Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bibliotekarz Roku wybrany!

Już po raz czwarty Biblioteka Miejska w Cieszynie, pełniąca zadania biblioteki powiatowej i Starostwo Powiatowe w Cieszynie są organizatorami Konkursu na Najlepszego Bibliotekarza Powiatu Cieszyńskiego Roku 2019 - Bibliotekarz z pasją.

Istotnym celem konkursu jest wyłonienie bibliotekarza, który wyróżnia się kreatywnością i wyjątkową aktywnością, nowatorskimi pomysłami, realizacją ciekawych przedsięwzięć, pozyskaniem środków na cele biblioteczne, pracą dla społeczności lokalnej, ciekawymi inicjatywami w sektorze książki i czytelnictwa.

Miło nam zatem ogłosić, iż decyzją czytelników Tytuł Najlepszego Bibliotekarza Roku 2019 - BIBLIOTEKARZ Z PASJĄ otrzymała MONIKA ŚLIWKA z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Śniegonia w Wiśle.

Pani Monika Śliwka od 6 lat pracuje w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle w wypożyczalni dla dzieci i młodzieży. Oprócz udostępniania książek, zajmuje się również organizacją i realizacją zajęć edukacyjnych dla różnych grup wiekowych czytelników. W pracy wprowadza nowe metody i wdraża nowe technologie. Współorganizuje formy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli bibliotekarzy. Uczestniczyła w realizacji kilku projektów, których efektem są książki dla najmłodszych : „Śladami Imka Wisełki”, „ Legendy i podania od źródeł Wisły”.

Pani Monice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: