fotoreportaże

Finały BOSKO CUP

W niedzielę 25.06.2017 na stadionie ''Sprint'' w Bielsku-Białej Wapienicy odbył się drugi dzień finałów letniego\\ turnieju ministrantów ''BOSKO CUP' 'diecezji bielsko-żywieckiej w piłce nożnej. Śląsk cieszyński reprezentowały drużyny parafii NMP KRÓLOWEJ POLSKI z POGÓRZA i parafii NARODZENIA NMP z KOŃCZYC MAŁYCH. W wyniku losowania drużyna z Pogórza w półfinale trafiła na zespół z parafii MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Z SUŁKOWIC, natomiast ministranci z Kończyc Małych na chłopaków z parafii ŚW. MARCINA z Radziechów. Nasze drużyny były górą w obu spotkaniach i trafiły na siebie w wielkim finale. Po pasjonującym meczu wygrał zespół z Kończyc Małych wynikiem 1-0, strzelając bramkę po rykoszecie w pierwszej połowie. Mimo ogromnej przewagi zespół z Pogórza w drugiej połowie, utrzymał się wynik 1-0. Atrakcją turnieju był mecz przyjaciół ks. Marcina Pompera z zespołem gwiazd Bosko Cup. Wszyscy uczestnicy finałów nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami i pucharami dla swoich parafii. Fot.Piotr Górecki.?