Miejska Galeria Sztuki 12 w Cieszynie

Wczoraj (26.05) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' została otwarta Miejska Galeria Sztuki 12. To była potrzeba - luka, którą wypełniamy - podkreślała podczas oficjalnego otwarcia Monika Sikora Monkiewicz Dyrektor COK ''Dom Narodowy''.

W piątek (26.05) w jednym z pomieszczeń COK "Dom Narodowy" została otwarta Miejska Galeria Sztuki 12. Licznie przybyłych gości przywitała dyrektor COK Monika Sikora Monkiewicz oraz Adam Cieślar. Tego dnia w galerii odbył się wernisaż wystawy "Piękni malarze", a także koncert Waglewski & Pospieszalski oraz spektakl w wyk. Aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie - Scena Polska Kameralnie „Kolacja na cztery ręce”.

 

MSZ


źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-28 11:37:47
bronsky1964: A gdzie jest galeria \'\'Stela\'\'?
2017-05-28 12:41:42
trophynat: Brawo! Super pomysł na brak pomysłów. Wystarczy pare razy do roku wymienić ekspozycję.<br />W galerii Ceglanej, która znajduje się po drugiej stronie korytarza w tym samym budynku będzie można zrobić magazyn.<br />Na pierwszym piętrze Domu Narodowego też jest galeria. Więcej w Cieszynie galerii niż aptek.<br />Tych , którzy za to płacą ubywa z każdym rokiem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją