Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Lewicobus w trasie, kampania informacyjna ruszyła

Zapraszamy na kolejny przegląd wydarzeń związanych z trwającą kampanią wyborczą.

"Lewicobus" wyruszył w trasę. Przedstawiciele ugrupowania Roberta Biedronia, Adriana Zandberga oraz Włodzimierza Czarzastego mają w planach odwiedzenie każdego okręgu wyborczego. Co ciekawe, gościem Lewicy w ośmiu miastach w Polsce ma być były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Politycy przebywają obecnie w okolicach Białegostoku, a w przyszłym tygodniu mają rzekomo odwiedzić Śląsk. Czy zawitają do Cieszyna i okolic? Zobaczymy.

Państwowa Komisja Wyborcza rozpoczęła kampanię informacyjną. Zarówno w sieci, jak i na kanałach publicznej telewizji wyświetlane będą spoty wyjaśniające różne zagadnienia związane ze zbliżającymi się wyborami. Do tej pory ukazało się 6 z 17. filmików. Poniżej pierwszy z nich, resztę można znaleźć choćby tutaj.

Uruchomiono także specjalny serwis informacyjny wybieramwybory.pl. Można tam znaleźć informacje dotyczące m.in. godzin otwarcia lokali wyborczych, uprawnień dla wyborców niepełnosprawnych, czy procedur głosowania w szpitalach i domach pomocy społecznej. 

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-16 16:27:53
krzysztof.nn: ✍@GiertychRoman: Największa afera wypłynie wtedy, gdy na jaw wyjdzie kupowanie przez agencje PR życzliwych dla PiS komentarzy i opinii dziennikarzy z mediów prywatnych. Skala jest ponoć niewyobrażalna.✍
2019-09-16 16:46:26
donekT: Inna kwestia, ile ci mieniący się lewicą, mają jeszcze coś z tą lewicą w klasycznym rozumieniu wspólnego. Bezsprzecznie, Skrajna Lewica pokoleniowo przejmie inicjatywę i to czyni, już jest w większości w ramach sojuszu. Mariaż Sojuszu z Neoliberalizmem i Liberalizmem zakończył się w końcu rozwodem. Za to obecnie rywalizuje z Neoliberalizmem o pozyskanie Neomarksizmu, to zupełnie coś innego i inna perspektywa.
2019-09-16 16:52:08
jasper: Za to przez 4 lata mozna bylo zobaczyc ile PiS ma z prawa i sprawiedliwosci - Zero.
2019-09-16 17:01:13
krzysztof.nn: ...a tymczasem PiS, najwyraźniej otumaniony sondażami, publikuje swój program wyborczy, a w nim wprost zapowiada wzięcie dziennikarzy za pyski likwidację niezależności mediów - no dziękujemy za szczerość, partia widocznie uznała, że zaoszczędzi fortunę nie musząc opłacać pozytywnych opinii, że taniej wyjdzie pozbycie się nieprzekupnych przy pomocy ustaw
2019-09-16 17:12:53
donekT: Wbrew pozorom, jeżeli chodzi o kwestie polityczne (Nie Ideologiczne), PiS aktualnie jak najbardziej jest na rękę, aby w Parlamencie znaleźli się przedstawiciele, Skrajnej Lewicy. Tym sposobem, skutecznie będzie mógł rozgrywać opozycję, przynajmniej do czasu potencjalnego i prawdopodobnego kryzysu ekonomicznego. W sytuacji, kiedy skrajna lewica znajduje się poza Parlamentem, pewien skrajnie lewicowy elektorat zmuszony był się podpinać i tworzyć TOTALISTYCZNE OPOZYCJE wraz z PO.Nowoczesną. Inna kwestia, jeżeli Skrajna Lewica znajdzie się w Parlamencie, co ta Skrajna Lewica będzie próbować przeforsować, w zamian za zwalczanie Neoliberałów??? Moim zdaniem, całkiem możliwa może okazać się implikacja MODELU WŁOSKIEGO, we wprowadzaniu swoiście rozumianego "postępu", czyli korzystanie z bieżących podziałów politycznych i chęci utrzymania się niektórych przy władzy. Tak nawiasem, Martel właśnie drodze włoskiej poświęcił nieco więcej uwagi, niż tej hiszpańskiej i francuskiej.
2019-09-21 21:27:22
skuter66: Za pysk to trzeba wziąć ciebie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: