Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 12802komentarzy: 10

Wypadek na drodze S52

01-10-2017 20:10

W Skoczowie na S52 (węzeł Harbutowice) przed godz. 20:00 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.
Fot: JŚ/ telefon komórkowy Fot: JŚ/ telefon komórkowy

W niedzielę (01.10.2017) wieczorem  doszło do wypadku na drodze S52 w Skoczowie (Węzeł Harbutowice). W tej chwili (godz. 20:10) w okolicach zdarzenia droga sie korkuje. Służby są na miejscu. 

Aktualizacja (20:45)
Do zdarzenia doszło o godz. 19:20 na drodze S52 w Pogórzu - Kierujący mercedesem najechał na tył motocykla marki bmw. W wyniku zdarzenia ranny został motocyklista - informuje portal ox.pl podkom Rafał Domagała rzecznik prasowy policji w Cieszynie.  

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 01-10-2017 20:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Yaro80
01-10-2017 20:49
Yaro80
W roli ścisłości wypadek jest przed węzłem Harbutowice i do tego w kierunku na Cieszyn a tego w artykule brak! A dla tych co Jadą od bielska S52 to ważna informacja by zjechać na starą drogę w Jasienicy obok Mcdonalda! Pozdrawiam!
Herr Flick
01-10-2017 23:11
Herr Flick
I jak to jest? Kto pod kopułą oleju nie ma? Kierowcy osobówek czy motocykliści? Hmmm...
Równo-mierny
03-10-2017 09:56
Równo-mierny
Ilość "oleju pod kopułą" to indywidualna domena kierujących, a pojazd jakim się poruszają to jedynie narzędzie, które może, ale musi decydować "o jego poziomie".
jo.papuga
03-10-2017 11:06
jo.papuga
Aby tu cosik komentować to też trza mieć jakisik, przynajmniyj minimalny poziom oleju... // cyt: "...które może, ale musi..." Hmm...???
Równo-mierny
03-10-2017 11:48
Równo-mierny
jo.papuga jak widać aby czytać i rozumieć, również...:)
jo.papuga
04-10-2017 13:59
jo.papuga
A co tu Równo-mierny czytać i rozumieć?
Przeca to nie polskimu napisane je... :)))
Równo-mierny
05-10-2017 08:09
Równo-mierny
Przyganiał kocioł garnkowi...:)
No racja, wykazałeś się szczególną czujnością i wychwyciłeś mój błąd. Zapewne są tacy, którzy od razu zorientują się, na czym on polega i zrozumieją całość, a są i tacy, którzy będą nad tym... "Hmm...???"... myśleć. Może to właśnie kwestia przytoczonego poziomu oleju...:)
jo.papuga
05-10-2017 10:14
jo.papuga
Ja,ja... zrozumieć całość... - "nie chcym, ale muszym".
Już kiedysik też taki był co chcioł godać mądrzej niż umioł. :)
Równo-mierny
05-10-2017 11:42
Równo-mierny
Miałbyś przynajmniej odwagę podpisać się yamah, bo styl, bezpardonowe rozpoczynanie rozmowy od poniżania (zapewne również pod wpływem emocji i chęci odgryzienia się przeniesionych z innego wątku) jak i wartość poczynionych uwag masz identyczną:)).
jo.papuga
05-10-2017 23:15
jo.papuga
Co ty synek do mnie godosz??? Cosik za moc kombinujesz, jo je z ciebie gupi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość Ox.pl - dr Michael Morys -Twarowski

17-10-2017 19:00

Gość Ox.pl - dr Michael Morys-Twarowski, który twierdzi, że historia nie jest nudna. O wielkiej Polsce, zuchwałym Chrobrym i drużynach piłkarskich. Jacek Porzycki pyta również Gościa, dlaczego pewien ksiądz wyrwał jedną kartkę z ksiąg parafialnych oraz o syna Adolfa Hitlera. Zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu z autorem bestsellerowego "Polskiego Imperium" oraz najnowszej publikacji "Narodziny potęgi".

wyświetleń: 437komentarzy: 0

Co z Domem Ludowym w Pogwizdowie?

17-10-2017 17:00

Jest kompromis pomiędzy Macierzą Ziemi Cieszyńskiej, a przedstawicielami Urzędu Gminy Hażlach w sprawie Domu Ludowego w Pogwizdowie. Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal, Gmina chce przejąć budynek MZC za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest duże prawdopodobieństwo, że do transakcji kupna – sprzedaży dojdzie na początku przyszłego roku.

wyświetleń: 1599komentarzy: 0

Międzynarodowo przy pasiece

17-10-2017 15:55

W minioną sobotę, 14 października w Miasteczku Pszczelim w Dzięgielowie odbyło się spotkanie pszczelarzy z Polski, Czech i Słowacji. Miłośnicy pszczół podpisali też umowę o współpracy.

wyświetleń: 490komentarzy: 0

Tym, co zginęli w obozach...

17-10-2017 14:25

Zbliża się premiera czwartego tomu serii „Z dziejów gminy Chybie” – czwarta część nosi tytuł „Z dziejów gminy Chybie. Zginęli w niemieckich więzieniach i obozach zagłady.”

wyświetleń: 464komentarzy: 0

Sukces cieszyńskich szachistów

17-10-2017 14:20

Szymon Marczak w grupie chłopców do lat 16 otrzymał srebrny medal na Szachowych Mistrzostwach Śląska Juniorów, które odbyły się w dniach 14 i 15 października 2017 w Łaziskach Górnych.

wyświetleń: 363komentarzy: 0

Skoczów ośrodkiem akademickim

17-10-2017 13:05

W miniony piątek, 13 października w Skoczowie zabrzmiał hymn studencki ''Gaudeamus igitur...''. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 z udziałem władz Uczelni WSB, znamienitych gości i studentów odbyła się w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. ''To historyczny moment, Skoczów stał się ośrodkiem akademickim'' - tymi słowami JM Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, dr Andrzej Zduniak oficjalnie zainaugurował nowy rok akademicki.

wyświetleń: 1340komentarzy: 7

Tradycyjny chleb - warsztaty dotyczące wypieku chleba

17-10-2017 11:30

W poniedziałek, 16 października na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji, działającego przy SM Cieszynianka odbyły się warsztaty dla dzieci (i nie tylko), dotyczące pieczenia chleba. W czasie warsztatów można było dowiedzieć się więcej na temat powstania chleba oraz zmiany technik wypieku, a także przybliżony został temat chleba w innych krajach i kulturach.

wyświetleń: 517komentarzy: 0

Zamknięte skrzyżowanie

17-10-2017 10:10

Uwaga kierowcy – w Jaworzu zamknięto skrzyżowanie Średniej i Pagórkowej.

wyświetleń: 2290komentarzy: 0

Policja uzbrojona w sprzęt IT

17-10-2017 09:10

Śląska policja realizuje projekt „Cyfrowe Obserwatorium Bezpieczeństwa województwa śląskiego – śląska policja bliżej społeczeństwa” - nowatorskie w skali kraju rozwiązanie, wykorzystujące technologię informatyczną do usprawnienia pracy policjantów, ale też podniesienia standardu kontaktu obywateli z policją. Wartość tego projektu przekracza 21 milionów złotych.

wyświetleń: 1876komentarzy: 3

Jubileusz sekcji artystycznych Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

17-10-2017 07:30

Jak podkreśla prezes Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Lucyna Bałandziuk - Istotną rolę w stymulowaniu rozwoju i samorealizacji osób w podeszłym wieku, uczestniczących w Uniwersytetach Trzeciego Wieku, odgrywają warsztaty artystyczne, stanowiące formę terapii przez sztukę. A w Cieszyńskim UTW sekcje artystyczne działają prężnie od samego początku istnienia organizacji, a więc od dziesięciu lat.