Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ryby, miody, wina - tak piękna jest Cieszyńska Kraina!

Zapraszamy na imprezę kulturalną promującą lokalne produkty pt. "Ryby, miody, wina - tak piękna jest Cieszyńska Kraina", która odbędzie się 26 maja 2018 r. w Hażlachu przy ul. Głównej 37 (przy boisku). Prezentacja regionalnych dań i pokaz kulinarny Jakuba Szlembarskiego to tylko niektóre atrakcje imprezy. Oprócz strawy dla ciała, organizatorzy proponują ucztę duchową.

Nie zabraknie muzyki i tańca - wystąpią między innymi Zespół Taneczny z Zamarsk i Zespół Regionalny Wielkokończanie oraz "Misiasty". Ponadto oprawę artystyczną zapewnią także Zespół Pieśni i Tańca z Goleszowa, "Mała Brenna"  i "Strumień".  Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Hanke.

W programie znajdzie się także konkurs kulinarny dla uczniów szkół gastronomicznych oraz prezentacja stoisk z lokalnymi produktami. Ponadto zostaną rozstrzygnięte konkursy - plastyczny dla dzieci  „Moje ulubione miejsce w Cieszyńskiej Krainie” oraz kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje:

  • stoiska z produktami lokalnymi
  • konkurs wiedzy o obszarze i produktach lokalnych Cieszyńskiej Krainy
  • atrakcje dla dzieci i inne niespodzianki

Szczegółowy program na plakacie poniżej. Serdecznie zapraszamy do udziału!

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał opracowany przez Stowarzyszenie Rybackie „Żabi Kraj” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: