Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4626komentarzy: 2

Tirem w Matiza

16-05-2018 09:35

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło nad ranem w Zbytkowie. Ciągnik siodłowy uderzył w niewielką osobówkę.

Dzisiaj (16.05) wczesnym rankiem o 5.50 w Zbytkowie na skrzyżowaniu drogi DK81 z ul. 1 Maja doszło do kolizji. Obywatel Turcji kierujący ciągnikiem siodłowym, przejeżdżając przez skrzyżowanie, nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej.

- Przejechał na czerwonym świetle i zderzył się z jadącym od strony Strumienia Matizem, kierował nim 52-latek. Mężczyźnie nic się nie stało. Jednak jak się okazało, mężczyzna ten znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Miał ponad 0,3 promila alkoholu. Turek otrzymał mandat za spowodowanie kolizji drogowej, kierowcy Matiza policjanci odebrali prawo jazdy – relacjonuje mł. Asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 16-05-2018 09:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

ferdek
16-05-2018 10:19
ferdek
Buhaha
jo.papuga
16-05-2018 22:30
jo.papuga
To sie nazywo mieć pecha! Jechoł se chłop spokojnie na zielonym a tu BAAACH!!!
Pieroński Abdul-Ahmed, nie dość że mu skasowoł auto to jeszcze nasroł mu w papióry. Wcale sie nie dziwiym że PiSiory ich tu nie chcom.
A może to mioł być zamach??? Hmm...? Ciapaty Abdul + TIR = ....???
Pomyśloł kiery o tym???
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

20. urodziny Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty

20-05-2018 23:30

Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności. Wczoraj (19.05) odbyły się uroczystości jubileuszowe.

wyświetleń: 164komentarzy: 0

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

20-05-2018 22:00

Wczoraj (19.05) w Wiśle odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. W wydarzeniu tym wzięli udział strażacy zawodowi oraz druhowie ochotnicy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z 12 gmin powiatu cieszyńskiego.

wyświetleń: 377komentarzy: 0

Siatkarki Victorii Cieszyn zakończyły turniej finałowy na trzecim miejscu

20-05-2018 21:40

Podopieczne Andrzeja Husarka i Grzegorza Kosatki przegrały dzisiaj (20.05) z Chemikiem Olsztyn, 0:3. Jednak jeszcze przed rozpoczęciem tego spotkania było wiadomo, że cieszyniankom nie uda się wywalczyć awansu do II ligi.

wyświetleń: 234komentarzy: 0

Chybianki zakończyły sezon na piątym miejscu

20-05-2018 19:40

Za nami ostatnia, 18. kolejka I Ligi Kobiet w tenisie stołowym. Cukrownik zremisował z Rawą Mazowiecką i ostatecznie uplasował się na piątej pozycji.

wyświetleń: 138komentarzy: 0

Kolarze znowu przejadą przez nasz region

20-05-2018 17:45

Do rozpoczęcia 75. edycji Tour de Pologne pozostały niecałe trzy miesiące. Organizatorzy wyścigu zaprezentowali trasę, która po raz kolejny przebiegnie przez Wisłę.

wyświetleń: 979komentarzy: 0

Gość OX.PL - Krzysztof Puda

20-05-2018 15:00

 Krzysztof Puda o portalach społecznościowych i kulturze w naszym regionie. Jacek Porzycki zapytał również o lata w Tybecie i czy czas spędzony na ''Facebooku'' liczy się do emerytury? Było też na poważnie - o chórach, szkoleniach oraz o życiu w Cieszynie i Strumieniu. Na cały odcinek zapraszamy już w najbliższą 20.05.2018 niedzielę

wyświetleń: 518komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

20-05-2018 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 610komentarzy: 0

Przygotowują się do wielkiego finału

20-05-2018 09:00

Przez dwa dni (18-19.05) uczestnicy tegorocznej, drugiej edycji konkursu kulinarnego EspritChef Junior szkolili się pod czujnym okiem kucharza Krzysztofa Gawlika. Warsztaty odbyły się w Ustroniu.

wyświetleń: 697komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

20-05-2018 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 615komentarzy: 0

Zbliżają się wybory samorządowe

19-05-2018 19:00

Chociaż dokładne terminy, związane z jesiennymi wyborami samorządowymi poznamy dopiero po oficjalnym ogłoszeniu (zarządzeniu) wyborów przez Prezesa Rady Ministrów, co powinno nastąpić najpóźniej na przełomie lipca i sierpnia, to zgodnie z kodeksem wyborczym, możemy wstępnie określić, jakich terminów kandydaci, sztaby wyborcze oraz wyborcy będą musieli przestrzegać.