Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trwa remont Frysztackiej (wideo)

OD 25 lutego trwa remont ulicy Frysztackiej w Cieszynie. W związku z pracami drogowców fragment ulicy będzie nieprzejezdny aż do sierpnia tego roku.

Przypomnijmy, wyłączony fragment ulicy Frysztackiej to część od ulicy Folwarcznej do ulicy Hażlaskiej. Remont tego właśnie odcinka jest związany z poszerzeniem drogi – zwężenie dotychczas nieco utrudniało ruch na tym odcinku. W związku z remontem wyznaczony został objazd, prowadzący przez ulice: Zamkowa – Dojazdowa – Mostowa – Rzeźnicza – Łączna – Pawła Dombke, czyli trasa prowadząca m.in. obok cieszyńskiego browaru i hali widowiskowo-sportowej. Przypominamy również o alternatywnej trasie, dla osób, które planują udać się w kierunku Bielskiej, czy Stawowej. W tej sytuacji można pojechać ulicami: Liburnia – Katowicka – Motelowa – Gwido-Langera.

W zakresie prac znalazły się: budowa nowej kanalizacji deszczowej, budowa muru oporowego i wykonanie nowej nawierzchni wraz z wymianą podbudowy. Ponadto w tym okresie zostanie wykonana przekładka fragmentu sieci gazowej oraz wymiana wodociągu. Droga ma być zamknięta planowo do sierpnia 2019 roku.

(red.)

Pisaliśmy: 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją