Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jerzy Owsiak z wizytą w Szpitalu Śląskim w Cieszynie

Jerzy Owsiak i przedstawiciele WOŚP odwiedzili dziś (11.10) Szpital Śląski w Cieszynie. Twórca WOŚP spotkał się z 4 tygodniową Lenką, która jest 5-milionowym dzieckiem przebadanym w Programie Badań Przesiewowych Słuchu u Noworodków prowadzonym przez WOŚP. Uroczystość połączono również z nadaniem Oddziałowi Neonatologicznemu cieszyńskiego szpitala imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lenka która miesiąc temu urodziła się w cieszyńskim szpitalu jest 5-milionowym dzieckiem, które zostało przebadane w Programie Badań Przesiewowych Słuchu u Noworodków prowadzonym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gratulacje z tej okazji postanowił złożyć osobiście  dumnym rodzicom Jerzy Owsiak wraz z przedstawicielami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wizyta w Szpitalu Śląskim w Cieszynie była dużym wydarzeniem dla całego Oddziału Neonatologicznego. Podczas uroczystości nadano wspomnianemu oddziałowi imię WOŚP.

Film nie działa/zacina się? zobacz w serwisie Youtube>>>

MSZ


źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-10-12 07:44:16
krzysztof.mm: gościu powyżej<br />to, co piszesz jedynie tobie wystawia certyfikat<br />prymitywnego chama, bezczelnego zakompleksionego dziada przepełnionego nienawiścią do ludzi wokół
2016-10-12 11:23:11
tajemnica poliszynela: Jurek, dziękujemy!<br /><br />A przedstawicielom władz miasta i powiatu nie chciało się uścisnąć ręki Owsiakowi czy uważają, że to im uwłacza? Jakoś przy każdej innej bzdurnej okazji pchają się na afisz...
2016-10-12 14:05:52
cd minerwa: Owsiak to wspanialy czlowiek . Sprzet , ktory zbierany jest na WOSP ratuje zycie niemowlat, pomagaga ludziom starszym. Nie rozumiem dlaczego KK jest przeciwny Owsiakowi, ponoc kosciol tez jest za zyciem. <br /><br />Wladza miasta widocznie wierzy w uzdrowienie tylko przy pomocy kropidla i wody swieconej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: