Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kontakt24

wyświetleń: 9370komentarzy: 0

Cieszyńskie Kanapki po przeprowadzce

12-02-2018 07:30

Zakład garmażeryjny produkujący Cieszyńskie Kanapki ma nową siedzibę. To nie koniec nowości - w ofercie ''Społem'' w Cieszynie pojawiła się nowa kanapka - z pastą jajeczną.
Wiesz gdzie to? Weź udział w naszym konkursie! fot. AK Wiesz gdzie to? Weź udział w naszym konkursie! fot. AK

Cieszyńskimi Kanapkami zajadamy się od lat. Wielu z nas nie wyobraża sobie kończącej karnawał „śledziówki” bez kultowej kanapki śledziowej. Co roku w dniu kończącym karnawał ustawiają się po nią kolejki. Zapewne nie inaczej będzie 13 lutego, więc warto wybrać się do najbliższego sklepu oferującego Cieszyńskie KanapkiW tym roku, oprócz najbardziej znanej i lubianej kanapki śledziowej oraz mających swoje rzesze fanów kanapek z sałatką jarzynową, sałatką śledziową i z szynką, pojawiła się zupełnie nowa kanapka – z pastą jajeczną. Czy ta kanapka zostanie Twoją ulubioną? To musisz sprawdzić sam!

”Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Konsum Robotniczy" w Cieszynie zmienia się dla nas jeszcze bardziej. Nowa siedziba zakładu garmażeryjnego, w którym powstają Cieszyńskie Kanapki, to miejsce, gdzie królują nowoczesne technologie gastronomiczne. Profesjonalne wyposażenie najwyższej jakości ułatwia pracę zakładu. Adres budynku, w którym od niedawna produkowane są kanapki, pozostanie jednak na razie tajemnicą. Może Wy pomożecie nam ją rozwiązać?

Uwaga konkurs!

Wiesz, gdzie znajduje się nowy budynek zakładu garmażeryjnego „Społem” w Cieszynie? Wyślij dokładny adres na mail: konkurs@ox.pl (ulicę i numer budynku). W treści wiadomości e-mail koniecznie podaj dane kontaktowe: nr telefonu oraz imię. W tytule wiadomości napisz: Cieszyńskie Kanapki. Trzy pierwsze osoby, które podadzą prawidłowy adres nowego zakładu produkcyjnego wygrywają bon na 10 kanapek! Bon odebrać będzie można w sekretariacie  „Społem” na Rynku 17 w Cieszynie.

W odniesieniu do konkursu obowiązuje Ogólny regulamin konkursów - sprawdź jego treść

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: AGA 12-02-2018 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Brenna - zamkną drogę

21-04-2018 12:00

Przez dwa dni zamknięty będzie odcinek ulicy Leśnica. Chodzi o jej 500 metrowy fragment. Prowadzony będzie tam remont.

wyświetleń: 128komentarzy: 0

Znalezione nie kradzione?

21-04-2018 10:00

Wbrew powszechnie powtarzanemu przysłowiu iż „znalezione nie niekradzione”, za przywłaszczenie cudzej rzeczy można trafić nawet do więzienia.

wyświetleń: 409komentarzy: 0

W Cieszynie powstał drugi Klub Seniora

21-04-2018 08:00

W czwartek (19.04) na terenie siedziby SM Cieszynianka przy ulicy Hajduka odbyło się kolejne spotkanie drugiego Klubu Seniora, działającego w Cieszynie. Klub Seniora rozpoczął swoją działalność w lutym bieżącego roku, aktualnie na spotkania przychodzi regularnie kilkunastu, bądź więcej seniorów. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godziny 9 do 12.

wyświetleń: 289komentarzy: 0

Zmienili nazwę - teraz to Akademia

20-04-2018 20:00

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, której Wydział Zamiejscowy od 10 lat obecny jest w Cieszynie, w poniedziałek (16.04) została Akademią WSB. Zmiana nazwy wiąże się z uzyskaniem kolejnych uprawnień akademickich i rozszerzeniem oferty edukacyjnej.

wyświetleń: 792komentarzy: 3

UWAGA - utrudnienia w ruchu

20-04-2018 18:25

Już w najbliższą niedzielę święto biegów w Cieszynie. W zawodach Fortuna Bieg wystartuje ponad 1400 osób! Uwaga na utrudnienia w ruchu.

wyświetleń: 1429komentarzy: 1

Piłkarskich emocji nie zabraknie i w ten weekend

20-04-2018 16:45

Po tym weekendzie Goleszów może nieco odskoczyć rywalom w A klasie, a w Zebrzydowicach szykuje się jedno z ciekawszych spotkań w Okręgówce. Wszystkich fanów piłki nożnej, ale i nie tylko, zapraszamy na boiska w naszym regionie, gdzie zostaną rozegrane mecze ligowe.

wyświetleń: 587komentarzy: 0

Dębowiec: Przegląd Pieśni Patriotycznej

20-04-2018 16:00

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Dębowcu wraz z filiami uczestniczą w realizacji projektu „Szkoła Młodych Patriotów”, którego organizatorem jest Studium Prawa Europejskiego. Cel projektu zakłada uświadomienie młodym ludziom, na czym polega współczesny, mądry i odpowiedzialny patriotyzm. Jednym z działań było przeprowadzenie I Gminnego Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej, który odbył się w dniu 18.04.2018r.

wyświetleń: 436komentarzy: 6

Uczniowie ZSEG najlepsi na Śląsku w TURBOLANDESKUNDE!

20-04-2018 15:30

W minionym tygodniu w Katowicach odbył się etap regionalny konkursu „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”. W tym roku wzięły w nim udział 33 szkoły ponadgimnazjalne z województwa śląskiego.

wyświetleń: 457komentarzy: 0

Najmłodsi stela 30/654/2018

20-04-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2967komentarzy: 0

Majówka w Ustroniu

20-04-2018 12:10

Aż sześć dni będzie miał tegoroczny, majowy długi weekend, a gdy doliczymy jeszcze trzy ostatnie dni kwietnia możemy przedłużyć go nawet do dziewięciu dni. W tym czasie w naszym regionie odbywać się będzie wiele imprez. A co ciekawego będzie się działo w Ustroniu? Zobaczcie sami!