Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brenna: Wójt też kosił

Za nami XIII Mistrzostwa Górali Karpackich w Koszeniu Łąki Kosą. Kapryśna aura nie odstraszyła uczestników. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zdobył Kazimierz z Rajczy, zaś wśród kobiet Teresa z Jastrzębia-Zdroju. W mistrzostwach wziął udział także Wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-15 14:55:32
donekT: Próba ocieplenia wizerunku??? Miejmy tylko nadzieję, iż Pan Wójt obecnie nie należy do zwolenników wykoszenia 25 ha lasu.
2019-07-15 20:10:57
Donek: donek T Jest to jeden z pierwszych zwolenników wykoszenia 25 ha lasu na Kotarzu. Nie czytasz artykułów że Rada i wójt w gminie są za inwestycją.
2019-07-15 22:52:12
donekT: Zawsze należy przyjąć ewentualność, iż ktoś (choć faktycznie mało prawdopodobne) zdanie mógł zmienić. Z owym narzędziem, faktycznie sprawia wrażenie przyjęcia postawy kostuchy względem miejscowej przyrody, z odniesieniem do tradycji wołoskich, sięgających swymi źródłami terenu obecnej Rumunii, a być może nawet Bałkanu.
2019-07-16 10:14:47
Ksiądz Piotr: Chciałbym zobaczyć uśmiech na twarzy Wójta gminy Brenna , po remoncie drogi Stawki w Górkach Małych Jak do tej pory mieszkańcy śmieją się z nieudolności Gminy , która udaje , że coś zrobiła w tym kierunku Wysypanie odpadów z tzw klińca z samodzielnym rozdeptaniem przez użytkowników drogi , nie jest powodem do dumy . Jak Wójt chce obok jest łąka - może wykosić, czasami pasie się krowa - może wydoić - zapraszamy szanowny Wójcie!
2019-07-16 10:26:31
donekT: Pewnie obecnie priorytetem gminy jest zainstalowanie cesty na Kotarz dla wszystkich stela i niestela. W przedsięwzięcie jako główny "podwykonawca" ponoć został zaangażowany powiat. No przeca, nie tylko lasy, ale i koszta trzeba ciąć, i na interes pewnego inwestorka w końcu może zrzucić się samorząd powiatowy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: