Sezon rozpoczęli od wygranej

Nie mogą być zawiedzeni kibice hokeja po meczu Czarnych Panter w pierwszym meczu tegorocznych rozgrywek ligi BAHL.

Drużyna Cieszyńsko-Jastrzębskiego Klubu Hokejowego 'Czarne Pantery' rozpoczęła od zwycięstwa swój udział w rozgrywkach Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej.

Mecz miał nieco dramatyczny przebieg, gdyż po pierwszej tercji na tablicy widniał wynik 1:3 dla Neborów, ale nasza drużyna udowodniła, że gra się do końca i w drugiej tercji zdobyła kontaktową bramkę, a w trzeciej o jednego gola była lepsza od czeskich przeciwników. W rezultacie to my dopisujemy do swojego dorobku 3 punkty.  - Nie było łatwo i goniliśmy wynik. Po pierwszej tercji przegrywaliśmy już 3:1, ale wzięliśmy się w garść. Dokładniej i większą ilością zagraliśmy w obronie, Duszan  (bramkarz Czarnych Panter – przyp. red.) dopomógł  - komentuje spotkanie napastnik, Mirosław Chodak.

HC Czarne Pantery -  HC Nebory 4:3 (1:3, 1:0, 2:0).