Biegacz z Wisły zwycięzcą!

Krzysztof Hatlas z Wisły w Koronie Dolnego Śląska. Biegacz z Perły Beskidów zdobył pierwsze miejsce w Biegu Piastów i Maratonie Wrocławskim.

Ukończenie Biegu Piastów na głównym dystansie i 34. PKO Wrocław Maratonu uprawniało do zdobycia Korony Dolnego Śląska w Maratonach. Każdy, kto ukończył wspomniane dystanse, został uhonorowany wyjątkową statuetką oraz pamiątkową koszulką. Korona posiada swoje klasy, o których barwie decyduje łączny czas zawodnika w obu zawodach.

Wspaniałą wiadomością jest dla nas fakt, że mieszkaniec Wisły, Krzysztof Hatlas, został sklasyfikowany na 1. miejscu łącznie w Biegu Piastów i Maratonie Wrocławskim.

Dzięki zdobyciu Korony Dolnego Ślaska zwycięzca jest także uprawniony m.in. do zniżek na dystansie 50 km CT w 41. Biegu Piastów w 2017 roku oraz 50% zniżki na dystansie maratonu w 35. PKO Wrocław Maratonie w 2017.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są TUTAJ.