Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1183komentarzy: 0

Piłkarka UKKS Istebna otrzymała powołanie na zgrupowanie

11-02-2018 16:00

To już nie pierwszy raz, kiedy Joanna Czepczor dostaje szansę od Marcina Kasprowicza, selekcjonera piłkarskiej reprezentacji kobiet do lat 19.
fot. UKKS Istebna fot. UKKS Istebna

Zawodniczka UKKS Istebna jest jedną z 25 piłkarek, które od jutra (12.02) będą przebywać na zgrupowaniu w Pruszkowie. Konsultacje potrwają do środy. Decyzja Marcina Kasprowicza o powołaniu Czepczor nie dziwi, gdyż jest ona jedną z bardziej wyróżniających się młodych piłkarek. W tym sezonie regularnie zdobywa bramki, a warto także wspomnieć o jej wyczynie z 4. kolejki, kiedy w spotkaniu z Częstochową zanotowała 12 trafień (!).

Lista powołanych piłkarek:

Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska)

Wiktoria Kuciewicz (AZS PSW Biała Podlaska)

Marcjanna Zawadzka (AZS PWSZ Wałbrzych)

Joanna Czepczor (UKKS Istebna)

Jessica Pluta (AZS PWSZ Wałbrzych)

Olga Sirant (AZS UJ Kraków)

Joanna Olszewska (AZS Wrocław)                                 

Anita Turkiewicz (AZS Wrocław)

Jagoda Sapor (AZS Wrocław)

Alicja Materek (GKS Górnik Łęczna)

Weronika Zawistowska (GKS Górnik Łęczna)

Wiktoria Marszewska (GKS Górnik Łęczna)       

Natalia Piątek (KKP Stomilanki Olsztyn)

Klaudia Kamińska (KKP Stomilanki Olsztyn)

Eliza Ostrowska (KKP Stomilanki Olsztyn)

Roksana Ratajczyk (MKS Olimpia Szczecin)

Martyna Sokołowska (MUKS Praga Warszawa)                           

Klaudia Słowińska (Sztorm Gdańsk)

Maja Osińska (UKS SMS Łódź)

Kasandra Parczewska (UKS SMS Łódź)

Klaudia Jedlińska (UKS SMS Łódź)

Nikola Karczewska (UKS SMS Łódź)

Dominika Kopińska (Unifreeze Górzno)

Weronika Hossa (Unifreeze Górzno)

Karolina Tylak (UKS Bielawianka Bielawa)


Andrzej Poncza/UKKS Istebna

źródło: b. d.
dodał: AP 11-02-2018 16:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Będą nowe rozwiązania drogowe?

22-05-2018 17:30

Władze miasta Cieszyna zauważają problem, który każdego dnia pojawia się w związku z ruchem drogowym w okolicach Wzgórza Zamkowego. W godzinach szczytu najwięcej trudności sprawia kolizja drogi z traktem kolejowym, co doprowadza do częściowego paraliżu ruchu oraz opóźnień, związanych z przejazdami autobusów. Miasto ma zająć się analizą tych rejonów zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i możliwych rozwiązań, dotyczących likwidacji korków.

wyświetleń: 52komentarzy: 0

Wybory uzupełniające ławników

22-05-2018 16:15

W Cieszynie odbędą się wybory uzupełniające ławników. Jak informują przedstawiciele Rady Miejskiej Cieszyna, do 29 czerwca 2018 roku w Biurze Rady Miejskiej w cieszyńskim ratuszu można zgłaszać kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej. Działalność ławników jest wynikiem konieczności włączenia czynnika społecznego do procesu sądowego i wynika z art. 182 Konstytucji RP.

wyświetleń: 120komentarzy: 0

Uratowana dzięki internautce z Jasienicy

22-05-2018 14:20

Internautka z województwa dolnośląskiego na jednym z komunikatorów internetowych umieściła tajemniczy wpis, który zaniepokoił mieszkankę bielskiej Jasienicy. Czujna 15-latka nawiązała rozmowę z wirtualną znajomą i pomogła uratować 16-latkę, która chciała odebrać sobie życie.

wyświetleń: 1433komentarzy: 0

Po raz dziesiąty dzieciom!

22-05-2018 12:55

Już po raz dziesiąty w sobotę 2 czerwca 2018 na Placu Zamkowym w Kończycach Małych odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka współorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Cieszynie i Komisariat Policji w Zebrzydowicach.

wyświetleń: 470komentarzy: 0

Ryby, miody, wina - tak piękna jest Cieszyńska Kraina!

22-05-2018 11:00

Zapraszamy na imprezę kulturalną promującą lokalne produkty pt. „Ryby, miody, wina  – tak piękna jest Cieszyńska Kraina”, która odbędzie się 26 maja 2018 r. w Hażlachu przy ul. Głównej 37 (przy boisku). Prezentacja regionalnych dań i pokaz kulinarny Jakuba Szlembarskiego to tylko niektóre atrakcje imprezy. Oprócz strawy dla ciała, organizatorzy proponują ucztę duchową.

wyświetleń: 620komentarzy: 0

Płatne WC, mniej siedzisk, koniec z puffami - reakcje Zamku Cieszyn na ''oblężenie'' bezdomnych

22-05-2018 09:15

Od końca kwietnia toalety w Oranżerii Zamku Cieszyn są płatne. Drzwi przybytku otwierają się dopiero po wrzuceniu dwuzłotowej monety. Jest to reakcja na notoryczne okupowanie WC-tów przez osoby bezdomne i pozostawianie przez nie brudu i nieporządku. Bezdomni, odkąd zrobiło się ciepło, oblegają Wzgórze Zamkowe. Dyrekcja i pracownicy są bezradni.

wyświetleń: 2790komentarzy: 1

Podróżowanie wcale nie musi być drogie! Poznaj sprawdzone sposoby globtroterów na tanie podróżowanie

22-05-2018 07:30

Marząc o podróżach, musimy zmierzyć się z niezwykle istotną kwestią, która dotyczy naszych finansów. Bardzo często żyjemy w przekonaniu, że dalekie wojaże są czymś, na co nas nie stać. Prawda jest jednak zupełnie inna. Istnieje bowiem szereg sposobów, które umożliwiają tanie podróżowanie, nawet do najbardziej egzotycznych krajów, o czym zaraz się przekonasz!

wyświetleń: 1284komentarzy: 0

W Skoczowie tańczyli dla św. Jana Pawła II

21-05-2018 22:15

Wczoraj (20.05) na skoczowskim Rynku tańczyli i śpiewali dla św. Jana Pawła II. Nie zabrakło belgijki, tańców lednickich, a na zakończenie spotkania wystąpiła kapela Maliniorze z Brennej.

wyświetleń: 1274komentarzy: 8

Zaolzie: Jajecznice czas konsumować

21-05-2018 18:55

Choć jak każe tradycja zielonoświątkowe jajecznice powinno się smażyć w drugi dzień Zesłania Ducha Świętego, to w przypadku klubów i stowarzyszeń data ta jest bardziej ruchoma, niż Pięćdziesiątnicy. Na Zaolziu w kole Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Cz. Cieszynie-Sibicy członkowie i sympatycy spotkali się już w piątek 18 maja.

wyświetleń: 889komentarzy: 0

Dał wojewoda, teraz marszałek

21-05-2018 17:05

Dwa tygodnie temu otrzymali wsparcie z rządu, teraz to śląski samorząd rozdysponował pieniądze dla strażaków. Kolejne wsparcie dla drużyn OSP w naszym regionie.

wyświetleń: 1363komentarzy: 5
Kontakt z redkacją .