Przyszłość Kubalonki - co dalej z trasami biegowymi?

Rozmowy na temat przyszłości tras biegowych na Kubalonce ciągną się już od dłuższego czasu. Temat Kubalonki wrócił we wtorek (21.03). W Wiśle odbyło się posiedzenie Komisji Rady Powiatu wraz z zaproszonymi gośćmi, podczas którego omówiono kwestie potencjału i możliwości wykorzystania tras biegowych na tym terenie.

Modernizacja tras narciarstwa biegowego na Kubalonce była tematem wtorkowego (21.03) posiedzenia Komisji Rady Powiatu Cieszyńskiego ds. Kultury, Sportu i Promocji. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci samorządów z Wisły i Istebnej, przedstawiciele Polskiego Związku Narciarskiego, Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku oraz Nadleśnictwa Wisła. To kolejny krok w kierunku poprawienia infrastruktury sportowej na Kubalonce. Jak zapewnia przewodnicząca Komisji Łucja Michałek na tym nie koniec spotkań i działań związanych z przyszłością Kubalonki.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-03-24 21:57:06
beata1: Wystarczy spojrzeć na znudzone miny tych Państwa ze zdjęcia, żeby coś dobrego mogło się wydarzyć w zakresie narciarstwa biegowego na Kubalonece......
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją