Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ślęk w Zebrzydowicach, Kopeć w Cieszynie

Zapraszamy na kolejne podsumowanie wydarzeń związanych z kampanią wyborczą.

W niedzielę (6.10) na oddziale kardiologii cieszyńskiego szpitala odbyły się obchody Światowego Dnia Serca. W profilaktycznych badaniach, jakie były przeprowadzane, wziął udział senator Tadeusz Kopeć z Prawa i Sprawiedliwości.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu - Marcin Ślęk - udzielił wywiadu portalowi Zebrzydowice.net. - Moi mili znajomi, idźcie do wyborów, zagłosujcie jak wam rozsądek podpowiada. Pomyślcie, jaka będzie Polska za dziesięć lat, jaka będzie za lat dwadzieścia. Nie można prowadzić spraw państwa jakby jutro miał być koniec świata. Nie można dla utrzymania władzy wydawać wszystkich pieniądzy. Zwłaszcza, że państwo nie ma żadnych swoich pieniędzy. Władza powinna rozsądnie gospodarować naszymi pieniędzmi, komu trzeba pomóc to pomóc, ale nie robić z tego przekupstwa - mówił polityk i samorządowiec. Całą rozmowę można znaleźć tutaj.

O naruszeniach prawa wynikających z Kodeksu Wyborczego informuje Policja (link). - Za niektóre zachowania opisane w Kodeksie wyborczym może spotkać kara nawet do 100 000 złotych. Przepis wprowadza na przykład kary za agitację w miejscach do tego nie przeznaczonych - przestrzegają mundurowi.

Na zakończenie podajemy kilka ciekawych sondaży, jakie przeprowadził Instytut Badań Rynkowych i Społecznych dla Onetu. Dotyczą one zaufania do różnych polityków w okresie od stycznia do października bieżącego roku:

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-09 20:55:18
krzysztof.nn: fuj
2019-10-10 07:35:27
krzysztof.nn: do śp. J. Szyszko stosunek i opinię o nim miałem jakie miałem - dziś już nie żyje, nie trzeba być specjalistą by łatwo ocenić, że musiał prowadzić bardzo niehigieniczny tryb życia, no i stało się - to jedna z tych osób, których śmierć kwituję wzruszeniem ramion, ale kiedy słyszę J. Kaczyńskiego, jak po raz k o l e j n y w swoim o b r z y d l i w y m stylu wskakuje na czyjąś t r u m n ę, publicznie głosi swe d r a ń s k i e insynuacje - on, który traktował JSz jak m e b e l, jak przedmiot biznesowego targu z Rydzykiem, najpierw go na polityczny rollercoaster wsadził, a potem osobiście z niego wyrzucił, wtedy najbardziej delikatne określenie jakie w związku z tym mi na myśl przychodzi to s z u b r a w i e c
2019-10-10 09:12:39
marian1951: Ktoś dawno , dawno temu , powiedział , że polityka to bagno i gra interesów. I kto w nią wchodzi musi się liczyć z tym , że się w tym bagnie zanurzy. Więc nie ma się co podniecać.
2019-10-10 11:17:17
donekT: ... A jaki tryb życia prowadził nie- śp. Karol Marks, również i obecnie guru dla wielu?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: