Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

MŚ: Haratyk bez awansu!

Niemiła informacja napłynęła do nas z Mistrzostw Świata w lekkoatletyce, które trwają w Katarze. Michał Haratyk, pochodzący z naszego regionu, odpadł w eliminacjach pchnięcia kulą.

- Koło było dla mnie wybitnie śliskie. Kontuzje (problemy z łokciem oraz nadgarstkiem – przyp. red.), sezon bardzo długi. Trzeba się ponaprawiać, za rok IOprzyznał Michał Haratyk w rozmowie dla TVP Sport, po tym jak niespodziewanie nie przebrnął przez eliminacje.

Za Haratykiem z pewnością udany sezon. Zdobył złoty medal podczas Halowych Mistrzostw Europy oraz ustanowił nowy rekord kraju – 22,32 m. Jednak dłuższy sezon dał mu się we znaki – zaczął miewać problemy z regularnym trenowaniem z powodu problemów z łokciem oraz nadgarstkiem. Haratyk, podczas wczorajszych eliminacji, był daleki od formy, do której przyzwyczaił nas w tym roku – najlepsza próba mistrza Europy wyniosła 20,52 m.

Na pocieszenie dla Haratyka jest fakt, że najważniejsza impreza dla każdego sportowca dopiero przed nim – w przyszłym roku czekają nas Igrzyska Olimpijskie w Tokio, o czym wspominają także jego kibice na fanpage’u. - Głowa do góry Igrzyska za rok są ważniejsze – napisał jeden z internautów. - Taki jest sport piękny a zarazem okrutny . W sportach indywidualnych nie możesz pozwolić sobie na słabszy dzień bo odpadasz . To nie gry zespołowe kiedy nie widać Cię przez godzinę i nagle coś robisz i jesteś bohaterem . A lekkoatletyka obnaża wszystko i to jest tu najpiękniejsze .Michał zdrowia i na Igrzyskach Olimpijskich pokażesz – przyznał (pisownia oryginalna) jeden z kibiców Haratyka.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-04 11:00:04
wyśmienity cwaniaczek: jak się jedzie na wycieczkę i ponarzekać jak większość naszych "gwiozd" LA to tak to wygląda
2019-10-04 13:40:30
utopiec: Złej tanecznicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Najważniejsze że wycieczka zaliczona.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: