Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 8062komentarzy: 8

Bocian online

16-04-2007

Przyleciał w środę ale dopiero noc z czwartku na piątek spędził w swoim gnieździe. Mowa o bocianie, na którego przylot czekali mieszkańcy Ustronia. Dlaczego boćka tak długo wyglądano? Bowiem w jego gnieździe zainstalowano kamerę i na bieżąco można podglądać co u bociana słychać

Posłuchaj


Teraz pozostaje tylko czekać aż w bocianim gnieździe pojawi się partnerka bociana, no i małe bociany - mówi Radiu 90 Monika Ewa Kosińska - pomysłodawczyni podglądania bocianiego gniazda

Posłuchaj


Bocian w internecie cieszy się ogromnym powodzeniem. Wśród interneutów są także dzieciaki z szkoły podstawowej nr 1 , jak nam mówią zaglądają do sieci ale też przychodzą pod bocianie gniazdo.

Posłuchaj


Obraz na żywo pod adresem www.bociany.edu.pl

Jan Bacza

źródło: RADIO 90
dodał: JB 16-04-2007
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

czytelnik
16-04-2007 14:44
czytelnik
a co będzie jak dzieci będą oglądać drastyczne momenty?
anita
16-04-2007 15:08
anita
jakie drastyczne momenty mogą sie wydarzyć w bocianim gnieżdzie??? To jest jak BIG BROTHER
czytelnik
16-04-2007 15:26
czytelnik
Widzę ze nie do końca oglądasz obraz na żywo a opis u góry chyba coś znaczy
Marek Radziszewski
16-04-2007 16:40
Marek Radziszewski
Zdarza się, ze bocian zadziobuje młodego i wyrzuca go z gniazda. Część osób emocjonalnie zżyta z bocianią rodziną bardzo to przeżywa.
bociek
16-04-2007 20:13
bociek
Giertych zamknie tą strone....zobaczycie mówie wam
Rydzyk i PiS mu pomogą....... hehe
znawca.
16-04-2007 20:45
znawca.
Narazie w bocianim gniezdzie jest proba sprzetu brachu a potem u ciebie pod pierzyna uwarzaj.
obserwator
17-04-2007 08:50
obserwator
to permanentna inwigilacja nieświadomego bociana!!
Franek Leśnik
25-04-2007 07:21
Franek Leśnik
W moim kurorcie leśnym czeka jeżyca z lejkiem- zapraszam
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Znamy wyniki konkursu ''Śląska Rzecz''

22-06-2017 21:05

Wczoraj (21.06) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się uroczystość wręczenia nagród 12. edycji konkursu „Śląska Rzecz”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do końca lipca.

wyświetleń: 880komentarzy: 0

Artystyczny festiwal w Strumieniu już od piątku!

22-06-2017 20:00

Już od piątku w Strumieniu zagości pełna kultura.  Stowarzyszenie Form Artystycznych po raz siódmy zaprasza na Strumieński Festiwal Artystyczny. Będzie się działo!

wyświetleń: 158komentarzy: 0

Po ile bilety na Puchar Świata?

22-06-2017 18:00

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na pierwszą w historii Polski inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018 w Wiśle organizatorzy zawodów przedstawili ceny wejściówek na to wydarzenie.

wyświetleń: 628komentarzy: 2

Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej

22-06-2017 16:15

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie wspólnie z Obchodní akademie z Czeskiego Cieszyna realizuje od początku 2017r. mikroprojekt pt.: "Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej", który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

wyświetleń: 411komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-06-2017 14:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1089komentarzy: 1

Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy

22-06-2017 13:00

„Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy” to film o codziennym życiu na podzielonym granicą Śląsku Cieszyńskim. Bohaterkami dokumentu, nakręconego przez kobiety: dr hab. Grażynę Kubicę-Heller i Alinę Doboszewską są cieszyńskie kobiety. Z Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Jaworzinki, Mostów koło Jabłonkowa, Nydku, Wyndryni, Hawierzowa, Czeskigo Cieszyna. Opowiadają one o historii regionu z perspektywy codziennego życia i jego problemów.

wyświetleń: 294komentarzy: 0

24-25 czerwiec - pokazowy weekend w Castoramie

22-06-2017 11:00

Okres letni, to bardzo dobry czas na organizację spotkań i pikników. W Castoramie organizujemy dla naszych Klientów weekend z pokazami, na którym obecni będą nasi najwięksi dostawcy. Chcemy zaprosić wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanych przez nas produktach.

wyświetleń: 1553komentarzy: 0

Remont COK ''Dom Narodowy'' nabiera rumieńców

22-06-2017 09:20

Miejska Galeria Sztuki 12 i Strefa Podziemna COK to nie wszystko. Remont Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy" wkracza w kolejny etap. Jakie zmiany czekają tą ważną cieszyńską instytucję w najbliższym czasie ?

wyświetleń: 1147komentarzy: 0

Święto Sąsiada w Wiśle!

22-06-2017 07:30

Turnieje szachów plenerowych i gier rekreacyjnych, turnieje piłkarskie, koncerty polskich i czeskich grup - zabawa dla całej rodziny. Już w najbliższy weekend (24-25 czerwca) w Wiśle duża międzynarodowa impreza – Święto Sąsiada.  

wyświetleń: 514komentarzy: 0

Gość OX.pl - Patryk Demkowski

21-06-2017 19:30

Gościem OX. pl jest dzisiaj Patryk Demkowski - młody artysta z Wisły, który supportował już takie gwiazdy jak LemON, Redlips, Mateusz Ziółko czy Highway. W rozmowie z nim, Jacek Porzycki pyta między innymi o muzykę, tatuaże oraz niedawno obchodzoną osiemnastkę. Patryk opowiada również o najnowszym teledysku, relacjach z rodzicami oraz najbliższych planach.