Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 7984komentarzy: 8

Bocian online

16-04-2007

Przyleciał w środę ale dopiero noc z czwartku na piątek spędził w swoim gnieździe. Mowa o bocianie, na którego przylot czekali mieszkańcy Ustronia. Dlaczego boćka tak długo wyglądano? Bowiem w jego gnieździe zainstalowano kamerę i na bieżąco można podglądać co u bociana słychać

Posłuchaj


Teraz pozostaje tylko czekać aż w bocianim gnieździe pojawi się partnerka bociana, no i małe bociany - mówi Radiu 90 Monika Ewa Kosińska - pomysłodawczyni podglądania bocianiego gniazda

Posłuchaj


Bocian w internecie cieszy się ogromnym powodzeniem. Wśród interneutów są także dzieciaki z szkoły podstawowej nr 1 , jak nam mówią zaglądają do sieci ale też przychodzą pod bocianie gniazdo.

Posłuchaj


Obraz na żywo pod adresem www.bociany.edu.pl

Jan Bacza

zródło: RADIO 90
dodał: JB 16-04-2007
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

czytelnik
16-04-2007 14:44
czytelnik
a co będzie jak dzieci będą oglądać drastyczne momenty?
anita
16-04-2007 15:08
anita
jakie drastyczne momenty mogą sie wydarzyć w bocianim gnieżdzie??? To jest jak BIG BROTHER
czytelnik
16-04-2007 15:26
czytelnik
Widzę ze nie do końca oglądasz obraz na żywo a opis u góry chyba coś znaczy
Marek Radziszewski
16-04-2007 16:40
Marek Radziszewski
Zdarza się, ze bocian zadziobuje młodego i wyrzuca go z gniazda. Część osób emocjonalnie zżyta z bocianią rodziną bardzo to przeżywa.
bociek
16-04-2007 20:13
bociek
Giertych zamknie tą strone....zobaczycie mówie wam
Rydzyk i PiS mu pomogą....... hehe
znawca.
16-04-2007 20:45
znawca.
Narazie w bocianim gniezdzie jest proba sprzetu brachu a potem u ciebie pod pierzyna uwarzaj.
obserwator
17-04-2007 08:50
obserwator
to permanentna inwigilacja nieświadomego bociana!!
Franek Leśnik
25-04-2007 07:21
Franek Leśnik
W moim kurorcie leśnym czeka jeżyca z lejkiem- zapraszam
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Muzeum Magicznego Realizmu

28-04-2017 20:15

Ponad trzysta obrazów i rzeźb najbardziej znanych współczesnych surrealistów, stała wystawa poświęcona życiu, twórczości, badaniom i wynalazkom Juliana Ochorowicza, a także czasowe prezentacje najważniejszych dokonań współczesnej sztuki polskiej to tylko główne kierunki, które są wpisane w działalność popularnej w Wiśle Ochorowiczówki. Muzeum właśnie otworzyło swoje podwoje.

wyświetleń: 1320komentarzy: 1

Pogoda pokrzyżowała plany - odwołane rozgrywki...

28-04-2017 20:10

Pogoda jaka była i jest każdy widzi. W związku z warunkami atmosferycznymi oraz stanem muraw w podokręgu Skoczów, odwołane zostały przez Wydział Gier wszystkie, zaplanowane na weekend spotkania.

wyświetleń: 470komentarzy: 0

Wiadomości z Gór (odcinek 1): majówka

28-04-2017 18:45

Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego odcinka cyklu "Wiadomości z Gór", który będzie realizowany przez Radio Istebna we współpracy z Portalem OX.PL.

wyświetleń: 1061komentarzy: 0

Kino na Granicy - czas start!

28-04-2017 17:00

Już dziś rozpoczyna się XIX edycja „Kina na Granicy”! Oficjalne otwarcie festiwalu odbędzie się o godzinie 19.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, gdzie wyświetlony zostanie film w reżyserii Grega Zglinskiego pod tytułem „Zwierzęta”.

wyświetleń: 866komentarzy: 0

Rzeka Olza przekroczyła stan ostrzegawczy

28-04-2017 15:00

Stan ostrzegawczy dla rzeki Olzy wynosi 140 cm, stan alarmowy 230 cm. Przed godziną 10:00 Burmistrz Cieszyna przekazał komunikat Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Cieszynie, iż stan Olzy wynosi 209 cm.

wyświetleń: 11469komentarzy: 2

Piłkarki z Istebnej pojadą na Mistrzostwa Polski

28-04-2017 14:15

Piłkarki z Istebnej awansowały do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych. W Turnieju, który odbędzie się w czerwcu zmierzą się z zespołami m.in. ze Szczecina, Białej Podlaskiej, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego.

wyświetleń: 1363komentarzy: 0

Pogotowie przeciwpowodziowe!

28-04-2017 12:30

Woda się podnosi. Droga Pruchna – Drogomyśl jest nieprzejezdna. Strażacy interweniują przy podtopieniach w całym powiecie. Starosta Cieszyński ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe.

wyświetleń: 13645komentarzy: 0

Sportowcy nagrodzeni

28-04-2017 11:00

Najlepsi sportowcy z Gminy Goleszów zostali nagrodzeni. Przedwczoraj, tj. 26 kwietnia nagrody wręczono podczas uroczystej sesji.

wyświetleń: 1078komentarzy: 0

Nietrzeźwy wjechał w ludzi

28-04-2017 09:35

Powracamy do wczorajszego (27.04) tragicznego zdarzenia z Cieszyna. Nietrzeźwy kierowca potrącił dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko.

wyświetleń: 16830komentarzy: 13

To Cię zaskoczy!

28-04-2017 07:30

Ponad 250 000 produktów, a wśród nich zabawki, gry, kosmetyki, artykuły do domu, szkoły, biura, porcelana, szkło i wiele wiele więcej! Przyjedź na Hallera 63 w Cieszynie lub zamów przez internet. W ofercie między innymi mnóstwo pomysłów na prezenty na każda okazję.