Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 11109komentarzy: 7

Potrącił i uciekł!

10-10-2017 11:30

Nieznany kierowca potrącił wczoraj na pasach 86-letnią kobietę. Staruszka prawidłowo przechodziła przez przejście.

Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji, wczoraj (9 października) na ulicy Bielskiej, tuż przy Szpitalu Śląskim doszło do potrącenia pieszej. - Kobieta w prawidłowy sposób przechodziła po przejściu dla pieszych. W pewnym momencie najechał na nią samochód osobowy. Kierowca nie zatrzymał się i nie pomógł poszkodowanej kobiecie. Została ona ranna, z urazem głowy i biodra trafiła do szpitala.
Policja prosi świadków tego zdarzenia o kontakt. - Mamy nadzieję, że ktoś coś zapamiętał, kolor pojazdu, markę, czy numer rejestracyjny. Przeglądamy również system monitoringu szpitala. Liczymy na to, że któraś z kamer uchwyciła sprawcę– – dodaje rzecznik.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 10-10-2017 11:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Charles
10-10-2017 12:29
Charles
Prawdopodobnie była to posklejana BMW-ica, a w środku rozbrzmiewała hip-hopowa muzyczka.
Przepierón
10-10-2017 18:21
Przepierón
Jak siedzi komuś na zderzaku to wielki hojrak a jak coś wybyrani to tchórz ucieka.
holo102
10-10-2017 20:20
holo102
W internecie wielki CHojrak, a jakby mu dać sprawdzian z polskiego to by analfabeta uciekł xD hahaha
Przepierón
10-10-2017 20:26
Przepierón
Chojrak to sie godo w Sosnowcu gorolu a u nos hojrak.
STEVEabc
11-10-2017 06:51
STEVEabc
Co-----nie lubisz ludzi zza Brennicy?
Volvik
11-10-2017 12:16
Volvik
Widzę że właściciele Daewoo Tico i Fiatów Cinquecento już wiedzą kto jest sprawcą tego wypadku. Żenada....
Równie dobrze mógł to być miłośnik waszych wozów, ślepy i głuchy dziadek, który nawet nie zauważył że kogoś potrącił.
PS. ...a może to była po prostu baba??? ...większość z nich w sytuacjach stresujących ma skłonności do zachowań irracjonalnych... i może stąd ta ucieczka.
kolo129b
14-10-2017 11:34
kolo129b
pfff
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Lider poległ w Trzyńcu!

18-10-2017 21:30

W hicie 14. kolejki Tipsport Extraligi, HC Oceláři Třinec gościli lidera rozgrywek, Kometę Brno. Wtorkowe (17.10.2017) spotkanie miało jednego bohatera, Martina Růžičkę, który zaliczył hat-tricka. 

wyświetleń: 125komentarzy: 0

Dzięki nim czujemy się bezpiecznie...

18-10-2017 19:35

Wczoraj (17.10) w Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego, władz powiatu cieszyńskiego oraz zaproszeni goście.

wyświetleń: 955komentarzy: 0

Wisła: Czekają na propozycje

18-10-2017 18:10

Do 15 listopada mieszkańcy Wisły mogą zgłaszać propozycje zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Do podziału jest ponad 200 tys. zł.

wyświetleń: 508komentarzy: 0

Dwa dni na głosy!

18-10-2017 16:35

Ostatnie dwa dni pozostały, by wesprzeć powstanie pracowni komputerowej w Hażlachu. Zagłosuj teraz!

wyświetleń: 408komentarzy: 0

Koniec coraz bliżej

18-10-2017 15:00

Koniec budowy drogi Jaworzynka – Skalite coraz bliżej. Położono asfalt na drodze w Czadeczce w Jaworzynce.

wyświetleń: 1861komentarzy: 0

Świętowali i uczyli

18-10-2017 13:35

Na co dzień służą wiedzą i poradami. Nierzadko ratują życie. Zespoły medyczne pogotowia ratunkowego obchodziły wczoraj (17.10) swoje święto - Dzień Ratownictwa Medycznego. Podczas spotkania w cieszyńskim starostwie nie zabrakło wyróżnień dla zasłużonych pracowników. Przed południem medycy pokazywali młodzieży sprzęt, którym na co dzień pomagają chorym. Uczono też zasad udzielania pierwszej pomocy. Na placu Hoffa w Wiśle zaprezentowały się zespoły ratunkowe z Polski i Czech.

wyświetleń: 1055komentarzy: 0

Brąz dla Ewy Tęczy

18-10-2017 13:20

Ewa Tęcza ze skoczowskiego klubu KS „Akademia Sparta” zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo. W całym turnieju wystartowało 500 zawodników.

wyświetleń: 389komentarzy: 0

Bażanowice: ratowali ludzkie życie

18-10-2017 12:00

W poniedziałek (16 października) w Szkole Podstawowej w Bażanowicach 30 uczniów tej szkoły i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Bażanowice wzięło udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej. Przez 30 minut bez przerwy prowadzili resuscytację.

wyświetleń: 648komentarzy: 0

Z Zebrzydowic na karty powieści...

18-10-2017 10:30

Miejscowości naszego regionu niejednokrotnie gościły w powieściach. Śląsk Cieszyński pochwalić może się również wieloma znakomitymi poetami czy pisarzami. Swój mały wkład w polską literaturę ma również jedna z zebrzydowianek – Katarzyna Ogrodnik-Fujcik. Jaki?

wyświetleń: 600komentarzy: 0

''My som stela zimnioków momy wiela''

18-10-2017 09:10

„My som stela zimnioków momy wiela” to szczytna i ciesząca się dużą popularnością akcja w Cieszynie, która już na stałe wpisała się do jesiennego kalendarza imprez w naszym regionie.