Mecz: Pożegnanie z Afryką

Ładny był dziś tylko obraz na TVP HD, bo o stylu gry naszej reprezentacji nie można powiedzieć tego samego. To miał być mecz „o życie”, tylko zwycięstwo interesowało zawodników i kibiców przed meczem Słowenia – Polska.

Oglądając pierwszą połowę, za grę naszych zawodników można było się tylko i wyłącznie wstydzić… Po pierwszej części „tragedii” spikerzy prześcigali się w negatywnych komentarzach odnośnie tego co działo się na boisku – „czarna rozpacz” – pisały media internetowe. Byliśmy słabsi we wszystkim. Słoweńcy byli szybsi, lepsi technicznie, grali przemyślaną piłkę, byli drużyną. Do przerwy prowadzili 2:0. Sytuacja w drugiej połowie mimo zmian w naszej drużynie niewiele się zmieniła, bardzo szybko Słoweńcy cieszyli się z kolejnej, trzeciej bramki.

Po meczu z Irlandią pozostały nam jeszcze nikłe nadzieje na udział w Mistrzostwach Świata. Dziś możemy się jedynie cieszyć z tego, że nasi zawodnicy odebrali lekcję gry. Teraz, aby zobaczyć mundial piłkarze reprezentacji będą musieli sobie kupić bilet wstępu na trybuny.

Pozostaje pytanie – co będzie w 2012 podczas Mistrzostw Europy w których udział mamy zagwarantowany jako gospodarze. Czas na zmiany, bo coś musi się zmienić, gdyż chyba gorzej już być nie może.