LKS Pogórze - LKS Wisła Strumień 2 - 0 ( 1 - 0 ) w Lidze Wojewódzkiej Juniorów

19 września o godz.11 na boisku LKS Pogórze odbył się mecz IV kolejkI Ligi Wojewódzkiej Juniorów sezonu 2020 / 2021 pomiędzy drużynami LKS Pogórze i LKS Wisła Strumień.. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando piłkarzy z Pogórza, którzy objęli prowadzenie po bramce strzelonej przez Przemysława Góreckiego. Druga połowa była bardzo wyrównana i do końca wynik był sprawą otwartą. Dopiero druga bramka Daniela Cielepaka, strzelona z kontry w ostatniej minucie meczu przypieczętowała zwycięstwo gospodarzy 2 - 0. Piąta kolejka Ligi Wojewódzkiej Juniorów rozegrana zostanie za tydzień. Fot. Piotr Górecki