Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9068komentarzy: 0

Cieszyńskie Kanapki po przeprowadzce

12-02-2018 07:30

Zakład garmażeryjny produkujący Cieszyńskie Kanapki ma nową siedzibę. To nie koniec nowości - w ofercie ''Społem'' w Cieszynie pojawiła się nowa kanapka - z pastą jajeczną.
Wiesz gdzie to? Weź udział w naszym konkursie! fot. AK Wiesz gdzie to? Weź udział w naszym konkursie! fot. AK

Cieszyńskimi Kanapkami zajadamy się od lat. Wielu z nas nie wyobraża sobie kończącej karnawał „śledziówki” bez kultowej kanapki śledziowej. Co roku w dniu kończącym karnawał ustawiają się po nią kolejki. Zapewne nie inaczej będzie 13 lutego, więc warto wybrać się do najbliższego sklepu oferującego Cieszyńskie KanapkiW tym roku, oprócz najbardziej znanej i lubianej kanapki śledziowej oraz mających swoje rzesze fanów kanapek z sałatką jarzynową, sałatką śledziową i z szynką, pojawiła się zupełnie nowa kanapka – z pastą jajeczną. Czy ta kanapka zostanie Twoją ulubioną? To musisz sprawdzić sam!

”Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Konsum Robotniczy" w Cieszynie zmienia się dla nas jeszcze bardziej. Nowa siedziba zakładu garmażeryjnego, w którym powstają Cieszyńskie Kanapki, to miejsce, gdzie królują nowoczesne technologie gastronomiczne. Profesjonalne wyposażenie najwyższej jakości ułatwia pracę zakładu. Adres budynku, w którym od niedawna produkowane są kanapki, pozostanie jednak na razie tajemnicą. Może Wy pomożecie nam ją rozwiązać?

Uwaga konkurs!

Wiesz, gdzie znajduje się nowy budynek zakładu garmażeryjnego „Społem” w Cieszynie? Wyślij dokładny adres na mail: konkurs@ox.pl (ulicę i numer budynku). W treści wiadomości e-mail koniecznie podaj dane kontaktowe: nr telefonu oraz imię. W tytule wiadomości napisz: Cieszyńskie Kanapki. Trzy pierwsze osoby, które podadzą prawidłowy adres nowego zakładu produkcyjnego wygrywają bon na 10 kanapek! Bon odebrać będzie można w sekretariacie  „Społem” na Rynku 17 w Cieszynie.

W odniesieniu do konkursu obowiązuje Ogólny regulamin konkursów - sprawdź jego treść

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: AGA 12-02-2018 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Chcą sprzedać były komisariat

23-02-2018 16:25

Przez lata w tragicznych warunkach musieli pracować tutaj skoczowscy policjanci. Teraz kiedy budynek jest już pusty, gmina chce się go pozbyć.

wyświetleń: 388komentarzy: 0

Wypadek w Harbutowicach

23-02-2018 15:25

Przed godziną 15-tą doszło do wypadku w Harbutowicach.

wyświetleń: 2184komentarzy: 0

Jak zdobyć dofinansowanie do studiów

23-02-2018 14:30

Według polskiego prawa studiować może każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości. Jednakże to co w teorii wydaje się proste, nie zawsze udaje się zrealizować tak łatwo w praktyce.

wyświetleń: 312komentarzy: 0

Ogrodzona: szkoła pięknieje

23-02-2018 13:00

Końcem ubiegłego roku w Szkole Podstawowej w Ogrodzonej  rozpoczęto prace remontowe mające na celu przebudowę części mieszkalnej budynku na salę szkolną oraz toalety.

wyświetleń: 384komentarzy: 0

Powiat wspiera organizacje pozarządowe...

23-02-2018 11:30

Ponad 280 tys. zł powiat cieszyński przeznaczył z budżetu na działalność sektora pozarządowego. Najwięcej środków przeznaczono na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

wyświetleń: 811komentarzy: 0

Cieszyńska do remontu

23-02-2018 10:00

Coraz bliżej remont ulicy Cieszyńskiej w Dzięgielowie. To droga powiatowa 2608S, obecnie trwa wyłanianie wykonawcy robót.

wyświetleń: 1417komentarzy: 1

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

wyświetleń: 4540komentarzy: 2

Wisła mówi nie banerom reklamowym

23-02-2018 07:30

Gdy tylko przekroczy się granice miasta Wisła, można zobaczyć rzeszę dużych banerów reklamowych, które bogato „zdobią” teren praktycznie całego miasta. Ostatnio władze Wisły postanowiły wypowiedzieć wojnę wszechobecnym reklamom, które ich daniem zasłaniają turystom piękne widoki i szpecą całe miasto.

wyświetleń: 655komentarzy: 2

Wideoflesz: Spotkanie prezydenta z harcerzami w Wiśle

22-02-2018 22:45

W czwartek  22 lutego 2018 r.  o godz. 17:00 w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzieli udział w spotkaniu z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

wyświetleń: 1899komentarzy: 1

Polski debel przegrał już w I rundzie

22-02-2018 22:00

We włoskim Bergamo rozgrywany jest halowy turniej ATP Challenger. Udział w nim wzięli również polscy tenisiści, którzy zgłosili się do gry podwójnej - Grzegorz Panfil (UKS Beskidy Ustroń) oraz Tomasz Bednarek.