Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Po raz dziesiąty dzieciom!

Już po raz dziesiąty w sobotę 2 czerwca 2018 na Placu Zamkowym w Kończycach Małych odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka współorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Cieszynie i Komisariat Policji w Zebrzydowicach.

Festyn pod nazwą „Mundurowi Dzieciom” zgromadzi przedstawicieli Policji, Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Straży Leśnej, PCK, Straży Miejskiej z Jastrzębia Zdroju, Wojska Polskiego, by sprawić frajdę najmłodszym.

Będzie można skorzystać z możliwości przymierzenia elementów umundurowania, usiąść za kierownicą radiowozu, na policyjnym motocyklu, zobaczyć broń prezentowaną przez Służbę Więzienną, zbudować dom z drewna i skorzystać z wielu innych, bardzo ciekawych atrakcji. Dzięki specjalnym symulatorom będzie można przeżyć kontrolowane „dachowanie” oraz sprawdzić jak czuje się kierowca podczas zderzenia z innym pojazdem. Tych, na szczęście kontrolowanych zdarzeń, będzie można doświadczyć dzięki akcji "Jedź z głową" organizowanej przy współudziale Stowarzyszenia i Promocji Rozwoju Ustronia, Wojewódzkiego ośrodka Ruchu Drogowego i Wydziały Ruchu Drogowego.

Na wszystkich, którzy wezmą udział w festynie przygotowano wiele innych ciekawych atrakcji oraz smaczną grochówkę.

red.
 

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: