Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brenna: koniec remontu drogi

Mieszkańcy ulicy Barujec w Brennej w końcu mają łatwiejszy dojazd do swoich domów. Remont drogi dobiegł końca.

Jaki był zakres prac? - Remont liczącego 138 metrów fragmentu ulicy Barujec rozpoczął się na początku marca, a skończył w połowie kwietnia. Potem przyszedł czas na konieczny odbiór robót i teraz inwestycja jest definitywnie zakończona. Oprócz modernizacji drogowej nawierzchni wykonano również siedem zjazdów na posesje - mówi nam Joanna Macura, skarbnik Brennej. Jak dodaje, inwestycję przeprowadziła firma z gminy nad Brennicą, a realizacja projektu kosztowała ponad 60 tys. zł.

- Ten remont planowaliśmy w ubiegłym roku, ale wówczas, z uwagi na kłopoty ze znalezieniem wykonawcy, nie udało się nam tego zadania zrealizować. Cieszę się, że teraz wszystko poszło sprawnie, inwestycja jest gotowa, a mieszkańcy tej ulicy, którzy co warte podkreślenia wsparli to zadanie finansowo, mogą korzystać z odnowionej drogi - przyznał wójt Jerzy Pilch.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-21 19:48:44
Ksiądz Piotr: Szkoda, że mieszkańcy ulicy Stawki w Górkach Małych nie doczekali się wciąż asfaltowej nawierzchni. Już po niewielkich opadach nie sposób dojść normalnie do pracy, szkoły czy do kościoła na msze świętą, a to tylko maksymalnie 200 metrów do zrobienia!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: