Zaginęła Patrycja Picha

Policjanci poszukują zaginionej Patrycji Picha. 34-letnia mieszkanka Cieszyna ostatni raz była widziana dzisiaj (13 marca) w południe.

Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej Patrycji Picha. 34-letnia mieszkanka Cieszyna ostatni raz była widziana dzisiaj w południe. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

Dzisiaj po południu rodzina zgłosiła zaginięcie 34-letniej mieszkanki. Kobieta w samo południe wyszła z domu nie mówiąc, gdzie się udaje. Według przekazanych informacji nie planowała żadnego wyjazdu.

Rysopis:

165-170 cm. wzrostu,
Szczupłej budowy ciała
włosy blond do ramion, kręcone
oczy niebieskie, twarz owalna, nos prosty

Zaginiona ubrana była w czerwony płaszcz z futerkiem na kapturze, jeansowe spodnie koloru niebieskiego, szal w biało czarną kratkę oraz szare półbuty. Ostatni raz widziana była na ulicy Węgielnej w Cieszynie.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997!

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 2018-03-13 16:57:56
Komentarze
12
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-03-13 17:12:28
Waldo94: 48 godzin sie zgłasza, więc o co tu chodzi ?
2018-03-13 17:52:41
ciamajda: Wyszedłem rano z domu. Nie pytał ktoś o mnie?
2018-03-13 18:13:12
venis: O co chodzi Waldo94 ?? o reklamę! Taka rodzinka pokręcona ha ha ha.
2018-03-13 18:21:40
ratcop: Waldo94 -Nie ma żadnego przepisu mówiącego, że od chwili zaginięcia do przyjęcia zgłoszenia przez policję musi upłynąć jakiś czas (np. 24 lub 48 godzin) (Podstawą prawną jest zarządzenie nr 124 KGP z dnia 4 czerwca 2012 r. w sprawie prowadzenia przez Policję poszukiwania osoby zaginionej, oraz postępowania w przypadku ujawnienia osoby o nieustalonej tożsamości lub odnalezienie nieznanych zwłok lub szczątków ludzkich).


Mam nadzieję, że zaginiona odnajdzie się cała i zdrowa:)
2018-03-13 18:23:37
krzysztof.mm: w tym przypadku \'zaginiona\' to chyba nie jest najlepsze określenie
2018-03-13 20:15:49
ciamajda: ratcop@ Jakie to mądre. Tylko w tym wypadku nielogiczne. No ale jak się nie ma własnego zdania.......
2018-03-13 21:42:00
ratcop: ciamajda masz rację nielogiczne, ale mam nadzieję, że wiadomość dotarła do \"speca\" od poszukiwań:)
2018-03-14 08:39:51
anatol: Prośba do moderatora portalu ox.pl. Wyłączcie możliwość komentowania pod artykułami o podobnych treściach. Jest podany telefon kontaktowy do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, więc osoby mające jakąkolwiek wiedzę na ów temat powiadomią odpowiednie organa. Jak widać po poziomie powyższych komentarzy suweren w swoim prymitywizmie nie jest w stanie uszanować powagi sytuacji w jakiej znajduje się rodzina zaginionej. I nie mylmy swobody wypowiedzi z chamstwem i wulgarnością.
2018-03-14 11:11:16
Skreng: Zgadzam się z @anatol i również proszę o lepsze moderowanie bo niestety portal \"schodzi na psy\" pod względem komentarzy.
2018-03-14 14:02:08
spokojna: Proszę rodzinę o wyłączenie komentarzy wystarczy zadzwonić do portalu ją to przeżywałam 3 lata temu zadzwoniłam i nie musiałam czytać głupich wypocin malolatow
Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
2018-03-14 18:17:40
krzysztof.mm: do trzech powyżej