Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uwaga! Zamknięty zjazd na Bielsko-Białą w Skoczowie!

Kierowcy uważajcie! Jadąc od Skoczowa w kierunku Bielska-Białej trzeba będzie objechać przez Cieszyn lub włączyć się na „ekspresówkę” na węźle „Brenna”.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w związku z koniecznością wykonania remontu nawierzchni jednej z łącznic Węzła „Harbutowice” w m. Skoczów na kierunku Katowice DK-81 - Bielsko-Biała S-52 w dniu jutrzejszym tj. 25.05.2023r. od godz. 6.00 wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu.

- Objazd w kierunku Bielska-Białej wytyczony został przez Węzeł „Cieszyn-Wschód”. Pojazdy poruszające się od strony Skoczowa w kierunku Bielska-Białej skierowane zostaną jezdnią drogi ekspresowej S-52 w kierunku Cieszyna do wspomnianego Węzła „Cieszyn-Wschód”, na którym zmuszone będą do zawrócenia w kierunku Bielska-Białej. Utrudnienia w ruchu potrwają do 26.05.2023 godz. 22.00 (2 dni). Długość objazdu wynosi około 18km. Alternatywnym objazdem dla pojazdów osobowych może być wybór trasy poprzez ul. Bielską i Górecką a następnie dalej włączenie do ruchu w kierunku Bielska-Białej na Węźle „Brenna”. W związku z zaistniałymi utrudnieniami prosimy kierowców o wyrozumiałość i uwzględnienie objazdu przy planowaniu podróży - informuje GDDKiA.

Red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-25 11:19:21
ktoś: To nie lepiej zawrócić na Wiślance w Harbutowicach, Nierodzimiu i wjechać na ekspresówkę od strony Wisły.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: