17. Rajd Dolnośląski
7.10.2007 0:00
Załoga Automobilklubu Orskiego Mariusz Małyszycki i Paweł Raczek zwyciężyła w 17. Rajdzie Dolnośląskim, X rundzie Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM-otu, który zakończył się wczoraj w Kłodzku.
Na dziesiątej pozycji zawody ukończyli Jarosław Szeja i Marcin Szeja (Automobilklub Beskidzki). Warto wspomnieć, że załoga z Ustronia uplasowała się na drugiej pozycji w klasie A-6.
Wyniki:
Klasyfikacja generalna
Klasa A-7
Klasa A-6
Klasyfikacja generalna RSMP (po X rundach)
Grupa N
Klasa A-7
Klasa A-6
Klasa A-0
Klasa N-2
Klasa N-1
Klasa N-0
Klasa RWD-1
Na dziesiątej pozycji zawody ukończyli Jarosław Szeja i Marcin Szeja (Automobilklub Beskidzki). Warto wspomnieć, że załoga z Ustronia uplasowała się na drugiej pozycji w klasie A-6.
Wyniki:
Klasyfikacja generalna
1 | Mariusz Małyszycki Paweł Raczak | A. Orski A. Orski | Citroen C2 C2-R2 | 0:48.20,6 |
2 | Łukasz Markowski Maciej Machela | A. Ziemi Kłodzkiej A. Ziemi Kłodzkiej | Peugeot 306 S16 | 0:49.09,5 |
3 | Piotr Sopoliński Tomasz Borko | A. Karkonoski A. Karkonoski | Opel Astra II OPC | 0:49.28,0 |
4 | Paweł Dandys Michał Grudziński | TMSM Sparta Wrocław TMSM Sparta Wrocław | Honda Civic | 0:49.53,0 |
5 | Mariusz Nowocień Michał Marcula | A. Radomski A. Radomski | Peugeot 306 S16 | 0:49.58,6 |
6 | Paweł Melon Marcin Melon | A. Rzemieślnik A. Rzemieślnik | Opel Astra | 0:50.17,9 |
7 | Sławomir Sawicki Robert Hundla | A. Krakowski A. Krakowski | Renault Clio Sport | 0:50.24,2 |
8 | Adrian Mikiewicz Marek Kotwica | A. Ełcki A. Łódzki | Opel Astra Gsi | 0:50.36,5 |
9 | Piotr Pluta Wojciech Zdrojewski | A. Orski A. Orski | Seat Ibiza | 0:50.37,6 |
10 | Jarosław Szeja Marcin Szeja | A. Beskidzki A. Beskidzki | Peugeot 106 | 0:50.49,7 |
. | ... | ... | ... | ... |
21 | Paweł Wisełka Mirosław Kijas | A. Beskidzki A. Beskidzki | Opel Astra | 0:52.12,6 |
Klasa A-7
1 | Łukasz Markowski Maciej Machela | A. Ziemi Kłodzkiej A. Ziemi Kłodzkiej | Peugeot 306 S16 | 0:49.09,5 |
2 | Piotr Sopoliński Tomasz Borko | A. Karkonoski A. Karkonoski | Opel Astra II OPC | 0:49.28,0 |
3 | Paweł Dandys Michał Grudziński | TMSM Sparta Wrocław TMSM Sparta Wrocław | Honda Civic | 0:49.53,0 |
. | ... | ... | ... | ... |
12 | Paweł Wisełka Mirosław Kijas | A. Beskidzki A. Beskidzki | Opel Astra | 0:52.12,6 |
Klasa A-6
1 | Mariusz Małyszycki Paweł Raczak | A. Orski A. Orski | Citroen C2 C2-R2 | 0:48.20,6 |
2 | Jarosław Szeja Marcin Szeja | A. Beskidzki A. Beskidzki | Peugeot 106 | 0:50.49,7 |
3 | Aleksander Jaroszewicz Paweł Tarapacki | A. Sudecki A. Wielska Sowa | Peugeot 206 XS | 0:51.01,0 |
Klasyfikacja generalna RSMP (po X rundach)
1 | Sławomir Sawicki | A. Krakowski | 49 pkt. |
2 | Mariusz Nowocień | A. Radomski | 46 pkt. |
3 | Mariusz Małyszycki | A. Orski | 43 pkt. |
4 | Paweł Danys | TMSM Sparta Wrocław | 23 pkt. |
5 | Marcin Melon | A. Rzemieślnik | 20 pkt. |
6 | Łukasz Markowski | A. Ziemi Kłodzkiej | 17 pkt. |
. | ... | ... | ... |
8 | Jarosław Szeja | A. Beskidzki | 14 pkt. |
18 | Paweł Wisełka | A. Beskidzki | 6 pkt. |
28 | Marcin Kwaśny | A. Beskidzki | 3 pkt. |
Grupa N
1 | Mariusz Nowocień | A. Radomski | 60 pkt. |
2 | Andrzej Czekan | A. Orski | 38 pkt. |
2 | Grzegorz Świątecki | A. Krakowski | 26 pkt. |
. | ... | ... | ... |
10 | Maja Suknarowska | A. Cieszyński | 10 pkt. |
33 | Tomasz Szramek | A. Beskidzki | 2 pkt. |
35 | Kamil Kapitan | A. Cieszyński | 1 pkt. |
Klasa A-7
1 | Sławomir Sawicki | A. Krakowski | 58 pkt. |
2 | Paweł Melon | A. Rzemieślnik | 33 pkt. |
3 | Paweł Danys | TMSM Sparta Wrocław | 29 pkt. |
. | ... | ... | ... |
12 | Paweł Wisełka | A. Beskidzki | 8 pkt. |
Klasa A-6
1 | Robert Smolarek | A. Beskidzki | 44 pkt. |
2 | Mariusz Małyszycki | A. Orski | 42 pkt. |
3 | Aleksander Jaroszewicz | A. Sudecki | 36 pkt. |
4 | Jarosław Szeja | A. Beskidzki | 27 pkt. |
Klasa A-0
1 | Marcin Kwaśny | A. Beskidzki | 21 pkt. |
2 | Daniel Rosiek | SKR Rally Kraków | 15 pkt. |
3 | Grzegorz Warkowski | A. Krakowski | 10 pkt. |
Klasa N-2
1 | Radołsaw Cwięczek | A. Krakowski | 34pkt. |
2 | Paweł Brzykcy | SKR Rally Kraków | 33 pkt. |
3 | Grzegorz Świątecki | A. Krakowski | 23 pkt. |
4 | Maja Suknarowska | A. Cieszyński | 23 pkt. |
. | ... | ... | ... |
10 | Kamil Kapitan | A. Cieszyński | 6 pkt. |
Klasa N-1
1 | Przemysław Paszek | A. Ziemi Tyskiej | 4. |
2 | Tomasz Szramek | A. Beskidzki | 2 pkt. |
Klasa N-0
1 | Michał Elżbieciak | A. Małopolski | 33 pkt. |
2 | Maciej Cywiński | A. Rzemieślnik | 25 pkt. |
3 | Paweł Ruszel | A. Sudecki | 24 pkt. |
. | ... | ... | ... |
11 | Zbigniew Rembiesa | A. Cieszyński | 6 pkt. |
Klasa RWD-1
1 | Wojciech Grondal | SKR Rally Kraków | 9 pkt. |
2 | Jerzy Tomaszczyk | A. Cieszyński | 8 pkt. |
3 | Waldemar Janecki | AMK Tarnów | 3 pkt. |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: