Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8153komentarzy: 8

Bocian online

16-04-2007

Przyleciał w środę ale dopiero noc z czwartku na piątek spędził w swoim gnieździe. Mowa o bocianie, na którego przylot czekali mieszkańcy Ustronia. Dlaczego boćka tak długo wyglądano? Bowiem w jego gnieździe zainstalowano kamerę i na bieżąco można podglądać co u bociana słychać

Posłuchaj


Teraz pozostaje tylko czekać aż w bocianim gnieździe pojawi się partnerka bociana, no i małe bociany - mówi Radiu 90 Monika Ewa Kosińska - pomysłodawczyni podglądania bocianiego gniazda

Posłuchaj


Bocian w internecie cieszy się ogromnym powodzeniem. Wśród interneutów są także dzieciaki z szkoły podstawowej nr 1 , jak nam mówią zaglądają do sieci ale też przychodzą pod bocianie gniazdo.

Posłuchaj


Obraz na żywo pod adresem www.bociany.edu.pl

Jan Bacza

źródło: RADIO 90
dodał: JB 16-04-2007
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

czytelnik
16-04-2007 14:44
czytelnik
a co będzie jak dzieci będą oglądać drastyczne momenty?
anita
16-04-2007 15:08
anita
jakie drastyczne momenty mogą sie wydarzyć w bocianim gnieżdzie??? To jest jak BIG BROTHER
czytelnik
16-04-2007 15:26
czytelnik
Widzę ze nie do końca oglądasz obraz na żywo a opis u góry chyba coś znaczy
Marek Radziszewski
16-04-2007 16:40
Marek Radziszewski
Zdarza się, ze bocian zadziobuje młodego i wyrzuca go z gniazda. Część osób emocjonalnie zżyta z bocianią rodziną bardzo to przeżywa.
bociek
16-04-2007 20:13
bociek
Giertych zamknie tą strone....zobaczycie mówie wam
Rydzyk i PiS mu pomogą....... hehe
znawca.
16-04-2007 20:45
znawca.
Narazie w bocianim gniezdzie jest proba sprzetu brachu a potem u ciebie pod pierzyna uwarzaj.
obserwator
17-04-2007 08:50
obserwator
to permanentna inwigilacja nieświadomego bociana!!
Franek Leśnik
25-04-2007 07:21
Franek Leśnik
W moim kurorcie leśnym czeka jeżyca z lejkiem- zapraszam
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

10% rabatu w Leroy Merlin w Cieszynie!

23-09-2017 07:30

wyświetleń: 199komentarzy: 0

Najlepsi sportowcy 2016 roku nagrodzeni

22-09-2017 22:15

Wczoraj (21.09) w Starostwie Powiatowym w Cieszynie doceniono najlepszych sportowców 2016 roku z powiatu cieszyńskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Kajetan Kajetanowicz, Mateusz Malina, Janusz Rokicki, Dominik Bury, Katarzyna Wąsek oraz Małgorzata Błaszczyk. Przyznano także wyróżnienia oraz pogratulowano szkołom i gminom, które odniosły znaczące sukcesy we współzawodnictwie sportowym.

wyświetleń: 1520komentarzy: 0

Ogólnopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki w Cieszynie

22-09-2017 20:55

W tym roku główne obchody Światowego Dnia Turystyki miały miejsce w Cieszynie. W związku z tym wydarzeniem wczoraj (21.09) odbyła się konferencja, której tematem była marka turystyczna.

wyświetleń: 272komentarzy: 0

Weekendowe Propozycje Rowerowe (WPR, trasa 35): Ostrawica Śląska granica (2) (północ)

22-09-2017 19:20

Zaginione osady, zagubione w lesie ślady po gródkach i warowniach, malownicze zameczki i dwory - Daniel Pipień zaprasza nas na wycieczkę wzdłuż Ostrawicy do ujścia.

wyświetleń: 465komentarzy: 0

Tajemnicza Sycylia - prelekcja Jana Żurka

22-09-2017 17:50

W środę (21.09) na ternie Dyskusyjnego Klubu Propozycji Pogórze (ul. Kossak 6 w Cieszynie) miała miejsce prelekcja Jana Żurka, dotyczące podróży na włoską wyspę Sycylię – Jak powiedział Goethe „Kto był we Włoszech, ale nie odwiedził Sycylii, w rzeczywistości nie zna Włoch” – cytował prowadzący w czasie prelekcji.

wyświetleń: 620komentarzy: 0

Będzie siłownia w Pruchnej

22-09-2017 16:35

Udało się pozyskać dofinansowanie na budowę siłowni zewnętrznej przy Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej.

wyświetleń: 459komentarzy: 0

Potrzebujesz pilnie gotówki ale jesteś w BIK? Jest na to rozwiązanie!

22-09-2017 15:00

Biuro Informacji Kredytowej, w skrócie BIK, to prawdziwy postrach pożyczkobiorców. To właśnie w nim banki i instytucje finansowe sprawdzają swoich klientów, którzy chcą u nich zaciągnąć kredyt lub pożyczkę.

wyświetleń: 1131komentarzy: 0

Czytómy po naszymu!

22-09-2017 14:00

Już w niedzielę, 24 września (niedziela) w gmachu Książnicy Cieszyńskiej w Cieszynie odbędzie się IV Cieszyński Maraton Czytania Tekstów Gwarowych.

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Trzyniec lepszy od wicemistrza

22-09-2017 12:35

Podopieczni Václava Varaďy podnieśli się po ostatniej porażce z Hradcem Králové i pokonali Bílí Tygři Liberec, 5:2. Po czterdziestu minutach był remis, ale gospodarze świetnie zagrali w trzeciej tercji i trzy punkty zostają na Morawach.

wyświetleń: 310komentarzy: 0

Piłkarski weekend przed nami (21.09.2017) - aktualizacja

22-09-2017 10:50

Ten piłkarski weekend zapowiada się emocjonująco. W Skoczowie dojdzie do derbów powiatu. Natomiast A klasę czeka pojedynek beniaminków, z których jeden aktualnie przewodzi tabeli.