Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Można złożyć wniosek do budżetu na rok 2019 - Cieszyn

Chociaż do 2019 roku pozostało jeszcze sporo czasu, w Urzędzie Miejskim w Cieszynie rozpoczęły się już prace, związane z opracowywaniem budżetu na kolejny rok. W związku z tym władze miasta informują o możliwości składania wniosków, dotyczących podziału środków przewidzianych w budżecie.

- W związku z rozpoczęciem prac związanych z opracowaniem projektu budżetu na 2019 rok zapraszamy do czynnego udziału radnych oraz jednostki organizacyjne Gminy w tworzeniu projektu budżetu. Organizacje społeczne, polityczne oraz mieszkańcy Gminy mogą składać wnioski do 31 sierpnia 2018 roku Podmioty niezaliczone do sektora finansów publicznych, dla których nie maja zastosowania przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - do 15 października 2018 roku – informują władze miasta.

Wnioski do budżetu mogą składać mieszkańcy, grupy mieszkańców, radni, komisje rady, jednostki organizacyjne gminy, stowarzyszenia, komitety oraz podmioty, które nie są zaliczone do sektora finansów publicznych, w przypadku których zastosowania nie mają przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego w wolontariacie. Wnioski takie będą stanowiły materiały pomocnicze do opracowywania projektu budżetu.

Wnioski należy składać w formie pisemnej, osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Cieszynie, lub przesłać listownie na adres: Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn. Wnioski składa się na formularzu, będącym załącznikiem do Uchwały nr V/29/11 Rady Miejskiej w Cieszynie.

 

JŚ/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: