Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Lista lokali wyborczych, trzeci kandydat do Senatu

Za niewiele ponad miesiąc odbędą się wybory parlamentarne. Ustalone zostały już granice obwodów wyborczych (wraz z lokalami, w których będzie można głosować), poznaliśmy także trzeciego kandydata do Senatu w naszym okręgu. Zapraszamy na tradycyjne podsumowanie wydarzeń.

Poza Tadeuszem Kopciem (Prawo i Sprawiedliwość) i Hubertem Maślanką (Koalicja Obywatelska), o mandat senatora z okręgu nr 79 ubiegać się będzie Jerzy Jachnik (KWW Przywrócić Prawo).

Listę obwodowych komisji wyborczych w poszczególnych miejscowościach naszego regionu (wraz z ich granicami i adresami lokali) znajdziecie pod poniższymi linkami:

Ponad 140 tys. - tyle osób z powiatu cieszyńskiego jest uprawnionych do głosowania w zbliżających się wyborach. Najwięcej obwodów utworzono w Cieszynie i Skoczowie - odpowiednio 25 i 19, z kolei najmniej w Chybiu i Dębowcu (po 5).

Państwowa Komisja Wyborcza podała na swojej stronie szczegółowe informacje o zarejestrowanych kandydatach na posłów - takie jak miejsce zamieszkania, zawód, czy przynależność do partii politycznych. Więcej informacji o startujących z naszego okręgu - link.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-05 15:37:59
krzysztof.mm: Jachnik, Sanocki - popłuczyny po kukizowcach, klasycznie i w przewidywalny sposób wydymanych przez PiS-owską bolszewię, ich wcześniejszych sponsorów
2019-09-05 16:05:21
krzysztof.mm: PiS - najbardziej d o j n a zmiana w historii RP - Kuchciński, h a n i e b n y marszałek Sejmu RP z opinią n a j g o r s z e g o spośród marszałków i notorycznego łgarza, miał do dyspozycji samolot za 250 mln zł, latał nim na okrągło w te i we wte, trzeba i nie trzeba, prócz tego non stop limuzynę służbową z kierowcą i ochroną - ten sakramencki d z i a d połakomił się jeszcze na 6600 zł kilometrówek za "jazdę samochodem prywatnym"... powiedzieć o takim z ł o d z i e j, to nic nie powiedzieć
2019-09-05 16:40:33
aP: O jezu, ten cały Kopeć znów się pcha do senatu? Przecież to jest skandal. Gość ostatnie 4 lata spędził na nicnierobieniu (znowu), łącznie buja się tak pewnie ze dwie dekady, a i tak ma w sobie na tyle dużo bezczelności, żeby startować...Do piekła. No ale słowo się rzekło, to mamy apel. Panie Kopciu, pan wystąpi i powie, co takiego zrobił przez 20 lat bycia parlamentarzystą. Tylko proszę pamiętać, że chodzi nam o to, co zrobił pan dla innych, nie dla siebie. Aha, oszukanie milionów ludzi poprzez zmianę politycznych barw i cynicznie łgarstwa mające tę haniebną decyzję usprawiedliwić, można pominąć.
2019-09-05 18:09:38
donekT: krzysztof-Q Zdaje się, iż Pan Kopeć, podobnie jak Pan Gluza, to Twoi krzysztof-Q kandydaci. W szczególności pod względem postawy i światopoglądu.
2019-09-05 18:40:54
donekT: krzysztof-Q napisałeś cytat "w d^upach siękompletnie poprzewracała: ⚡ Bydgoszcz wprowadza zakaz samochodów przy rynku. Biskup protestuje ⚡" koniec cytatu. krzysztof-Q a raczysz przypomnieć, jakie miałeś zdanie, odnoście ruchu samochodów na cieszyńskim rynku? Zdaje się, iż podobne jak ów biskup. krzysztof-Q, co Cię z nim łączy?
2019-09-05 21:52:31
krzysztof.mm: kiedy się poznaje pisiacki glon od strony pisanych przezeń komentarzy na tym portalu, staje się oczywiste, że dla niego Kopeć Tadeusz to na miarę szyty kandydat - ta sama mentalność, ta sama kategoria, ten sam śliski sznyt
2019-09-05 23:59:10
donekT: krzysztof-Q, KTO JAKO PIERWSZY RZUCIŁ LEGITKĘ PO tuż po przegranych przez Bronka K wyborach??? Ewidentnie krój szyty na Twoje krzysztof-Q gabaryty. krzysztof-Q, Raczysz przypomnieć, jakie miałeś zdanie, odnośnie do ruchu samochodów na cieszyńskim rynku? Zdaje się, iż podobne jak ów biskup. krzysztof-Q, co Cię z nim łączy? Może nie tylko DARWINOWSKA TEORIA EWOLUCJI, gdzie wspomniany przez Ciebie krzysztof-Q GLON znajduje swoją niepoślednią, wyjściową pozycję.
2019-09-06 06:45:59
tom lem: ...przeciwne środowisko do "pisiacki'ego glonu" swoje blizny po sznytach ukrywa pod płaszczykiem "kultury" i własnego intelektualnego "wywyższenia";-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: