Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn bez kina...

Zgodnie z zapowiedziami, w listopadzie odbyły się ostatnie w tym roku projekcje w kinie Piast w Cieszynie. Właśnie rusza remont sali kina, w trakcie którego zostaną wymienione fotele, zmieniona zostanie aparatura nagłaśniająca, zamontowane zostanie nowe oświetlenie, podwieszany sufit, znikną zniszczone boazerie.

Kino na czas prac związanych z remontem będzie nieczynne.  W tej chwili nieznany jest  dokładny termin wznowienia projekcji filmowych w kinie "Piast". Przewidywany termin zakończenia modernizacji to luty 2010. O dokładnej dacie wznowienia projekcji, a także o szczegółowym repertuarze kina widzowie poinformowani zostaną na stronie internetowej kina (www.kinocieszyn.prv.pl) tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.
- Wszystkich naszych widzów zawiedzionych z powodu przerwy w funkcjonowaniu kina przepraszamy, mając jednocześnie nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli ponownie spotkać się i przeżyć mnóstwo wzruszeń podczas kolejnych filmowych projekcji w cieszyńskim kinie – mówi Marek Mendroch, kierownik kina

[PL]


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: