Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Co z Wieżą Play przy zamku w Cieszynie ? SONDA Uliczna i...

Tradycyjnie w piątek zapraszamy do naszej ulicznej sondy. Tym razem pytamy Was o wieżę przekaźnikową, która miałaby powstać przy zamku w Cieszynie.

O opinię zapytaliśmy także Gabrielę Staszkiewicz (burmistrz Cieszyna) oraz radną Joannę Wowrzeczkę.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-24 19:06:39
koszor: Musztarda po obiedzie. Staszkiewicz tłumaczy się, że nie wyłapała tej informacji. To za co brała w poprzedniej kadencji pieniądze, jeśli nie wie co dzieje się w mieście. Macura też mógł spróbować to zablokować, a przynajmniej mieszkańców poinformować.
2019-05-24 21:11:40
Exena: Nie nie i jeszcze raz nie. Przede wszystkim chodzi o aspekt zdrowotny, ludzie nie interesują się tematem- niestety:-( mało kto powiedział że to będzie miało na nas niestety ale tragiczny wpływ zdrowotny!! Teraz wiele ludzi choruje na nowotwory ale jeżeli powstanie taka wieża w Cieszynie to masakrycznie wzrośnie zachorowalność na nowotwory. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Proponuję zainteresować się tematem bo mnóstwo osób jest nieświadomych. A jest to bardzo przykre. Zasięg zasięgiem ale do kogo później będziemy mieć pretensje kiedy będzie już za późno???
2019-05-24 23:17:31
bronek91: Tygrysku, Przewodnicząca Rady Miejskiej w 2017 roku o niczym nie wiedziała? Gdzie byłeś wówczas? To, że niemal wszyscy korzystają z określonego rodzaju form łączności to nie argument.
2019-05-24 23:33:06
bronek91: Jak to miło słyszeć, kiedy pewne środowisko realizuje bardziej lewicową (a nie lewacką) stronę swej działalności. Co prawda "Przeszłości ślad ręka nasza zmiata" i z lewicowego punktu widzenia powoływanie się na argumenty historyczne przez niektórych z lewej strony może być odebrane jako naciągane lub infantylne, niemniej moim zdaniem jest to w pełni uzasadnione. Osobiście położyłbym bardziej nacisk na wolę mieszkańców, którzy SĄ SAMORZĄDEM i mają prawo do podejmowania decyzji w sprawie własnego podwórka. Natomiast kwestię historyczną przedstawiłbym jako element uzupełniający, tak jak uczynione zostało to ze zdrowotnością. W pełni podpisuję się za hasłem powstrzymywania nie tyle kapitalistycznej ile KORPORACYJNEJ I NEOLIBERALNEJ ZACHŁANNOŚCI. Oczywiście postęp i rozwój jest potrzebny, także zasięg, ale nie za wszelką cenę i nie jest to dogmat, jak sprawę przedstawia NEOLIBERALNA DOGMATYKA.
2019-05-25 08:04:08
jasper: Tak sie wszyscy oburzaja, a tutaj czytamy - „Wyborcza" ujawnia: nowy sędzia Trybunału Konstytucyjnego Wojciech Sych łamał prawo, bo przez dwa lata zasiadał w radzie nadzorczej spółki z Gniezna, mimo że prawo tego zabrania“. Kto sie bedzie zajmowal prawem maluczkich, jak gora robi ci chce, majac prawo w glebokim powazaniu. http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,24824468,sedzia-trybunalu-lamal-prawo.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.1.duzy
2019-05-25 08:26:51
donekT: Gdzie Poznań a kaj Cieszyn? jasper-Q to lokalny portal i sprawy spoza regionu nas nie interesują.
2019-05-25 09:12:45
jasper: Bos glab donek i niewiedza takich pisiewiczow jak ty, powoduje, ze rzad robi co chce. Pisiewiczow interesuje tylko miska ryzu, 500+ i co by tu jeszcze za darmo otrzymac. To, ze gora klamie, oszukuje, kryje swoich i, ze to wszystko odbija sie potem na spolecznosci malych regionow nie potrafi wasz ograniczony umysl pojac. Dlatego takie durnowate wpisy doneczkaT.
2019-05-25 12:51:05
tuluza: donekT masz rację !!! jasperowi pomyliły sie portale, ale cóż takie osobniki już tak mają !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: