Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8922komentarzy: 0

Cieszyńskie Kanapki po przeprowadzce

12-02-2018 07:30

Zakład garmażeryjny produkujący Cieszyńskie Kanapki ma nową siedzibę. To nie koniec nowości - w ofercie ''Społem'' w Cieszynie pojawiła się nowa kanapka - z pastą jajeczną.
Wiesz gdzie to? Weź udział w naszym konkursie! fot. AK Wiesz gdzie to? Weź udział w naszym konkursie! fot. AK

Cieszyńskimi Kanapkami zajadamy się od lat. Wielu z nas nie wyobraża sobie kończącej karnawał „śledziówki” bez kultowej kanapki śledziowej. Co roku w dniu kończącym karnawał ustawiają się po nią kolejki. Zapewne nie inaczej będzie 13 lutego, więc warto wybrać się do najbliższego sklepu oferującego Cieszyńskie KanapkiW tym roku, oprócz najbardziej znanej i lubianej kanapki śledziowej oraz mających swoje rzesze fanów kanapek z sałatką jarzynową, sałatką śledziową i z szynką, pojawiła się zupełnie nowa kanapka – z pastą jajeczną. Czy ta kanapka zostanie Twoją ulubioną? To musisz sprawdzić sam!

”Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Konsum Robotniczy" w Cieszynie zmienia się dla nas jeszcze bardziej. Nowa siedziba zakładu garmażeryjnego, w którym powstają Cieszyńskie Kanapki, to miejsce, gdzie królują nowoczesne technologie gastronomiczne. Profesjonalne wyposażenie najwyższej jakości ułatwia pracę zakładu. Adres budynku, w którym od niedawna produkowane są kanapki, pozostanie jednak na razie tajemnicą. Może Wy pomożecie nam ją rozwiązać?

Uwaga konkurs!

Wiesz, gdzie znajduje się nowy budynek zakładu garmażeryjnego „Społem” w Cieszynie? Wyślij dokładny adres na mail: konkurs@ox.pl (ulicę i numer budynku). W treści wiadomości e-mail koniecznie podaj dane kontaktowe: nr telefonu oraz imię. W tytule wiadomości napisz: Cieszyńskie Kanapki. Trzy pierwsze osoby, które podadzą prawidłowy adres nowego zakładu produkcyjnego wygrywają bon na 10 kanapek! Bon odebrać będzie można w sekretariacie  „Społem” na Rynku 17 w Cieszynie.

W odniesieniu do konkursu obowiązuje Ogólny regulamin konkursów - sprawdź jego treść

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: AGA 12-02-2018 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 490komentarzy: 1

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 465komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 514komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 209komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 518komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 680komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3295komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 415komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1194komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.