Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3577komentarzy: 8

Rudnik - najechał na samochód

13-03-2018 13:25

Dziś (13.03) około godziny 12:30 do niebezpiecznego zdarzenia doszło w gminie Hażlach. Na granicy Rudnika i Kończyc Wielkich na wysokości skrzyżowania ulicy Brzozowej i Katowickiej doszło do zderzenia, w którym udział brały trzy samochody. Na chwilę obecną (13:10) droga jest całkowicie zablokowana, jednak w najbliższym czasie ma się rozpocząć ruch wahadłowy.
fot. arc.ox.pl fot. arc.ox.pl

- Kierujący samochodem marki BMW najechał na tył samochodu marki Peugeot, który jechał w kierunku Cieszyna. W wyniku najechania Peugeot został odrzucony na lewy pas, na którym zderzył się z Oplem. Kierowca Peugeota został przewieziony do szpitala – poinformował rzecznik prasowy cieszyńskiej policji Krzysztof Pawlik.

Policjanci  wykonują na miejscu zdarzenia czynności służbowe. Obecnie trwa sprzątanie uszkodzonych pojazdów. Droga jest jeszcze zablokowana, niebawem ma zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

źródło: ox.pl
dodał: JS 13-03-2018 13:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bronek91
13-03-2018 13:36
bronek91
To już na takim skrzyżowaniu/ w okolicach, na kompletnym zad_ _ _ u dochodzi do wypadku???? Tam w ogóle jest jaki poważniejszy ruch drogowy??? Piyrsze myślołech, jak zobaczyłem, że tam jaki pijany na traktorku co wymarasił....

Ale oczywiście, BMW panuje;D:D:D:D:D
kierowca bombowca
13-03-2018 13:44
kierowca bombowca
Jak zwykle winowajcy czyli chamowi ze złomowego BMW nic sie nie stało.
Kemon
13-03-2018 14:27
Kemon
Widziałem to zdarzenie na własne oczy i jestem pewien, że doszło do niego o godzinie 11:58...
krolik bugs
13-03-2018 14:30
krolik bugs
Wolniej jedziesz to dalej zajedziesz....
Bałwany tego nie zrozumia nigdy
krokusik
13-03-2018 15:09
krokusik
@bronek91 - teraz to ty wypisujesz dyrdymały.
"To już na takim skrzyżowaniu/ w okolicach, na kompletnym zad_ _ _ u dochodzi do wypadku????..."
1.Skrzyżowanie w artykule miało przybliżyć lokalizację wypadku -(Na granicy Rudnika i Kończyc Wielkich na wysokości skrzyżowania ulicy Brzozowej i Katowickiej)
2. To nie kompletne zadupie, tylko droga wojewódzka.
3. Jeden samochód najechał na drugi, więc jechali w tym samym kierunku.
4. Napisałeś: "...Tam w ogóle jest jaki poważniejszy ruch drogowy???..." Tak, jest do jak już pisałem droga wojewódzka.
5. Napisałeś:"...Piyrsze myślołech, jak zobaczyłem, że tam jaki pijany na traktorku co wymarasił.... ". Jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj to jeszcze kilka razy. Ani to gwara, ani polszczyzna po prostu coś jak: "załóżyłem gumiaki", "nie zbieram trójaków"czy "zmazałem się".
Wiocha i słoma :)
Moj Panie
13-03-2018 17:15
Moj Panie
No gdzie pisaliście komentarze jak byl wypadek w Harbutowicach i młody chłopak z Bmw ustepowal na przejściu, a dziadek go staranowal???A teraz wielkie madroki z logo Matiza się oburzaja;)
skuter66
13-03-2018 17:37
skuter66
Po prostu był wypadek. Dobrze, że nikt nie zginął.
bronek91
13-03-2018 19:06
bronek91
Krokusik

Ty już ganc nie wiysz jak i kaj się odgryźć bronkowi? Krokusik je tak cięty na bronka, że jego własna głupota go zaślepiła;D:D:D Kombinuje a coraz bardziyj się ino pogrążo:D:D:D Jak mądrość ludowa mówi, Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim. Bronek mo zaś się przynajmniej z kogo pośmioć;D:D:D:D

Potrafisz czytać ze zrozumieniem???? Wiesz co to znaczy ''/w okolicach''???? Po co ten wyraz umieściłem????

''To nie kompletne zadupie, tylko droga wojewódzka''- cytat

O mnie se tam może być i droga krajowa.... Co ma podmiot zarządzający drogą w odniesieniu do pogranicza miejscowości a nawet części miejscowości zamieszkanych przez niebudzącą zachwytu liczbę ludności, do tego położonych na terenie jednej z biedniejszych gmin powiatu. W okolicy tego miejsca je de facto samo pole i las.... Metropolia to chyba raczej ni ma, chyba że dla krokusik:D:D:D:D:D:D Jak np. prezydent byłby właścicielem chałupy na Rudniku, to oznacza iż ta chałupa to pałac prezydencki, bo prezydent jest właścicielem??? Twoje twierdzenie to tego typu logika Szanowny Krokusik;D:D:D

''3. Jeden samochód najechał na drugi, więc jechali w tym samym kierunku.''- cytat

To je oczywiste, do jakigo fragmentu wypowiedzi bronka to odnosisz????

''''4. Napisałeś: "...Tam w ogóle jest jaki poważniejszy ruch drogowy???..." ''- cytat

Jedno ma wynikać z drugiego??? HA HA HA HA Krokusik Od kiedy natężenie ruchu jest mierzone przez pryzmat zarządcy drogi???? Powiym Ci, że na takim Skoczowie, nawet na Górnym Borze ruch drogowym odbywa się w dużo, dużo, dużo, dużo większym zakresie niż w miejscu gdzie doszło do opisanego w artykule zdarzenia a droga jest powiatowa. Wedle Twojej logiki, ruch powinien być na mniejszym poziomie, bo droga jest powiatowa:D:D:D:D:D

''Jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj to jeszcze kilka razy''- cytat

Sorry, akurat bronek dość często uczęszcza tą trasą i jedyne poważne zagrożenie na jakie do tej pory na tym odcinku musioł zwracać uwagę, to podejrzanie poruszające się w pasie drogowym traktorki.... Zatem jak widzę nagłówek, podane umiejscowienie i zważywszy na porę roku... pierwsza refleksja wydaje się oczywista.

''Jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj to jeszcze kilka razy''- cytat

Dziękuję za poradę, jak sądzę, wynika to z Twojego doświadczenia, niestety bronek nie należy do osób spożywających środki odurzające;D:D:D Porade se możesz niechać do kolegów z komisariatu;D:D:D

''Ani to gwara, ani polszczyzna''- cytat

To slang:D:D:D Dziwiym się, żeś do tej pory nie zauważył:D:D:D

Krokusik jak zwykle przejawia typowe PO- milicyjne rozumowanie. Przed kim Ty się chcesz popisać? Chyba przed dzieckami w przedszkolu:D:D:D:D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Portal OX.PL poleca!

22-03-2018 18:20

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 36komentarzy: 0

Wkład Zaolzia w odrodzenie RP

22-03-2018 17:10

W środę (21.03) w ramach działań Koła nr 2 Macierzy Ziemi Cieszyńskiej "Mały Jaworowy" oraz Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyło się spotkanie z dr inż. Stanisławem Gawlikiem, który pokrótce przybliżył co działo się na terenach Zaolzia w 1918 roku oraz jaki miało to związek z odrodzeniem RP.

wyświetleń: 78komentarzy: 0

Zakład o Sztukę - wernisaż

22-03-2018 16:00

W środę (21.03) w Ulu Kultury - Pracowni Dobrych Praktyk odbył się wernisaż wystawy "Zakład o Sztukę". Na wystawę prace przygotowało siedmiu artystów, którzy tworzą technikami takimi jak: animacja, fotografia, grafika, malarstwo, obiekt i rzeźba. Wystawa towarzyszy obchodom 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego.

wyświetleń: 138komentarzy: 0

Jeszcze żaden z Polaków nie był w rankingu tak wysoko jak Błachowicz

22-03-2018 15:15

No i mamy to, czego się spodziewaliśmy. Jan Błachowicz, który w ostatnią sobotę (17 marca) pokonał Jimi'ego Manuwę, awansował do czołowej "10" w rankingu dywizji półciężkiej UFC.

wyświetleń: 257komentarzy: 1

Ustroń: sesja RM - na żywo

22-03-2018 13:55

Transmisja na żywo Sesji Rada Miasta w Ustroniu.

wyświetleń: 426komentarzy: 0

Tu jest życie, tu jest dom

22-03-2018 12:15

Do swoich pokojów mieli wrócić po kilku tygodniach, wrócili po kilku miesiącach. Na szczęście dzieci z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Międzyświęciu mieszkają już w swoim domu. W ubiegłym roku, 7 lipca, potężna wichura, zerwała dach z ich mieszkania.

wyświetleń: 545komentarzy: 0

Stalowników dzieli jedna wygrana od półfinału

22-03-2018 11:15

Kto gra u siebie, ten zwycięża. Takim prawem toczy się ćwierćfinałowa seria pomiędzy Trzyńcem a Pardubicami. Piąte spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stalowników, którzy wczoraj (21 marca) gościli rywali w Werk Arenie. Podopieczni Vaclava Varadi prowadzą w serii 3:2, a gra się do czterech zwycięstw.

wyświetleń: 249komentarzy: 0

Z ''Maryśką'' przez granicę

22-03-2018 11:00

30-latek z  Mikołowa został zatrzymany przez cieszyńskich mundurowych. Znaleziono przy nim 200 gram marihuany.  Za kratkami może spędzić teraz nawet 5. lat.

wyświetleń: 873komentarzy: 0

Batikowe pisanki

22-03-2018 10:40

W środę (21.03) na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie odbyły się warsztaty, które rozpoczęły przygotowania do Wielkanocy na osiedlu Podgórze. W czasie trwania zajęć Sylwię Grudzień wytłumaczyła uczestnikom, w jaki sposób wykonać pisanki metodą batiku, po czym każdy miał szansę sprawdzić, jak wygląda to w praktyce, przygotowując własną pisankę.

wyświetleń: 261komentarzy: 0

Wideo: Istebna znana i mniej znana

22-03-2018 09:15

Rozmowy o przebiegu granic pomiędzy Polską i Czechami oraz o zacnych ludziach. Zaprasza Radio Istebna

wyświetleń: 518komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .