Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Radzili na Superadzie

Członkowie cieszyńskiej Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego uczestniczyli w Kongresie Rad Działalności Pożytku Publicznego w Katowicach.

Jak informuje Urząd Miejski w Cieszynie, w minioną środę, 15 listopada 2023 roku członkowie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Cieszynie uczestniczyli w Kongresie Rad Działalności Pożytku Publicznego w Katowicach.

- Celem spotkania była przede wszystkim integracja środowiska NGO oraz promocja i aktywizacja lokalnych Rad Działalności Pożytku Publicznego. Była to również doskonała okazja do wymiany spostrzeżeń i uwag na temat działalności organizacji pozarządowych w regionie oraz zacieśnienia kontaktu między ich przedstawicielami – informują urzędnicy.

Na spotkaniu przedstawiono założenia realizowanego projektu: „Superada – Działamy Razem”. - Następnie wystąpiła pani Agnieszka Wyderka- Dyjecińska, przewodnicząca Rady Działalności Pożytku Publicznego powiatu bieruńsko- lędzińskiego oraz pan Krzysztof Hołyński z Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Katowicach. Przedstawili oni, jak działa ich rada oraz omówili, do czego służy i jakie ma zadania taka rada pożytku. Spotkanie zakończyło się wspólną wymianą potrzeb i problemów Rad Działalności Pożytku Publicznego oraz organizacji działających na terenie województwa śląskiego – relacjonują cieszyńscy urzędnicy.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: