Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz musiał się wycofać

Kajetan Kajetanowicz wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem wycofali się z Rajdu Argentyny - piątej rundy mistrzostw świata. Powodem była awaria zawieszenia.

Czterokrotny rajdowy mistrz Polski, który był jedynym przedstawicielem Starego Kontynentu w stawce WRC 2, bardzo dobrze rozpoczął ściganie w Argentynie. 40-latek okazał się najszybszy na pierwszych trzech odcinkach specjalnych.

Niestety, podczas czwartego OS-u doszło do awarii zawieszenia po skoku. Załoga Lotos Rally Team nie pojawiła się w sobotę na starcie, co oznaczało, że rajd zakończył się dla nich przedwcześnie.

- Pokonaliśmy liczne trudności i włożyliśmy wiele pracy, aby znaleźć się na tak odległym rajdzie. Już w debiucie liderowaliśmy w naszej kategorii, niestety później musieliśmy zmierzyć się z awarią i wynikającymi z niej uszkodzeniami, których nie udało się usunąć. Wspólnie z naszym tunerem, zajmującym się obsługą samochodu, wierzymy, że ten problem zostanie rozwiązany przed naszym kolejnym startem. Dla mnie to bardzo trudna decyzja. Czuję jednak cały czas wsparcie naszych fanów, które w takich momentach jest ważne. Dziękuję. Przed nami jeszcze wiele rajdów. Wrócimy silniejsi - możemy przeczytać na oficjalnej stronie Kajetanowicza (kajto.pl).

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-28 13:37:39
wyśmienity cwaniaczek: ja ja następny miszczu kierownicy ---- temu zawieszenie przeszkadza , drugiemu bolid inwalidzie jednemu co za patałachy ...
2019-04-29 07:10:51
koszor: Kajetan nie czytaj hejtu, rób swoje.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: