Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1806komentarzy: 1

Ostatki w Browarze, a w nich koncert zespołu ŁOBUZY

06-02-2018 09:25

Formacja zadebiutowała singlem pt. ''Ona czuje we mnie piniądz''. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju.
fot.: ŁOBUZY fot.: ŁOBUZY

2015 roku singel uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii, rok później został wyróżniony diamentową płytą znalazłszy 100 tys. nabywców w Polsce.
 

MEGA DANCE PARTY! To będzie zdecydowanie najbardziej roztańczona ostatkowa impreza na Śląsku Cieszyńskim! W piątek 9 lutego o godz. 20.00 na Scenie COK w Browarze zagra dla Was na żywo zespół ŁOBUZY! Discomił (anielski śpiew), Dj Yolo A.K.A "Keith RIchards" (gitara z piekła) i Jabba Drummer (perkusja z lombardu) wstrząsną sceną Cieszyńskiego Browaru ;-) A po koncercie - tańce do białego rana z DJami.

Bilety dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na Ostatki w Browarze, a w nich koncert zespołu Łobuzy I i Mega Dance Party!. Wygrają je te osoby, które wymyślą przykładowy tytuł nowego utworu zespoły Łobuzy. Wybierzemy najciekawszą odpowiedź. Konkurs trwa do 08 lutego 2018r. włącznie. Propozycje prosimy wysłać na adres redakcja@ox.pl (koniecznie z adresu zarejestrowanego na portalu OX.PL). W e-mailu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz nr telefonu.

(red)
 

źródło: OX.PL
dodał: ES 06-02-2018 09:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

alouette
06-02-2018 12:40
alouette
Szkoda Browaru na taki szajs.....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 479komentarzy: 1

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 448komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 488komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 204komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 511komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 670komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3275komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 413komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1188komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.