Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3414komentarzy: 4

Narkotyki w reklamówce

12-02-2018 11:00

Ponad 300 gramów przemyconych z Czech narkotyków miał przy sobie mężczyzna, którego zatrzymali cieszyńscy policjanci. Mieszkaniec śląska na wniosek prokuratora został aresztowany na trzy miesiące.
Mężczyzna przemycił z Czech w reklamówce ponad  300 gramów  marihuany... Fot: KPP w Cieszynie Mężczyzna przemycił z Czech w reklamówce ponad 300 gramów marihuany... Fot: KPP w Cieszynie

W ubiegłym tygodniu mundurowi cieszyńskiej prewencji zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Policyjny „nos” nie zawiódł w trakcie legitymowania szybko na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania.  - Mieszkaniec śląska wracał z zakupów, jakich dokonał w Czechach. Jak się okazało, przenosił w reklamówce ponad  300 gramów  marihuany... Mundurowi zarekwirowali ujawnione środki odurzające, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi – informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik, pełniący obowiązki rzecznika prasowego cieszyńskiej policji.

Właściciel reklamówki z „dragami” został zatrzymany i usłyszał zarzuty.  Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec niego areszt na okres trzech miesięcy. -  Za przemyt znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności nie krótszy niż trzy lata – dodaje Pawlik.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 12-02-2018 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
12-02-2018 13:36
koszor
Tyle szumu było wokół polsko-czeskich patroli policyjnych, a tu nie potrafią namierzyć tych dziupli na Hlavni? To takie trudne zabrać wyszkolone psy i wjechać na ulicę? Może komuś jest na rękę taka sytuacja.
Boog
12-02-2018 21:16
Boog
Wstyd Stróże prawa, wstyd. Mnie okradziono dwa razy samochód, mojego wujaszka pobito tak że tydzień go żona do kibla nosiła, firmę w której pracowałem a która była własnością mojej Gmniny okradł Prezes i zwiał do Norwegii, a Wy chwalicie się złapaniem chłopaka z roślinami w reklamówce. Płakać się chce nie tyle ze śmiechu, co z żenady czytając takie "sensacje". Jak dobrze że w tym roku rozpocznie się niezła zadyma w naszym rejonie, może w końcu zajmiecie się czymś pożytecznym...
bronek91
13-02-2018 09:47
bronek91
" Policyjny ''nos'' nie zawiódł w trakcie legitymowania szybko na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania. " - cytat

Musiał ktoś złapać trop.... Ciekawe kiedy była zażywana próbka wyjściowa:) W końcu widać iż zapach znany;D:D:D
yamah
16-02-2018 13:07
yamah
Koszor, a ty nie rozumiesz że ta "Hlavni" to w Czechach jest i tam inne prawo niż u nas? Niby kto i w jakim celu ma na te ulice z tymi psami wjeżdżać? Przecież tam to zupełnie normalny proceder jest i nikt tam nikogo za to nie goni. Zabawa zaczyna się dopiero po przejściu przez most...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 478komentarzy: 1

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 445komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 482komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 204komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 511komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 670komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3274komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 413komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1188komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.