telewizja

Piłkarski weekend (wideo)

Do końca rozgrywek Ligi Okręgowej Bielsko - Biała pozostały jeszcze tylko dwie kolejki, tym razem nasz portal przygotował materiał z pojedynku dwóch drużyn środka tabeli GKS Morcinek Kaczyce - KS Spójnia Landek - 1:2

W sobotnie (22.X.2011) słoneczne popołudnie GKS Morcinek Kaczyce podejmował u siebie Spójnię Landek. Obie drużyny zajmowały do tej pory środek tabeli, toteż spodziewać się można było ciekawego pojedynku i tak też się stało. Już w 13 minucie goście obejmują prowadzenie po bramce Radosława Folka. Tuż przed przerwą w 42 minucie Grzegorz Gomółka podwyższa prowadzenie na 2:0. W drugiej części spotkania, kilka minut po przerwie rzut karny wykorzystuje Kamil Adamek, tym samym zdobywając 20 bramkę w tym sezonie. Przez kolejną część spotkania pomimo usilnych starań żadna ze stron już nie zdobywa bramki w tym spotkaniu i zawodnicy Spójni Landek wracają do domu z kompletem punktów.

Zobacz fotoreportaż>>>

Pozostałe wyniki XXIII kolejki  Klasy okręgowej (Bielsko-Biała) - 2011/2012  [22-23.10.2011, godz. 15:00]