Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Liczyłem na więcej”

Pięć punktów zdobył Aleksander Zniszczoł (na zdj.) w obecnej edycji Pucharu Świata. Wiślanin liczył, że swój dorobek powiększy na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, ale tak się nie stało. Kolejna szansa już w najbliższy weekend - w Titisee-Neustadt.

Aleksander Zniszczoł mógł mówić o sporym szczęściu w kwalifikacjach, które ukończył na 50. pozycji, ex aequo z Vladimirem Zografskim z Bułgarii. Wiślanin przebrnął do konkursu, ale w nim nie mógł liczyć na awans do rundy finałowej, ponieważ wylądował zbyt blisko - 115,5 m. W niedzielnych zmaganiach został sklasyfikowany na 48. pozycji.

- Ciężko coś powiedzieć. Nie grało nic od pierwszego skoku. Dużo smutku, bo liczyłem na więcej. Szczególnie po zgrupowaniu w Planicy oczekiwałem więcej. Teraz trzeba zacisnąć zęby i pracować – przyznał 27-letni skoczek narciarski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szansa na poprawienie nastroju oraz dorobku punktowego przytrafi się już w najbliższy weekend, ponieważ Zniszczoł znalazł się w składzie, który wystąpi w Titisee-Neustadt, gdzie z kolei zabraknie polskich olimpijczyków. Powołanie otrzymał także Tomasz Pilch.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: