Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 1933komentarzy: 11

Zapraszamy do Wisły! Od Tyrolu po Beskidy

03-10-2017 16:30

Lubisz muzykę góralską, bawarską a może biesiadną? Zapraszamy Cię zatem do Wisły na imprezę ''Od Tyrolu po Beskidy''.
fot. arc.ox.pl fot. arc.ox.pl

W dniach 7 i 8 października 2017 r. odbędzie się w Wiśle (na Placu B. Hoffa w ogrzewanym namiocie) impreza "Od Tyrolu po Beskidy".

Wystąpią:
Sobota, 7 października, godzina 16:00:
Kwaśnica Bavarian Show, Masztalscy, Wesoła Biesiada, Blue Party.

Niedziela, 8 października, godzina 16:00:
Kafliki, Bajeranty, Baciary.

Prowadzenie: Andrzej Miś i Marek Biesiadny.

Bilety do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury: 30zł/dzień w tym kiełbaska.

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was 4 bilety na sobotę (7.10) i 4 bilety na niedzielę (8.10). Aby zdobyć jeden z nich należy jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć na pytanie:
sobota – podaj ulubiony kawał o Masztalskim
niedziela – podaj ulubioną piosenkę Baciarów

Wygra 8 najszybszych osób (4 na sobotę i 4 na niedzielę). Uwaga! Można odpowiadać tylko na pytanie dotyczące soboty lub na pytanie dotyczące niedzieli!

Uwaga! Bilety wygrali:

niedziela – skaldek, gabinka2, laptop19a, Yaro80
sobota – s18barbara, Marzanna (zarówno s18barbara jak i Marzanna odpowiedziały na dwa pytania na sobotę i niedzielę, co normalnie spowodowałoby ich dyskwalifikację - "Można odpowiadać tylko na pytanie dotyczące soboty lub na pytanie dotyczące niedzieli!". Z powodu jednak małej ilości odpowiedzi przyznaliśmy im po bilecie).

Zwycięzców prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres redakcja@ox.pl. Mail musi pochodzić z adresu przypisanego do zwycięskiego konta.


Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

 

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: red 03-10-2017 16:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

skaldek
03-10-2017 17:36
skaldek
BACIARY Jak się bawią ludzie
gabinka2
03-10-2017 18:52
gabinka2
BACIARY "ŻYJE SIĘ RAZ "
laptop19a
03-10-2017 18:53
laptop19a
baciary "jak się bawią ludzie"
Marzanna
03-10-2017 19:55
Marzanna
Baciary 7 czerwonych róż
Marzanna
03-10-2017 20:08
Marzanna
Masztalski wraca do domu pijany. Żona wrzeszczy:
- Codziennie wieczorem wracasz pijany!
- Jesteś niesprawiedliwa! Ciągle ganisz mnie za to, że przychodzę do domu pijany, a jeszcze nigdy nie pochwaliłaś mnie za to że wychodzę trzeźwy!
Yaro80
04-10-2017 07:30
Yaro80
Baciary - "Żyje się raz"
anka382
04-10-2017 09:27
anka382
Baciary - zamknij za sobą drzwi
s18barbara
04-10-2017 10:42
s18barbara
baciary - o królowo ;)
s18barbara
04-10-2017 10:46
s18barbara
Idzie Masztalski z obitą, siną gębą i taszczy duże walizki. Spotyka przyjaciela:
- Co ci się stało Masztalski?
- A, teściowa mnie pobiła.
- Jak by mnie tak teściowa pobiła, to bym ją chyba poćwiartował!
- A ty myślisz że co ja tu dźwigam w tych walizach?
sophie57
04-10-2017 18:28
sophie57
Baciary -"Żyje się raz"
skaldek
05-10-2017 14:26
skaldek
Dziękuję za nagrodę ale pisałem o ulubionej piosenki BACIARÓW, którzy występują w niedzielę, a otrzymałem bilet na sobotę. Niestety w tej sytuacji nie skorzystam tak więc proszę przekazać moją nagrodę kolejnej osobie z listy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość Ox.pl - dr Michael Morys -Twarowski

17-10-2017 19:00

Gość Ox.pl - dr Michael Morys-Twarowski, który twierdzi, że historia nie jest nudna. O wielkiej Polsce, zuchwałym Chrobrym i drużynach piłkarskich. Jacek Porzycki pyta również Gościa, dlaczego pewien ksiądz wyrwał jedną kartkę z ksiąg parafialnych oraz o syna Adolfa Hitlera. Zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu z autorem bestsellerowego "Polskiego Imperium" oraz najnowszej publikacji "Narodziny potęgi".

wyświetleń: 437komentarzy: 0

Co z Domem Ludowym w Pogwizdowie?

17-10-2017 17:00

Jest kompromis pomiędzy Macierzą Ziemi Cieszyńskiej, a przedstawicielami Urzędu Gminy Hażlach w sprawie Domu Ludowego w Pogwizdowie. Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal, Gmina chce przejąć budynek MZC za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest duże prawdopodobieństwo, że do transakcji kupna – sprzedaży dojdzie na początku przyszłego roku.

wyświetleń: 1599komentarzy: 0

Międzynarodowo przy pasiece

17-10-2017 15:55

W minioną sobotę, 14 października w Miasteczku Pszczelim w Dzięgielowie odbyło się spotkanie pszczelarzy z Polski, Czech i Słowacji. Miłośnicy pszczół podpisali też umowę o współpracy.

wyświetleń: 490komentarzy: 0

Tym, co zginęli w obozach...

17-10-2017 14:25

Zbliża się premiera czwartego tomu serii „Z dziejów gminy Chybie” – czwarta część nosi tytuł „Z dziejów gminy Chybie. Zginęli w niemieckich więzieniach i obozach zagłady.”

wyświetleń: 464komentarzy: 0

Sukces cieszyńskich szachistów

17-10-2017 14:20

Szymon Marczak w grupie chłopców do lat 16 otrzymał srebrny medal na Szachowych Mistrzostwach Śląska Juniorów, które odbyły się w dniach 14 i 15 października 2017 w Łaziskach Górnych.

wyświetleń: 363komentarzy: 0

Skoczów ośrodkiem akademickim

17-10-2017 13:05

W miniony piątek, 13 października w Skoczowie zabrzmiał hymn studencki ''Gaudeamus igitur...''. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 z udziałem władz Uczelni WSB, znamienitych gości i studentów odbyła się w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. ''To historyczny moment, Skoczów stał się ośrodkiem akademickim'' - tymi słowami JM Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, dr Andrzej Zduniak oficjalnie zainaugurował nowy rok akademicki.

wyświetleń: 1340komentarzy: 7

Tradycyjny chleb - warsztaty dotyczące wypieku chleba

17-10-2017 11:30

W poniedziałek, 16 października na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji, działającego przy SM Cieszynianka odbyły się warsztaty dla dzieci (i nie tylko), dotyczące pieczenia chleba. W czasie warsztatów można było dowiedzieć się więcej na temat powstania chleba oraz zmiany technik wypieku, a także przybliżony został temat chleba w innych krajach i kulturach.

wyświetleń: 517komentarzy: 0

Zamknięte skrzyżowanie

17-10-2017 10:10

Uwaga kierowcy – w Jaworzu zamknięto skrzyżowanie Średniej i Pagórkowej.

wyświetleń: 2291komentarzy: 0

Policja uzbrojona w sprzęt IT

17-10-2017 09:10

Śląska policja realizuje projekt „Cyfrowe Obserwatorium Bezpieczeństwa województwa śląskiego – śląska policja bliżej społeczeństwa” - nowatorskie w skali kraju rozwiązanie, wykorzystujące technologię informatyczną do usprawnienia pracy policjantów, ale też podniesienia standardu kontaktu obywateli z policją. Wartość tego projektu przekracza 21 milionów złotych.

wyświetleń: 1876komentarzy: 3

Jubileusz sekcji artystycznych Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

17-10-2017 07:30

Jak podkreśla prezes Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Lucyna Bałandziuk - Istotną rolę w stymulowaniu rozwoju i samorealizacji osób w podeszłym wieku, uczestniczących w Uniwersytetach Trzeciego Wieku, odgrywają warsztaty artystyczne, stanowiące formę terapii przez sztukę. A w Cieszyńskim UTW sekcje artystyczne działają prężnie od samego początku istnienia organizacji, a więc od dziesięciu lat.