP Dzięgielów | . |
25 | Wojciech Witoszek | SP-6 Cieszyn | . |
Dziewczęta - rocznik 1997-98
1 | Barbara Wojtyła | Mosty k. Jabłonkowa | 3.02,0 |
2 | Angelika Kubiak | SP Pogwizdów | 3.04,1 |
3 | Daria Branny | Goleszów | 3.11,7 |
4 | Paulina Kruk | SP-6 Cieszyn | 3.13,7 |
5 | Żaneta Holeksa | SP-1 Brenna | 3.15,5 |
6 | Magdalena Greń | SP-2 Brenna | 3.24,4 |
7 | Joanna Malak | SP Hażlach | 3.28,1 |
8 | Dominika Filipczak | SP Pogwizdów | 3.30,0 |
9 | Olga Stępień | SP Pogwizdów | 3.31,6 |
10 | Martyna Kłoda | SP Pogwizdów | 3.32,9 |
11 | Anna Parzyk | SP Pogwizdów | 3.40,5 |
12 | Katarzyna Puczok | SP-4 Cieszyn | 3.56,4 |
13 | Sandra Wiszczor | SP-3 Cieszyn | 3.58,4 |
14 | Dorota Hławiczka | SP Dzięgielów | 4.00,3 |
15 | Weronika Borowska | SP-6 Cieszyn | 4.00,5 |
16 | Katarzyna Pydych | SP Hażlach | 4.01,1 |
17 | Roskana Olkuska | SP Pogwizdów | . |
Chłopcy - rocznik 1997-98
1 | Sebastian Urbanek | Kończyce Małe | 2:54,6 |
2 | Mateusz Josiek | SP-6 Cieszyn | 2:59,2 |
3 | Maciej Marek | SP-2 Brenna | 3.00,0 |
4 | Piotr Polok | SP-6 Cieszyn | 3.03,5 |
5 | Robert Orłowski | SP Pogwizdów | 3.05,0 |
6 | Kamil Madzia | SP Wisła Wielka | 3.05,5 |
7 | Paweł Orszulik | KS Sprit Bielsko-Biała | . |
8 | Rafał Raszka | SP Dzięgielów | . |
9 | Hubert Greń | SP-2 Brenna | . |
10 | Grzegorz Kuboszek | SP Pogórze | . |
11 | Waldemar Szypuła | SP Kończyce Wielkie | . |
12 | Kamil Kareta | SP-6 Cieszyn | . |
13 | Miłosz Kuptyś | SP Pogwizdów | . |
14 | Sebastian Pieczonka | SP Pogwizdów | . |
15 | Maciej Harok | SP Dzięgielów | . |
16 | Tomasz Heller | Brenna | . |
17 | Szymon Michalik | SP Hażlach | . |
18 | Tomasz Wróbel | SP Dzięgielów | . |
19 | Bartosz Rafał | SP-6 Cieszyn | . |
20 | Mateusz Santarius | SP-6 Cieszyn | . |
21 | Dawid Krzywoń | SP-6 Cieszyn | . |
22 | Krzysztof Kocyan | SP Dzięgielów | . |
Dziewczęta - rocznik 1999-2000
1 | Agnieszka Dragon | Dzięgielów | 1.25,6 |
2 | Zuzanna Greń | SP-2 Brenna | 1.26,5 |
3 | Joanna Heller | Brenna | 1.27,0 |
4 | Adriaanna Cienciała | SP-6 Cieszyn | 1.27,3 |
5 | Gabriela Grim | SP-6 Cieszyn | 1.31,8 |
6 | Marta Żwak | SP Ogrodzona | 1.34,5 |
7 | Joanna Szlajss | Goleszów | 1.38,1 |
8 | Magdalena Konieczny | SP Hażlach | 1.41,1 |
9 | Ewa Nielaba | SP Gorzyce | 1.46,6 |
10 | Justyna Szkutek | SP-6 Cieszyn | 1.49,2 |
11 | Julia Jagosz | Skoczów | 1.53,4 |
Dziewczęta - rocznik 1999-2000
1 | Andrzej Szotkowski | Mosty k. Jabłonkowa | 1.14,3 |
2 | Robert Kubok | SP-2 Brenna | 1.14,9 |
3 | Błażej Gabzdyl | SP Hażlach | 1.17,3 |
4 | Mateusz Nieboras | SP Dzięgielów | 1.22,0 |
5 | Arkadiusz Pawłowicz | SP Pogwizdów | 1.25,9 |
6 | Sławomir Zorychta | SP-6 Cieszyn | 1.27,3 |
7 | Paweł Hawryśko | Pogwizdów | . |
8 | Paweł Luber | Pogwizdów | . |
9 | Hubert Greń | Goleszów | . |
10 | Adam Gołuszko | SPTE Cieszyn | . |
11 | Grzegorz Hławiczka | Dzięgielów | . |
12 | Mateusz Bracki | Dzięgielów | . |
13 | Michał Walkarz | Dzięgielów | . |
14 | Kacper Stoszek | SP-6 Cieszyn | . |
15 | Sebastian Cienciała | SP-6 Cieszyn | . |
16 | Maciej Kozioł | SP-6 Cieszyn | . |
17 | Łukasz Grzegórski | SP-1 Pszów | . |
18 | Adam Kocyan | SP Dzięgielów | . |
19 | Jacek Jagosz | Skoczów | . |
Dziewczęta - rocznik 2001 i młodsi
1 | Mateusz Żebrok | LKS Lutnia Zamarski | 1.35,9 |
2 | Emilia Żwak | Ogrodzona | 1.46,6 |
3 | Patrycja Kłoda | Pogwizdów | 2.07,5 |
4 | Alekandra Kaleta | Dzięgielów | 2.15,9 |
5 | Łukasz Urbanek | Kończyce Małe | 2.17,2 |
6 | Kalina Matysiak | Cieszyn | 2.35,7 |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: