Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Pani kłamie''

Czwartkowa sesja Rady Miejskiej w Skoczowie była jak zwykle długa i miała dosyć burzliwy przebieg. Najwięcej radnym zajęły interpelacje, w których nie zabrakło ostrej wymiany zdań. - Pani kłamie -stwierdził Andrzej Bacza skoczowski radny były przewodniczący Rady Miejskiej, patrząc na burmistrz Skoczowa. - A pan za to zdanie odpowie - odparowała Janina Żagan.

Poszło o kanalizację. Andrzej Bacza podczas interpelacji pytał o plany złożenia wniosku o dofinansowanie budowy sieci kanalizacyjnej w Europejskim Funduszu Spójności - wówczas okazało się, że Skoczów nie planuje startu w najbliższym konkursie dofinansowań z EFS. Powód wyjaśniła radnemu Janina Żagan, burmistrz Skoczowa - Od początku mówiłam, że nie wyrobimy się do października, nie ma po co składać wniosków jeśli nie mamy potrzebnych dokumentów. Będziemy startować w sesji wiosennej - stwierdziła burmistrz zaznaczając, że jeśli nie z Funduszu Spójności to gmina znajdzie pieniądze w innych funduszach zewnętrznych. - Pani kłamie! - stwierdził były przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Bacza. - Pan za to sformułowanie odpowie - odparła Janina Żagan, dodając, że od początku mówiła o tym, że na wiosnę najszybciej uda się złożyć wniosek. -Przygotuję stenogramy pani wypowiedzi, nie przypominam sobie, żeby była mowa o wiośnie - dodał Bacza. - Proszę bardzo - trzymam się tego co powiedziałam - stwierdziła burmistrz.

Były przewodniczący zaznaczył, że wedle jego wiedzy jest to ostatni moment na złożenie wniosku. Janina Żagan uznała, że szans na dofinansowanie jeszcze będzie przynajmniej kilka i lepiej dobrze przygotować się do złożenia wniosku.


KOD

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: