Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kabaret Młodych Panów – bilety dla Was!

Lany poniedziałek „Albo góro tys” – to spektakl dla widzów dorosłych w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów jaki odbędzie się dziś i jutro (28 i 29.01) w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku – Białej. Organizator i nasza redakcja przygotowali dla Was niespodziankę podwójną wejściówkę na to wydarzenie!

 Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!!Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak:

To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim", jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej. To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor).
Janusz Onufrowicz

Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję. Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania.

Jerzy Bończak


Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje.
Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił.
Kabaret Młodych Panów

Konkurs na podwójną wejściówkę na dzień 29.01.2022!
Mój ulubiony skecz Kabaretu Młodych Panó to... - odpowiedzi przesyłajcie na redakcja@ox.pl. Subiektywnie wybierzemy najdziwniejszą odpowiedź :) Pamiętajcie w mailu koniecznie podajcie imię i nazwisko oraz numer telefonu. 

Terminy i infomracja o biletach: 
Kabaret Młodych Panów
Lany poniedziałek „Albo góro tys”
Spektakl dla widzów dorosłych.
 
BCK Bielsko - Biała
28.01.22 
Godz. 17;00 i 20:00
 
 
BCK Bielsko - Biała
29.01.22 
Godz. 17;00 i 20:00
 
Bilety 80 zł, 95 zł
 
Bilety dostępne na portalach:
 
red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: