Prowadziły ją promile

Do groźnej kolizji doszło dzisiaj (25 lutego) przed południem w Cieszynie. Ze skarpy stoczyło się tico.

Około godziny 10.20 na drodze S52 w Cieszynie doszło do kolizji. Na drodze dachowało tico. Samochodem kierowała 54-letnia kobieta, mieszkanka Cieszyna. Jechała ulicą Hażlaską. W pewnym momencie kończy się ona skrzyżowaniem z ulicami Jabłonną i Motelową, kobieta natomiast pojechała na wprost.. - Staranowała płotki biegnące wzdłuż drogi S52, stoczyła się ze skarpy i dachowała na drodze ekspresowej. Uwięzioną kobietę z samochodu wycinali strażacy, trafiła do szpitala – mówi podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Kobieta była nietrzeźwa, w jej organizmie stwierdzono 1,6 promila alkoholu.

Co ciekawe, na miejscu pierwsi kobiecie udzielili pomocy strażacy z Czeskiego Cieszyna. Najprawdopodobniej świadkiem całego zdarzenia był podróżujący wyjeżdżający z Czech, zadzwonił na numer alarmowy i zgłosił się operator czeskiego systemu powiadamiania.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

17
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-02-25 13:26:46
gotrii: Panie redaktorze, jak by się pan przyjrzał mapie, to by pan zauważył że co prawda ulica Hażlaska kończy się skrzyżowaniem, natomiast dalsza jazda na wprost powoduje wjazd na drogę ekspresową. W tym miejscu nie da się spaść z skarpy.
Jadąc natomiast ulicą Motelową można w łuku drogi obok serwisu Martynek, wjechać w ślepy odcinek gdzie kontynuacja jazdy spowoduje zjazd z skarpy na dwu pas.
2017-02-25 13:52:55
mircio.: A POpapra?cy co przestépców bronią juz zbiórk? na nowe auto zorganizowali ??
2017-02-25 13:53:34
giboniusz: Po przeanalizowaniu mapy wykluczyłbym tę \"ślepy odcinek\". Wypadła raczej z łuku na motelowej dokładnie na przeciwko wjazdu do Martynka. W swojej bezmyślności miała sporo szczęścia idealnie mieszcząc się przed stalową konstrukcją ekranów wygłuszających.
2017-02-25 15:25:20
Przepierón: Ale macie problemy, tu nie chodzi o to, gdzie , tylko że staro , gupio i na bani.
2017-02-25 17:34:54
rr: mircio ty chyba miałeś więcej niż 1,6 promila pisząc tak bez składu i ładu
2017-02-26 14:19:26
mircio.: rr jakbyś nie wiedział to polsat i tvn POszukuje świadków w klubach AA
2017-02-26 14:45:46
rr: mircio widzę,żeś zdrowo rąbnięty ,a mały jarek ci strasznie namieszał w głowie (nie jestem za po)
2017-02-26 19:42:49
MałgorzataF: Poznaje po aucie kto jechał nic dziwnego ze w końcu
do tego doszło i że nikogo nie zabiła
.Na pewno jechała z pracy ( Inwex ) tak jak zawsze
pod wpływem gazu , prawie widać codziennie jak
tam piją a potem jadą autem po pracy do domu
policja powinna w dzień dzień tam stać i kazać
dmuchać . Jak kupuje tam rano pieczywo to za
ladą obsługuje mnie pod wpływem alkoholu ekspedientka
ledwo co trzyma się na nogach
2017-02-27 09:03:32
STEVEabc: Może jej zaszkodziły drożdże używane do wypieku pieczywa. :-)
2017-02-27 09:19:58
Yaro80: Pewnie zjadła za dużo jabłek! Przecież teraz tyle jabłek na rynku że wszyscy musimy je jeść żeby się nie zmarnowały a niektórym jak widać szkodzą!
2017-02-27 12:09:12
yamah: Do MałgorzataF !!!
Ty kobieto chyba nie wiesz co piszesz i jakie są tego konsekwencje!!!
Jakbym był właścicielem tej firmy którą tak tu obsmarowałaś to wytoczyłbym ci cywilny proces o publiczne zniesławienie i bezpodstawne pomówienia!
Jak jesteś taka mądra to przedstaw dowody i przede wszystkim się podpisz. Anonimowo każdy jest odważny, a jak przyjdzie coś do czego i trzeba być świadkiem to jakoś chętnych niema...
Jeżeli faktycznie każdy dzień tam kupowałaś i było tak jak piszesz, to dlaczego nie poinformowałaś odpowiednich służb ??? (policja, inspekcja pracy, sanepid, itp, itd...)
Co...(?), wtedy ci to nie przeszkadzało, czy czekałaś aż wydarzy się tragedia????....a może sama tam z nimi piłaś skoro tak wszystko wiesz??? ...i skąd tak dobrze znasz ten samochód, tylko jedno takie jest???
Jeżeli ktoś wie o popełnianym przestępstwie i nie próbuje mu zapobiec, staje się za nie współodpowiedzialny!!! Słyszałaś o czymś takim ???
PS. Żeby była jasność, ja oczywiście nie popieram takich zachowań i jestem zdecydowanym wrogiem kierowania samochodem po alkoholu, ale komentarz MałgorzatyF, jest grubym nadużyciem nie na temat, a przede wszystkim bezpodstawnie szarga imię jakieś firmy nie mającej związku z artykułem.
A poza tym to MałgorzataF swoim wpisem donosi sama na siebie - była, widziała, ale nic nie zrobiła... (zaniechanie powiadomienia o popełnianym przestępstwie).
Prezentuje też typowy przykład głupkowatego kłapania post factum. Najpierw ciche przyzwolenie, a po fakcie chwalenie się że to ja niby o wszystkim wiedziałam... To zwykła żenująca dziecinada oparta na subiektywnych domysłach, finalnie nosząca znamiona publicznego pomówienia i zniesławienia.
Tak czy inaczej, kobieto zastanów się dobrze zanim znów coś skomentujesz, bo możesz narobić sobie kłopotów.
2017-02-27 14:44:33
jo.papuga: No właśnie! Tyn Yamah mo racje.
Gupio napito baba wydachowała se swoim prywatnym Tico i tyle... Za to, co zrobiła poniesie karę i już... Po co miyszać w to jakiśik jej zakład pracy, a nawet wymieniać jego nazwe i wypisywać jakiśik gupkowate, szkalujące innych spóźnione donosy?
Przeca to była wolno sobota i ona wcale nie musiała jechać z roboty...
To faktycznie może być pomówienie z zemsty za stare bułki, abo konkurencja :-)
Tak to już je z tymi babami... jedna gupio jedzie napito autym, a drugo chyba jeszcze gupszo chciała zabłysnąć i... \"powiedziała co wiedziała...\"
Skutki opłakane.
2017-02-27 14:54:52
m.emer: Nie podniecajcie się panowie, komentarz nieodpowiedzialnej MałgorzatyF został usunięty. Najwyraźniej moderator dopatrzył się naruszenia regulaminu.
Przy całym tym kary godnym zdarzeniu, mnie też nie podobała się treść tego komentarza. Szkoda że dopiero po 18 godzinach został usunięty.
2017-02-27 21:41:29
mitsutech: A o czym był ten usunięty komentarz, że wywołał taką burzę?
2017-02-27 22:56:12
jo.papuga: ...a znalazła sie jakosik durno Małgośka kiero napisała że rozpoznaje to auto i wie co za baba nim jechała i że ona na pewno piła w robocie. Podała nawet nazwę zakładu w kierym ta baba robi i nieźle ich obsmarowała (ponoć każdy dzień wszyscy tam pijom).
Kapke chyba przesadziła, (a z tym podaniem nazwy firmy to już na pewno) i w sumie nima sie co dziwić że taki komentarz zostoł usuniety.
2017-02-28 09:30:32
Volvik: Jazda Tico to wielkie ryzyko! Może ta kobieta po trzeźwemu bała się do tego wsiadać ? ...ja też bym nie miał odwagi.
2017-02-28 09:33:29
ibis: Najważniejsze w tym jest, że z tak groźnie wyglądającego wypadu wyszła bez jakichkolwiek urazów.