Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8268komentarzy: 8

Bocian online

16-04-2007

Przyleciał w środę ale dopiero noc z czwartku na piątek spędził w swoim gnieździe. Mowa o bocianie, na którego przylot czekali mieszkańcy Ustronia. Dlaczego boćka tak długo wyglądano? Bowiem w jego gnieździe zainstalowano kamerę i na bieżąco można podglądać co u bociana słychać

Posłuchaj


Teraz pozostaje tylko czekać aż w bocianim gnieździe pojawi się partnerka bociana, no i małe bociany - mówi Radiu 90 Monika Ewa Kosińska - pomysłodawczyni podglądania bocianiego gniazda

Posłuchaj


Bocian w internecie cieszy się ogromnym powodzeniem. Wśród interneutów są także dzieciaki z szkoły podstawowej nr 1 , jak nam mówią zaglądają do sieci ale też przychodzą pod bocianie gniazdo.

Posłuchaj


Obraz na żywo pod adresem www.bociany.edu.pl

Jan Bacza

źródło: RADIO 90
dodał: JB 16-04-2007
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

czytelnik
16-04-2007 14:44
czytelnik
a co będzie jak dzieci będą oglądać drastyczne momenty?
anita
16-04-2007 15:08
anita
jakie drastyczne momenty mogą sie wydarzyć w bocianim gnieżdzie??? To jest jak BIG BROTHER
czytelnik
16-04-2007 15:26
czytelnik
Widzę ze nie do końca oglądasz obraz na żywo a opis u góry chyba coś znaczy
Marek Radziszewski
16-04-2007 16:40
Marek Radziszewski
Zdarza się, ze bocian zadziobuje młodego i wyrzuca go z gniazda. Część osób emocjonalnie zżyta z bocianią rodziną bardzo to przeżywa.
bociek
16-04-2007 20:13
bociek
Giertych zamknie tą strone....zobaczycie mówie wam
Rydzyk i PiS mu pomogą....... hehe
znawca.
16-04-2007 20:45
znawca.
Narazie w bocianim gniezdzie jest proba sprzetu brachu a potem u ciebie pod pierzyna uwarzaj.
obserwator
17-04-2007 08:50
obserwator
to permanentna inwigilacja nieświadomego bociana!!
Franek Leśnik
25-04-2007 07:21
Franek Leśnik
W moim kurorcie leśnym czeka jeżyca z lejkiem- zapraszam
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zakochani Pod Tułem - wielki powrót!

19-01-2018 12:00

Status konkursu: TRWA

Jesteś zakochany od niedawna? A może twój związek ma już za sobą długie lata romantycznych uniesień? Bez względu na to, czy kochasz od kilku dni, czy od wielu lat, zapraszamy do udziału w konkursie Zakochani Pod Tułem. Rusza 5 edycja konkursu!

wyświetleń: 89komentarzy: 0

Dzień babci i dziadka - występ dzieci

19-01-2018 11:20

W czwartek (18.01) w związku ze zbliżającym się dniem babci i dziadka grupy językowe działające w OCKiR w Cieszynie przygotowały specjalny spektakl w języku angielskim na który zaproszono bacie, dziadków oraz wszystkie osoby zainteresowane poczynaniami najmłodszych poliglotów.Dzieci podzielone zgodnie z grupami wiekowymi, razem z prowadzącą zajęcia zatańczyły na scenie i zaśpiewały anglojęzyczne piosenki.

wyświetleń: 145komentarzy: 0

Program Rewitalizacji Gminy Hażlach

19-01-2018 09:45

Gmina Hażlach przystąpiła do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Hażlach na lata 2018-2023.

wyświetleń: 355komentarzy: 0

Fryderyka bez większych szkód

19-01-2018 08:45

Kilka wyjazdów strażaków do połamanych konarów, to efekt działań orkanu Fryderyka, którego podmuchy odczuwaliśmy przez całą noc.

wyświetleń: 1708komentarzy: 1

Kwalifikacja wojskowa

19-01-2018 07:30

Mimo że obowiązkowa służba wojskowa w naszym kraju już nie obowiązuje, to kwalifikacja wojskowa tak i jest obowiązkowa.  Tegoroczna "Kwalifikacja wojskowa" na terenie kraju rozpocznie się 30 stycznia 2018 r. i potrwa do 28 kwietnia 2018 r.

wyświetleń: 898komentarzy: 0

O budżecie gminy Goleszów

18-01-2018 19:30

Rozpoczynamy cykl rozmów z samorządowcami powiatu cieszyńskiego. Tematem przewodnim jest budżet gminy na rok 2018. Dzisiaj gościem Portalu Śląska Cieszyńskiego jest wójt Goleszowa – Krzysztof Glajcar.

wyświetleń: 1213komentarzy: 0

Strumień: przybyło mieszkańców

18-01-2018 17:50

Nie tylko Jasienica podsumowała miniony rok, również styczeń przeanalizował ilu mieszkańców przybyło w gminie Strumień, jakie były najpopularniejsze imiona oraz ile zawarto małżeństwa  w ubiegłym roku kalendarzowym.

wyświetleń: 1231komentarzy: 1

Potrącenie pieszych w Jaworzu

18-01-2018 16:45

W czwartek (18.01) około godziny 13:50 doszło do potrącenia pieszych na pasach przez kierowcę samochodu osobowego.

wyświetleń: 2119komentarzy: 0

Z Zoru do Tunezji

18-01-2018 16:30

W środę (17.01) w Osiedlowym Centrum Kultury i Rekreacji, działającym przy SM "Cieszynianka" odbyło się spotkanie z Genowefą i Zbigniewem Koczoniami, którzy przybliżyli kulturę, krajobrazy oraz zwyczaje południowej części Tunezji. Zgromadzonym gościom została zaprezentowana nie tylko opowieść, ale również zdjęcia, które doskonale obrazowały realia Tunezji Północnej.

wyświetleń: 1148komentarzy: 3

Szkolenie strzeleckie w Goleszowie

18-01-2018 16:00

W czwartek  18 stycznia 2018 od godz. 9.00 na strzelnicy HUBERTUS w Goleszowie odbyło się szkolenie strzeleckie z broni długiej AKMS i KBKS uczniów klas mundurowych ZS im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie.