Siatkarskie zwycięstwa

Wczoraj 20 maja 2018 r. w Mikołowie odbył się finał Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce. Drużyna z klubu sportowego "Siatkarz Beskid" Skoczów zajęła 3 miejsce.

W minioną niedzielę drużyna z klubu sportowego „Siatkarz Beskid” w kategorii chłopców zajęła 3 miejsce podczas finału Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce w Mikołowie. W zwycięskiej drużynie zagrali: Maciej Czerny, Łukasz Krajewski, Adrian Czapla i Jakub Łaciak.

To nie koniec sportowych zwycięstw. W sobotę 19 maja na obiektach skoczowskiego technikum odbył się półfinał Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej Młodziczek. Pierwsze miejsce i awans do finału wywalczyła drużyna ze Skoczowa w składzie Małgorzata Ciężkowska i Karolina Gandor.

Sukcesem może pochwalić się również druga drużyna ze skoczowskiego klubu siatkarskiego w składzie Kornelia Bul i Nikola Klimosz, która zajęła piąte miejsce przegrywając tylko z koleżankami z klubu oraz w tie-breaku z drużyną z Częstochowy.

Zmagań obu skoczowskich drużyn będzie można zobaczyć w finale Mistrzostw Śląska, które odbędą się 9 i 10 czerwca na boiskach przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie.